Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

ДЕТАЙЛИ: Копривщица 1.5.10г. ТРИП

• Заключена тема Тази тема е заключена
78 отговора на тази тема

#1 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 21 April 2010 - 17:37

Публикувано изображение

ТЕМАТА Е ПРОМЕНЕНА!!! МОЛЯ ПРОЧЕТЕ ОТНОВО ФИНАЛНАТА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СРЕЩАТА!!!

В тази тема ще споделя някой детайли за срещата, карта разяснения и т.н. Моля всички да я прочетат.
Линк към другата тема-  ПРОЧЕТЕТЕ! http://scooterclub-b...ic,34161.0.html

Разстоянието е 110км.

Google карта-> напишете "Копривщица" http://maps.google.com/

Указателни снимки АЛБУМ ОТ 5снимки, кликайте!

http://img13.imagesh...?g=20787733.jpg

Видеоматериал който показва маршрута и кратки разяснения!

ВАЖНО:
- срещата е НЕОФИЦИАЛНА!
- всеки носи отговорност за себе си!!!
- бъдете внимателни и се пазете!!!
- Аз ще бъда с колата и ще помагам при евентуални проблеми и т.н.
- Който желае може да кара и извън групата, напред, назад и т.н. Всичко това е по ваша преценка, НО НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ БЕЗОПАСННОСТТА Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО!!! КАРАЙТЕ НА ПОДХОДЯЩА ДИСТАНЦИЯ! И МОЛЯ НЕ СЕ ДОКАЗВАЙТЕ НА ПЪТЯ!!!
- Който реши да кара в групата-тя ще се води от моята кола и няколко скутера МОЛЯ БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ.
- Ще има две групи, но свободното каране е разрешено!
- 1ва група ще се движи със скорост 70-80км. Corny  ще я води. Неговия тел: Ивелин 0894 236 363
- 2ра група ще я водя с моята КОЛА и ще се движи с 50-60км. Моя тел: 0 888 578 021 Венци
- Запишете си тел. номера и на други колеги от форума при възникване на трудности и неприятности.

[size=14pt]ДЕТАЙЛИ:

Така трипа ще бъде на 1.5.10г. за хората от София срещата ще е от 9.30часа на МАКДОНАЛДС зад НДК.
- Час на тръгване е 10.05 часа.
- Почивка 10-15мин за събиране на групата на  Еко бензиностанция Ботевградско шосе
- Трип
- 10-15мин Почивка по време на пътя, това предполагам ще важи за всички с 50сс машини. Групата ще спре за почивка на някоя отбивка в ДОЛНО КАМАРЦИ
- 10-15мин Почвика отново и за събиране на групата в района на ЧЕЛОПЕЧ!!!
- Моля следете моя автомобил тъмносин Алфа Ромео 155 ЕВ4709АН
- Среща на входа на Коприщица(И за тези които идват от цялата страна и да се съберем като група) 12.30-13.30часа
- След  това [b]свободна програма
- предлагам разходка по центъра, койото иска да обиколи  и да се  разходи.
- [color=blue]14.00часа  среща на КРАЯ НА ГРАДА на Копривщица в посока Пловдив..
.Там има една полянка и смятам всички да спрем там да побъбрим, да починем, хапнем(ще бъде закупена доста скара и пийване) до към 16-17.00 часа и после вече всеки сам си решава :):)
- След това хората, които ще приспиват ще тръгнем към ДУШАНЦИ. Също съм го дал на картата...Дори някой от вас да не иска да преспива, може да дойде с нас на ДУШАНЦИ...все пак вече се стъмва късно, така че има достатъчно време:)
- Възможни са промени като стигнем на място. Колеги не забравяйте, че едни ще се движат по-бързо, а други по-бавно, което означава че може да има разместване във ВРЕМЕТО и срещата :):)

scooterhouse.net

#2 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 21 April 2010 - 17:37

Движещението ще е със скорост 70-80км. за водещата кола, а последните и тези с 50сс ще бъдат водени от моята кола, която ще се движи с 50км. :)

Разстоянието е 110км.

Google карта-> напишете "Копривщица" http://maps.google.com/

Указателни снимки АЛБУМ ОТ 5снимки, кликайте!

http://img13.imagesh...?g=20787733.jpg

Видеоматериал който показва маршрута и кратки разяснения!

#3 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 21 April 2010 - 18:05

Относно безплатна скара като гледам по програма ще е за късния следобед или ранната вечер - не е ли по добре да е за обяд като пристигнем всички?

#4 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:
  • МестонахождениеСофия/Кюстендил

Публикувано 21 April 2010 - 18:08

Абе бат Венци имам 3 въпроса.
Каква е разликата между официална и не официална среща на SCB
И понеже миналата година до колкото помня така и нямаше официална среща тая година аджеба ще има ли официална и пак ще се перкаме на неофициални.
Също така това не е ли откриването на скутер сезона? Как така отриване на скутер сезона пък неофициално.

А само да вметна сигурен съм че на 90% от тези които ще дойдат на 1ви не им дреме дали е официална или неофициална важно е среща да има да се кара на някъде в голяма група.
Posted ImagePosted Image

#5 Тодоров

Тодоров

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4153 Мнения:
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

Публикувано 21 April 2010 - 18:41

Цитат

Относно безплатна скара като гледам по програма ще е за късния следобед или ранната вечер - не е ли по добре да е за обяд като пристигнем всички?
Които остане на палатка ще има скара.  ;)
Номера от рода идвам само да се наям не се толерират >:(
Honda Nc 750xd

#6 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 21 April 2010 - 18:50

Цитат

Цитат

100-200 кебапчета няма ли да дойдат малко множко на големите членове ?

#7 dido_bg

dido_bg

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3496 Мнения:
  • МестонахождениеДобрич

Публикувано 21 April 2010 - 18:53

Цитат

Цитат

Цитат

100-200 кебапчета няма ли да дойдат малко множко на големите членове ?

Не мислиш ли че темата е много важна и не трябва да пишеш глупости!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Всичко което е написал Венци е много важно за организирането на една среща. Предполагам ние(добричката група) ще кажем другата седмица дали ще идваме! :)

#8 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 21 April 2010 - 19:05

Все пак е тема в която се обсъжда организацията на срещата и затова задавам някои въпроси.
Според мен трябва да се доверим на опита от миналите години и не е добра идея като стугнем там да е "свободна програма"
Моето предложение е по традиция да се съберем всички на някоя поляна,за да сме заедно и там скара,бира,мохабети,запознанства,снимки и целувки....

#9 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 21 April 2010 - 19:08

Както казва Марто по добре като се пристигне в Копривщица да се събереме на някоя полянка да хапнеме и да пийнеме пък след това вече свободна програма кой на къде иска да се разхожда.
Posted ImagePosted Image

#10 strakov_m

strakov_m

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1545 Мнения:
  • Телефонен номер:0878450063
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Burgman 650

Публикувано 21 April 2010 - 20:39

момчета като съвет , до колкото чух на 1 ще има и мото събор в В.Търново което не е хубаво доста от мойте приятели ще ходят там , казвам го ако не знаете да вземете в предвид
Димитър Страков Тел:0878450063 Skype:starkov887
http://keep4u.ru/img...79b007ee5f5.jpg
Публикувано изображение

#11 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:
  • МестонахождениеНякъде в България
  • Скутер:Honda Silver Wing 600 Kymko Dink 200 classic

Публикувано 21 April 2010 - 21:47

Turboman - намали спама,ако ще ядеш скара и после да си тръгнеш няма да стане,ще ти сложа една верига на предната гума и закл.у-во на задния диск :)
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

#12 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 22 April 2010 - 00:59

Проблема е че тази скара за обяд няма къде да я направим...Тоест трябва поляна и да отделим 2-3 часа време.. такава поляна там незнам къде да намерим миналия път имаше яко мрънканици, че имало лайна, крави и т.н....И ми се струва, че ще е по-хубаво да е към 16. часа примерно и така да се продължи цяла вечер...А и се стъмва в 21.00 часа та ми звучи окей...Какво им трябва на момчетата от 16.-18 часа скара и после имат 2-3 часа за спокойно прибиране..

Или дайте конкретно предложение за място където да се съберем всички..

Разликата е че когато е официална има медицинки лица, техника и се кара САМО и задължително в ГРУПА и се носи отговорност при евентуален инцидент да се реагира бързо от медициските лица. Заради това тази среще е неофициална, който иска се движи в група който иска да кара напред или назад и всеки сам си носи отговорността, аз ще гледам да се пази колкото може...

#13 hinkela

hinkela

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 814 Мнения:
  • МестонахождениеВелико Търново
  • Скутер:Ymaha Majesty 400

Публикувано 23 April 2010 - 09:51

Цитат

Проблема е че тази скара за обяд няма къде да я направим...Тоест трябва поляна и да отделим 2-3 часа време.. такава поляна там незнам къде да намерим миналия път имаше яко мрънканици, че имало лайна, крави и т.н....И ми се струва, че ще е по-хубаво да е към 16. часа примерно и така да се продължи цяла вечер...А и се стъмва в 21.00 часа та ми звучи окей...Какво им трябва на момчетата от 16.-18 часа скара и после имат 2-3 часа за спокойно прибиране..

Или дайте конкретно предложение за място където да се съберем всички..

Разликата е че когато е официална има медицинки лица, техника и се кара САМО и задължително в ГРУПА и се носи отговорност при евентуален инцидент да се реагира бързо от медициските лица. Заради това тази среще е неофициална, който иска се движи в група който иска да кара напред или назад и всеки сам си носи отговорността, аз ще гледам да се пази колкото може...

Цитат

Turboman - намали спама,ако ще ядеш скара и после да си тръгнеш няма да стане,ще ти сложа една верига на предната гума и закл.у-во на задния диск :)

Напълно съм съгласен и с двамата.
И аз имам въпросче - Кой ще "виси" тази година на скарата да пече тия 1234 кебапчета.
Мисля, че скарите трябва да са поне две - аз ще нося миналогодишната, но "една птичка пролет не прави" - помислете сериозно по въпроса.

Над Копривщица имало няколко заслона в посока връх Богдан, от които един или два с чешма, полянки и достъп за МПС, но това мисля да го проуча на място.

Някой ходил ли е на язовира до Душанци и ако да - да качи някоя снимка и да разкаже накратко кави са там условията ?!

"Язовирът е със сравнително труднодостъпни брегове и удобните за риболов и за пикник места са или от към Антонския залив, или от страната на устието. Множеството дървета около брега дават жадуваната прохлада през горещите летни дни. По сенките обаче комарите са голяма напаст. Носенето на репеленти е, меко казано, препоръчително".
http://vbox7.com/play:21da6314
Публикувано изображение
Чалга - турска дума за българска музика,
която е толкова сръбска, че направо е гръцка.
В Япония препоръчват играене на кючек като лекарствено средство против запек.

#14 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 23 April 2010 - 15:14

Язовир Душанци

Мисля че това е нашето място.
Много е хубаво.
Posted ImagePosted Image

#15 fOxoR

fOxoR

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3865 Мнения:

Публикувано 23 April 2010 - 15:27

Цитат

link=topic=36807.msg684464#msg684464 date=1272028492]
Язовир Душанци

Много е хубаво.
Тука си прав мястото е уникално.

#16 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 23 April 2010 - 15:44

Цитат

Цитат

Язовир Душанци

Много е хубаво.
Ти ще ходиш ли?
И ако да с какво?
Posted ImagePosted Image

#17 fOxoR

fOxoR

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3865 Мнения:

Публикувано 23 April 2010 - 16:38

Цитат

link=topic=36807.msg684473#msg684473 date=1272030256]

Цитат

Цитат

Язовир Душанци

Много е хубаво.
Ти ще ходиш ли?
И ако да с какво?
С беля Тайфун тъкмо малко реклама да му направа че нещо няма купувачи за него...

#18 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 23 April 2010 - 17:34

Амиии да ходим ли тогава до КОпривщица? Или направо да направим Трипа до Душанци???

Иначе аз съм сложил 15.00 часа с оглед че очаквам НЯКОИ 50сс да се позабавят и да дойдат по-късно...Иначе според мен най-добре е 13.00 часа направо на Душанци, пък който иска да ходи до КОпривщица???

Какво мислите ::) ::) Или пък в КОпривщица да се съберат само Макси скутерите за ПО_КРАТКО, а и да се събере с хората от Пловдив и страната, а пък 50ките да ходят директно на Душанци :)

#19 SaFaTa

SaFaTa

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 70 Мнения:
  • МестонахождениеПазарджик

Публикувано 23 April 2010 - 17:51

Защо не е директно на някоя поляна в Копривщица а трябва хората да се разкарват и да се тарсят едни в Копривщица други на язовира.Това е безмислица,вярвам че има хубаво място с чешма на което може да се саберем,пък и така някой според мен ще се откажат ;) лично мнение

#20 andrian^^

andrian^^

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3399 Мнения:
  • МестонахождениеPleven

Публикувано 23 April 2010 - 17:54

Ако прочетеш ХУБАВО ТЕМАТА ,ще разбереш че ще се кара ОРГАНИЗИРАНО В ГРУПА ДО ЯЗОВИРА  :~\

Ако нямаш желание да я прочетеш и да спазваш реда ,ще направиш точно така както самият ти каза - " ... а трябва хората да се разкарват и да се тарсят едни в Копривщица други на язовира "  ;) Помисли над думите ми  :idea

КО речии ?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни