Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Кой ще идва в Пловдив на 18/05/2008?

• Please log in to reply
14 отговора на тази тема

#1 katana-ta

katana-ta

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3622 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 14 May 2008 - 14:16

Айде кажете кой ще идва,за да може да си направим всички сметката.Аз неделя бях поканен на мотокрос от един приятел дето се състезава,но заради срещата няма да ходя :)/> .Кажете кой ще идва и къде да ви чакаме в Пловдив ;)/>
Scoot-наказанието да бъдеш първи...отзад-напред :ulqlq

scooterhouse.net

#2 Fuck The Police

Fuck The Police

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1323 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 14 May 2008 - 14:47

ако има мероприятие моля звъннете да ме оведомите 0883376178 :)/> че вече не влизам често :)/>
Posted Image
ВИКАЛИ ТИ АДСКАТАААА !!!

#3 katana-ta

katana-ta

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3622 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 14 May 2008 - 15:10

ако има мероприятие моля звъннете да ме оведомите 0883376178 :)/> че вече не влизам често :)/>
Не няма мероприятие аз само така си пиша :ulqlq .Пък и не си чак толкова важен да ти звъним-отвори темата в Срещи 2008 и виж

#4 Johny_JJ

Johny_JJ

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1421 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 14 May 2008 - 15:11

+1 ако нещо не се обърка

#5 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 14 May 2008 - 16:42

ако оправя леото съм с него ... ако не ще си купя 1 ср ... ако не успея и с ср-а да дойда ще дойда пеша и ще карам на пешо скутера :)/>

99% съм там... само ако ме блъсне влак нема да мога да дойда  :ulqlq
636 power ;)

#6 Колегата!

Колегата!

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1134 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 14 May 2008 - 17:53

айде направете го вторник сряда  ;)/> тогава ша мога и аз  :D/>
Safety Aways In First Place!...Be Carefull..Stay Alive...
Fuck New Models....I Ride Old School !!!!

#7 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 14 May 2008 - 19:26

Е няма как през седмицата...Това е датата. Това е разрешено от общината. Сещайте се колко бумащина е да се занимаваш с администрацията :~\

Тааааааа времето ще е топло даже супер...Почивен ден..на центъра ще е Фрашшшшш от народ и ще си направим кефа якооо :P/> :P/> :P/>

По темата...Аз ще идвам :ulqlq :ulqlq

#8 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 14 May 2008 - 21:23

Е няма как през седмицата...Това е датата. Това е разрешено от общината. Сещайте се колко бумащина е да се занимаваш с администрацията :~\

Тааааааа времето ще е топло даже супер...Почивен ден..на центъра ще е Фрашшшшш от народ и ще си направим кефа якооо :P/> :P/> :P/>

По темата...Аз ще идвам :ulqlq :ulqlq
аа не фраш от народ а фраш от цигани... на главната вече е пълно с мангали и адидасчета...
636 power ;)

#9 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 15 May 2008 - 13:31

Как може винаги да си такъв песимист? Честно дразниш ме чак... Значи ебаси мрънкалото...
Аааааа много кофти тва...Аааааа много гадно мястото, аааааааааа имало еди какви си хора, бляяяяяяяя ще ми блести слънцето....Аааааааа адидасчета....Еби му майката значи, всеки път вместо или да си ЗАМЪЛЧИШ или да подкрепиш по някакъв начин ЕДНА ИДЕЯ, ЕДНА ИНИЦИАТИВА, която изисква ОГРМНИ ЧОВЕШКИ ресурси ти само мрънкаш и ВСЕ НЕДОВОЛЕН .... Не се ли сещаш, че така убиждаш всички които отделят от времето и хляба си за да направят нещо такова :~\ :~\ :~\

#10 katana-ta

katana-ta

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3622 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 15 May 2008 - 13:41

Как може винаги да си такъв песимист? Честно дразниш ме чак... Значи ебаси мрънкалото...
Аааааа много кофти тва...Аааааа много гадно мястото, аааааааааа имало еди какви си хора, бляяяяяяяя ще ми блести слънцето....Аааааааа адидасчета....Еби му майката значи, всеки път вместо или да си ЗАМЪЛЧИШ или да подкрепиш по някакъв начин ЕДНА ИДЕЯ, ЕДНА ИНИЦИАТИВА, която изисква ОГРМНИ ЧОВЕШКИ ресурси ти само мрънкаш и ВСЕ НЕДОВОЛЕН .... Не се ли сещаш, че така убиждаш всички които отделят от времето и хляба си за да направят нещо такова :~\ :~\ :~\
Всеки случей по-добре на главната да ни видят хората и да научат за клуба отколкото на полигона на гребната :ulqlq .Ауе срещата е 6+ само дето сички софиянци СА МРЪНКАЧИ и няма да дойдат много хора от софия.Чак са нерва майна-на срещите в София може да ходят толкова много членове на клуба от други градове ама те не >:(/> .Както и да е-пак ша си напрайм шоу

#11 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 15 May 2008 - 17:01

прощавай ... само си изказах мнението ...

а и тама нема мога си раздам простотията... щото зема да падна нема ми се смеят 100 човека а 500 :)/> както и да е ;)/> пак ще отида да им събера каските и ще си тръгна :)/> хахаха  (>: (>: (>:
636 power ;)

#12 Fish

Fish

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2406 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 17 May 2008 - 17:30

ха
скутер мотор scooter сервиз

ПАЗИ СКУТЕРА    www.scoot.bg       ПРЪВ във..

#13 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 17 May 2008 - 17:39

аз много много говоря ,че ще дойда ама днеска се изпрасках в 1 дупка и спуках задната джанта... деба на тия леота джантите са им все едно от пластмаса ... тва ми е 2-ра джанта дето му чупя...

ще дойда ,но пеша :)/> ще се возя сигорно при пешо...
636 power ;)

#14 Fish

Fish

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2406 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 17 May 2008 - 17:49

но проблемо
скутер мотор scooter сервиз

ПАЗИ СКУТЕРА    www.scoot.bg       ПРЪВ във..

• Guests

Публикувано 17 May 2008 - 21:33

+1  ;)/>

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни