Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК

Копривщица- 01.05.2010г коментари и записване

• Заключена тема Тази тема е заключена
474 отговора на тази тема

#41 dj_beast

dj_beast

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1888 Мнения:
  • МестонахождениеМайналенд

Публикувано 09 February 2010 - 12:27

Аз си купих палатка вече няква военна бива е.Колкото до скутера още малко остана да се прави
Публикувано изображение

scooterhouse.net

• Guests

Публикувано 09 February 2010 - 16:15

+1 на 100%

#43 Sirius

Sirius

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1410 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 09 February 2010 - 16:22

+1 Имам палатка и всичко необходимо, мога да приютя Фокси.  :ulqlq

Миналата година точно 3 дена преди Копривщица се разбих с мотора, дано тоя път да няма такива изненади.  :ulqlq

#44 sobieski_saxo

sobieski_saxo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1059 Мнения:
  • МестонахождениеSofia,Zapaden park

Публикувано 09 February 2010 - 16:26

Бих дошъл ама не ми харесва че няма да пътува в една цяла група а ще си пътуваме само най-бавните.А другото нещо, е че никога несъм си купувал палатки и опъвал, и няма къде да спа такаче ще видим за сега съм 50/50.
п.п ако Веско и Хаджата дойдат ще дойда и аз засега съм 50/50 ( доколкото разбрах Веско и Хаджата ще идват)
Публикувано изображение

#45 Simo_Racing

Simo_Racing

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 245 Мнения:

Публикувано 09 February 2010 - 17:11

добре искам да попитам понеже не съм идвал до сега извънградско... пътувате ли в група или кои когато тръгне ии минава ли се по магистрала ?щото съм с 50сс ако сме група нп де ама ...
[URL=http://keep4u.ru/full/2009/12/03/572ecbd648df6e1d73dd11347ec4c535/jpg]Публикувано изображение

#46 sobieski_saxo

sobieski_saxo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1059 Мнения:

Публикувано 09 February 2010 - 17:13

Цитат

добре искам да попитам понеже не съм идвал до сега извънградско... пътувате ли в група или кои когато тръгне ии минава ли се по магистрала ?щото съм с 50сс ако сме група нп де ама ...
еми повечето хора не ни чакат.Чакат те тези които са бавни колкото теб или най-много още 1-2 иначе сички си перат напред
Публикувано изображение

#47 ivo_aeroxa

ivo_aeroxa

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2624 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 09 February 2010 - 17:21

Цитат

симо доведи твойта ... хааххах(с нея се познаваме споко)
ми попринцип има други с 50сс които се движат в група,стига да не изоставаш ......
Chompy Performance
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#48 sobieski_saxo

sobieski_saxo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1059 Мнения:

Публикувано 09 February 2010 - 17:59

Цитат

Цитат

симо доведи твойта ... хааххах(с нея се познаваме споко)
ми попринцип има други с 50сс които се движат в група,стига да не изоставаш ......
ти пък ще изостава... ние сме минимум 2ма с китайки (ако дойда и аз де)
Публикувано изображение

#49 Simo_Racing

Simo_Racing

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 245 Мнения:

Публикувано 09 February 2010 - 18:19

Еми аз ще му турна тежките ролки ще развърта 95км/ч а и единия пич ще е с жог като моя ще викна 2-3 ма приятели които са и т с 50кк такаче ще си направиме групичка :Д
[URL=http://keep4u.ru/full/2009/12/03/572ecbd648df6e1d73dd11347ec4c535/jpg]Публикувано изображение

#50 meraklii4o

meraklii4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3555 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 09 February 2010 - 18:57

Аз съм там надявам се и с Corny да доидем или с вас или отделно аз сезона го открих вече ама ми се иска да го открия и на слънчево време  :ulqlq А не на 5мм лед  :ulqlq

За сега е добре дано се саберем поне 15/20 човека мен лично преспиването не ми харесва като идея защото пътя ми е един час а и да си купувам палатки глупости просто много сложно става...По скоро би било добре някои да проучи как седи работата с хотелите там и на каква цена са :) Така ще има шанс да останат повечко хора  ;)

Тази идея за копривщица нз кой го измисли аз не съм ходил до сега или поне не си спомням може и да съм минавал от там но мисля че хората които са ходили може да им е скучно че то като ходиш на едно и също място писва на края ама не го решавам аз това.Моето мнение е че щеше да е доса по добре да е в някое селце или малко градче да седнеме като нормални хора да хапнем пинем в някое яко заведение да се повозим малко да си поговорим и които от кадето е.Но от друга гледна точка кебапите стават перфектни на жар  :naughty

Поздрави на всички и дано до тогава всичко да е на ред и да се сабереме много колеги  ;)
088 90 33 443

Сервиз за скутери -  - http://scooterclub-b...klii4o-service/

#51 andrian^^

andrian^^

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3399 Мнения:
  • МестонахождениеPleven

Публикувано 09 February 2010 - 19:19

Цитат

Аз съм там надявам се и с Corny да доидем или с вас или отделно аз сезона го открих вече ама ми се иска да го открия и на слънчево време  :ulqlq А не на 5мм лед  :ulqlq

За сега е добре дано се саберем поне 15/20 човека мен лично преспиването не ми харесва като идея защото пътя ми е един час а и да си купувам палатки глупости просто много сложно става...По скоро би било добре някои да проучи как седи работата с хотелите там и на каква цена са :) Така ще има шанс да останат повечко хора  ;)

Тази идея за копривщица нз кой го измисли аз не съм ходил до сега или поне не си спомням може и да съм минавал от там но мисля че хората които са ходили може да им е скучно че то като ходиш на едно и също място писва на края ама не го решавам аз това.Моето мнение е че щеше да е доса по добре да е в някое селце или малко градче да седнеме като нормални хора да хапнем пинем в някое яко заведение да се повозим малко да си поговорим и които от кадето е.Но от друга гледна точка кебапите стават перфектни на жар  :naughty

Поздрави на всички и дано до тогава всичко да е на ред и да се сабереме много колеги  ;)

Цитат

Тази идея за копривщица нз кой го измисли аз не съм ходил до сега или поне не си спомням може и да съм минавал от там но мисля че хората които са ходили може да им е скучно че то като ходиш на едно и също място писва на края ама не го решавам аз това.Моето мнение е че щеше да е доса по добре да е в някое селце или малко градче да седнеме като нормални хора да хапнем пинем в някое яко заведение да се повозим малко да си поговорим и които от кадето е.Но от друга гледна точка кебапите стават перфектни на жар  :naughty

По този въпрос ти давам веднага конкретен точен отговор:

Мероприятието както всяка година за откриване на сезона се използва точно тази дестинация ,защото е на еднакви километри на всички - т.е. почти в центара на Б-я.
Това за селцето или капанчето (разбирасе сигурно близко до София) е напълно невъзможно за хора който неса от гр.София , а тук виждам доста от СЕРИОЗНИТЕ хора с МАКСИ скутери (не казвам че др. са несериозни,нека го докажат) за които няма как да хапнат и да пийнат по нещо и хайде обратно ,защото им идват по 320-30 км път за един ден, на някой дори и 400 ,а да не говорим за колегите от Варна и Добрич който се решиха да дойдат( дано са сериозни ), тяхния път е 400км в едната посока ,е аджеба как могат те да изминат 800км за един ден и как биха се чуствали след този не толкова приятен "Трип" ,за това са и палатките опъваме правиме огън,нахранваме се и се почерпваме стабилно и релаксираме ,на другия ден пътуваме по градовете от който сме дошли. Преспиването се прави с цел ,отпочиване. На вас от София ви е 90 км пътя, на нас от Плевен е 160( в едната посока - в двете 320-30км)  ,50 от които са БАЛКАН - ПРОХОД ( Троян-Кърнаре) , на Хинкела от Търново му идват към 250 в едната и 500в двете посоки и той минава по моя път т.е. 50км проход :)
А що се отнася до мястото е ТРАДИЦИЯ и немисля че една традиция може да омръзне на истинския запален ездач и няма как да не я уважи просто :)
Все едно да кажете че откриването на сезона в София ,като е традиция е писнало на всички. Не е :) И доста хора се събират доста над 50 скутера ,а именно около 2-3 хиляди мотора (и повече) ,тъй че моля който не е съгласен с плана да не вкарва размисли и страсти в темата.Има и други дестинаций които ще се посещават през годината , могат да се видят в СКУТЕР-Календара в раздел Срещи/Мероприятия.
Който има желание и силна мъжка воля ,нека заповяда ,ще се радвам да хапнем и пийнем с приятели отново ,липсвате ми хора :) Нека дойде това мероприятие ден по скоро ,че не издържам. :)

С този пост не целя да убидя и нагрубя някой ,тонът е съвсем приятелски ако някой открие и го приеме като лична убида ,моля да бъда извинен ,ще го почерпя бира и купона да върви :)

Поздрави.

КО речии ?

#52 Guest_Yamahaa_*

Guest_Yamahaa_*
  • Guests

Публикувано 09 February 2010 - 19:23

Освен проблема , дали ще има полиция , ме притеснява  и къде се оставят скутерите там ? Малко ме е стах да си го оставя пред палатката :ulqlq, по-добре да гo прибера при мен в палатката ,че ме е страх да не ми прибере някой двигателя ?? :~\

• Guests

Публикувано 09 February 2010 - 19:28

Цитат

Освен проблема , дали ще има полиция , ме притеснява  и къде се оставят скутерите там ? Малко ме е стах да си го оставя пред палатката :ulqlq, по-добре да гo прибера при мен в палатката ,че ме е страх да не ми прибере някой двигателя ?? :~\
умрял ти е някой за двигателя :ulqlq

#54 Guest_Yamahaa_*

Guest_Yamahaa_*
  • Guests

Публикувано 09 February 2010 - 19:29

Ще умират..  Не ми отговори на въпроса :)

#55 dido_bg

dido_bg

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3496 Мнения:
  • МестонахождениеДобрич

Публикувано 09 February 2010 - 19:36

Моторите сигорно ще са на едно място. Едва ли някой ще тръгне да ти сваля двигателя. ;) И то така или иначе ще се стой до късно вечерта ще се наглеждат! :) Това са глупави въпроси. Андро съгласен съм с теб за това което каза. Само времето да е хубаво. Тука ми казват че до май месец ще е студено...

#56 andrian^^

andrian^^

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3399 Мнения:
  • МестонахождениеPleven

Публикувано 09 February 2010 - 19:37

Хахаха глупости колега ,няма кой да ти бутне скутера... Повярвай , миналата година на Къпиновския манастир съм бил от петък до неделя с бат Хинко в петък вечер имаше около 20 тина скутериста от ВТ който не познавам с който се запознах излезнаха печени люде,много готини пичове ,раницата с багажа ми беше до скутера ,никой нищо не е бутнал.
Ние сме се събрали да хапнем и да пийнем а не да си крадеме частите все пак ,несме малки деца и мислим така да се каже трезво :)
Скутерите/моторите седят до палатките и няма кой да ги барне.
Дори на летище Междене край Габрово на Скоростните отсечки и атрактивното каране с бат Хинко и RIYA_VIK (Вальо) си бяхме паркирали скутерите в началото далечко от нас и после като се остановихме на 1 място и се събрахме всички фенове и доста приятели ,че дори и dido_bg срешнахме там прекарахме моторите на едно място им се радвахме,както и на момчетата който се състезаваха :)
За това няма да се притисняваш едвали има такива смелчаги да бутат скутер когато ние сме там ;) няма да се притесняваш.

Относно за полицията ,колега несме малки деца , и аз тръгвам без книжка ДОРИ около тази дата можеби 2-3 дни след това ми е външния изпит пред дай - курмуване за категория B ,но това е приятелите са по важни от всичко на света ,това го запомни от мен :)
Понякога парите неса всичко. Може да имаш купища пари но да нямаш с кого да ги споделиш.
А ако тръгнете от София в групичка ,а то ще има такава и ще има определен час. Проблеми няма да имате.
На Велико Търново ходих от Плевен сам самичък като минах по главните пътни артерий така да се каже на страната ни а именно над балканската мрежа - Севлиево и за Търново ,проблеми НЯМАШЕ ,както и полицай ,на връщане от Междене имаше тежка катастрофа с 2 мотора и тир и имаше полицейски патрули през 1 километър ,който следяха за скороста на мотоциклетистите и за тяхната безопастност ,също не са ни спирали. Така че несе притеснявай ,рискувай ,без да рискуваш неможеш да осетиш тръпката и да изпиташ наслада от успех и безпрепятствено отиване и връщане от дадено мероприятие :)

КО речии ?

#57 Guest_Yamahaa_*

Guest_Yamahaa_*
  • Guests

Публикувано 09 February 2010 - 19:43

:) Благодаря !

• Guests

Публикувано 09 February 2010 - 19:47

Когато беше събирането на Къпиновския се запознах с Андриан,Хинко и още др. много точни хора ! както каза той моторите бяха край нас и никой нищу не е бутал ние сме се събрали да хапнем и пиинем а не да си правим мизерии ... надявам се че и на това събиране ще е всичко точно и с нетърпение искам да се запозная с още точни колеги  ;) :)

#59 en3rg1

en3rg1

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 11 Мнения:

Публикувано 09 February 2010 - 20:52

+1 и аз идвам 100% ще доведа с мен и един приятел двамата сме с 70цц малкъ по бавно ще стигнем но ще стигнем

#60 sobieski_saxo

sobieski_saxo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1059 Мнения:

Публикувано 09 February 2010 - 21:09

Според мен трябва да направим както по рано Камен беше казал (доколкото си  спомням) той беше казал че този който не дойде а е писал в темата да му се напише виртуал райдър и бан  за незнам си колко дена.Тони помисли за това наистина :)
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни