Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

ДЕТАЙЛИ: Копривщица 1.5.10г. ТРИП

• Заключена тема Тази тема е заключена
78 отговора на тази тема

#21 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 23 April 2010 - 18:39

За мен няма проблем. Дайте място до копривщица, което да хване всичките скутери и да има място за лежане по полянките и нощувка.

scooterhouse.net

#22 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:
  • МестонахождениеНякъде в България
  • Скутер:Honda Silver Wing 600 Kymko Dink 200 classic

Публикувано 23 April 2010 - 19:11

Ти,аз,Гредаров и Турбомена ще носим скари:)
Ама от де толкова дърва за жар и 1234 мръвки ?

Освен дървени въглища да купим 15-20кг ?
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

#23 SaFaTa

SaFaTa

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 70 Мнения:
  • МестонахождениеПазарджик

Публикувано 23 April 2010 - 21:03

Цитат

Ако прочетеш ХУБАВО ТЕМАТА ,ще разбереш че ще се кара ОРГАНИЗИРАНО В ГРУПА ДО ЯЗОВИРА  :~\

Ако нямаш желание да я прочетеш и да спазваш реда ,ще направиш точно така както самият ти каза - " ... а трябва хората да се разкарват и да се тарсят едни в Копривщица други на язовира "  ;) Помисли над думите ми  :idea
само да кажа на адриан,че сам от Пазарджик и на наща група няма да е приатно да идем на място на което няма никой,нека не се смята за спам

#24 Тодоров

Тодоров

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4153 Мнения:
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

Публикувано 23 April 2010 - 21:06

Цитат

Цитат

Ако прочетеш ХУБАВО ТЕМАТА ,ще разбереш че ще се кара ОРГАНИЗИРАНО В ГРУПА ДО ЯЗОВИРА  :~\

Ако нямаш желание да я прочетеш и да спазваш реда ,ще направиш точно така както самият ти каза - " ... а трябва хората да се разкарват и да се тарсят едни в Копривщица други на язовира "  ;) Помисли над думите ми  :idea
само да кажа на адриан,че сам от Пазарджик и на наща група няма да е приатно да идем на място на което няма никой,нека не се смята за спам
Тогава следи по-често темата ;)

Honda Nc 750xd

#25 andrian^^

andrian^^

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3399 Мнения:
  • МестонахождениеPleven

Публикувано 23 April 2010 - 21:10

Ако успея да взема Б категорията до 01.05.10година ще дойда с колата и ще мога да кача багаж ,но за сега не обещавам. Предстои ми изпит по управление през идната седмица и всичко зависи от това.

КО речии ?

#26 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:
  • МестонахождениеНякъде в България
  • Скутер:Honda Silver Wing 600 Kymko Dink 200 classic

Публикувано 23 April 2010 - 22:26

Цитат

Ако успея да взема Б категорията до 01.05.10година ще дойда с колата и ще мога да кача багаж ,но за сега не обещавам. Предстои ми изпит по управление през идната седмица и всичко зависи от това.

не се надявай на книжка до 01.05,след изпита след 3 РАБОТНИ дни можеш да си подадеш документите за книжката и след 10 раб.дни най-рано ще си я вземеш ако я платиш ,,експресна,,
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

#27 Razer

Razer

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2027 Мнения:
  • Местонахождениегр. Пирдоп

Публикувано 23 April 2010 - 23:18

Както искате пичове... аз предложих да ходим на Душанци чак след обиколката и събирането в Копривщица и тези, които са сериозни да идем там да преспят а в Копривщица просто да се срещнем всички и да поседим а продължението да е в Душанци понеже там е къде къде по-топло от Копривщица и все пак от Копривщица до Душанци ще караме с хората, които искат да се прибират и ще ги изпратим тамън до Пирдоп и те от там нататък знаят, кой къде как... Както искате... просто казвам, че в Душанци е в Пъти по-топло от Копривщица и поне там съм ви на близо и, ако има проблеми мога да помагам както и в Пирдоп има и Денонощни... незнам в Копривщица дали има... а и като ги изпратим може да пообиколим Пирдоп и да седнем тук таме да си побъбрим в някое отворено кафене и после да ходим да се разполагате по палатките ;)
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Продавам всякакви стикери - ето тук => http://scooterclub-b...ic,31881.0.html

#28 Sensey9383

Sensey9383

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 214 Мнения:
  • МестонахождениеСофия с.Казичене

Публикувано 24 April 2010 - 00:26

абе хора аз не съм бил до сега на такава голяма среща и не знам там ще има ли рекламни работи на СКБ да се продават кяной ще носи ли ключодържатели, тениски, суичъри и др на СКБ ако попринцип няма според мен идеята е добра какво ще кажете

иначе за карането съм по ваз поне до толкова до колкото мога с мойто 50сс сми 55-60 км предполагам че ще може да ги поддържа аерокса. Вечерта в 22:00 ще трябва да съм в София

#29 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 24 April 2010 - 10:06

Ще взема рекламни материали, ама няма да съм като някоя сергия и да ви привиквам и да викам "айдеее на тениските"  :ulqlq Аз ще си нося, а който иска ще дойда да си вземе при мен..ще бъда с колата тъмносиня алфа 155 все ще ме познаете, нали ще водя колоната :) И после който иска да ме търси...има и телефон :)

#30 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 24 April 2010 - 10:09

Тааа сега на къде отиват нещата?!?!

Слаба е активността, а после ще има мрънкане, че не е така, а е иначе?!?!

Аз като гледам душанци много ми харесва...Вода, уютно и т.н. :)

Евентуално както казах да намалим престоя в КОпривщица и по-бързо да се ходи към Душанци,че да има повече време за лафче :) Както казах и варианта 50сс да отидат директно на Душанци, че аз лично се притеснявам дали ще могат да изминат всички км....Пък и рейзъра наистина каза че и Пирдоп ще ни е по-близо, а Пирдоп има и денонощни  магазини и дискотеки, и аптеки и т.н...докато Копривщица нощен ще спи:) освен кръчмите..

#31 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3925 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 24 April 2010 - 13:21

Абе нещо нещата отиват към скутер лагер/екскурзия, не към среща. Къв е тоя престой някоко часа в Копривщица? Какво да правя там?  :o Давай направо да си ходим до крайната точка там Душанци ли къде ще е. Пък що Душанци, нали Копривщица? Няма ли чешми и поляни в Копривщица? Дай да обявиме къде точно ще е крайната точка където ще се събираме да знаят хората къде да ни търся и всеки да си прави сметка.
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

#32 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 24 April 2010 - 18:25

Проблема е че едни ще стигнат за 1 час до Копривщица, а другите за 2часа и 30мин... това е проблема...Иначе всичко щеше да е много бързо...Среща в 13.00 в Копривщица и 14.00 към Душанци...Е да ама не... И покрай КОпривщица явно няма нищо друго....Иии май много обмислям варианта да ходим директно на Душанци, а който иска да отиде да разгледа Копривщица..

Чакам писаници по темата :) Иначе накрая всичко ще обява и решението ще  е изцяло в моите ръце...а аз предпочитам да държа женски гърди вместо решения :ulqlq

#33 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3925 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 24 April 2010 - 18:58

Абе брат защо такива промени в последната седмица. Айде решавай бързо какво ще се прави, за да се знае всичко и да е сигурно... София - Душанци - 88.02 km обявявай го направо, казвай точно място в Душанци и тва е. Всеки да си прави сметката, ама дай да се знае, за да могат хората да се организират...
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

• Guests

Публикувано 24 April 2010 - 20:45

Имайте предвид, че пътя между Богров и Горна Малина е в ремонт и е с обход през Мусачево-Елин Пелин... Което го удължава, а и там на места е по-тесен и значително по-натоварен.

#35 kamen71

kamen71

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3320 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:YAMAHA TMAX 500cc

Публикувано 24 April 2010 - 20:51

10.20-10.30 часа групата от София да е тръгнала. Нито минутка чакане. Всеки сам да си прави сметка. 12,30-13 на Копривщица. И се пали огъня за Обяд. Групата за спане на палатки около 15,30-16 Отиват на палатки. Палят моторите както и всички останали и тръгваме посока Пирдоп-Душанци, И си палят НОЩЕН огън и разпъват палатки.Останалите продължават за София. Желателно е дори в 10часа да се тръгне от София.( Час на срещата 9,30. Разговори и изчакване до 10часа. На всички ни е ясно че ще се забавим попътя.Цигари, почивки, бензин..... )
Никой не видях да се погрижи за фотоапарат или камери. ::)

ps. Никого не убеждавам с моето мнение. Но го вземете под внимание.

Публикувано изображение

• Guests

Публикувано 24 April 2010 - 21:41

Цитат

10.20-10.30 часа групата от София да е тръгнала. Нито минутка чакане. Всеки сам да си прави сметка. 12,30-13 на Копривщица. И се пали огъня за Обяд. Групата за спане на палатки около 15,30-16 Отиват на палатки. Палят моторите както и всички останали и тръгваме посока Пирдоп-Душанци, И си палят НОЩЕН огън и разпъват палатки.Останалите продължават за София. Желателно е дори в 10часа да се тръгне от София.( Час на срещата 9,30. Разговори и изчакване до 10часа. На всички ни е ясно че ще се забавим попътя.Цигари, почивки, бензин..... )
Никой не видях да се погрижи за фотоапарат или камери. ::)

ps. Никого не убеждавам с моето мнение. Но го вземете под внимание.

Според мен предложението на kamen71 е най - добро, тъй като не всеки познава месноста и не всеки знае къде е Душанци(аз съм от Пазарджик и незнам къде е). А вече, който иска да пренощува след официалната среща в Копривщица да ходи на язовира, а останалите кой от къде е ! Надявам се до няколко дни да се уточни официалното място. :)

#37 meraklii4o

meraklii4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3555 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 24 April 2010 - 21:51

Охх много объркано стана един тука един там накрая ще се разпръсне групата много сериозно  :| Аз просто не си го представям да стигнем компривщица в 13:00 и да киснем и бездеистваме там до 16:00/16:30 просто ще е ебати и скуката.А както знаем всички поне 60% ще са без книшки тоест разправи с полицаи и тен подобни не са препорачителни а ако обикаляме безцелно толкова време в Копривщица не ми се вярва и полицаите да се намесят  :| А не ми се бие път до Копривщица зада ми пишат актове и то не само на мене..... Затова оточнете къде ще е точно да се саберем всички там и които когато доиде  :!: Даите маршрут точен и от там вече които не се оправя звънка и го опътваме какво му е толкова сложното  ???

Също така добре би било да има един водач за малката група 50цц с макс скорост 50/55 км. защото Венци ти каза че ще подържаш 80 средна скорост тоест тези до макс 60 ще трябва да се чакат непрекъснато през 5 км и става леко тъпо  :|

Аз от сега си казвам че с 50 км немога да карам 75/80 с мъка но мога но под тази скорост няма начин просто  :-X Тъиче искаме не искаме добре ще да е да сме две групи да тръгнат преди нас 20 мин и нагоре ще ги настигнеме.

И оточнете мястото и когато отидем да знаеме къде отиваме а не там не не не там и подобни изцепки и да препалваме за по 20 метра през 2 мин  :-X

И не е лошо да кажете какви парички да се проготвят, защото скарата хлаяба пиенето всичко трябва да се купи все пак.Даите един ориентир то е ясно че всичко ще е според това колко хора ще сме но да се знае колко ще е горницата защото всеки трябва да си прави сметка колко пари да си носи.
088 90 33 443

Сервиз за скутери -  - http://scooterclub-b...klii4o-service/

#38 ma6inata

ma6inata

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 34 Мнения:

Публикувано 24 April 2010 - 22:33

колеги според мене да си се сабереме в  Копривщица да покараме там да полафим около 1 час  и вече лагеруващи те та поемат на там кадето ще спят а който  ще си ходи да поема попътя си !

#39 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 25 April 2010 - 09:13

Амиии колко пъти ще казвам, че точно 50сс са проблема, защото те ще се движат с 50км. и ще стигнат много по-късно! И СЪЩО СЪМ НАПИСАЛ! че ЩЕ ИМА ВОДАЧ НА групата, за тези които незнаят пътя и за двете групи... Моля да четете внимателно, че да не се налага да се повтаря и хората да си вадят грешни заключения и пак да се пита едно и също...

Проблема е че ЕДНИ ЩЕ СТИГНАТ за 1час до КОпривщица, а други за 2 часа и 30минути. ТОЕСТ едни ще трябва да КИСНАТ 3 часа в копривщица, очаквайки другите, а другите пък ще имат само 15мин за почивка на 50кубиковите скутери и  ще им дойде нагорно БЪРЗОТО ОБРАТНО тръгване към ДУшанци или Сф.....

И това е проблема...Едни ще киснат с часове, а други няма да им стигне времето.

#40 ma6inata

ma6inata

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 34 Мнения:

Публикувано 25 April 2010 - 11:22

може ако  сте сагласни да се постои до 15:30 ч и  вече лагеруващи те да трагват а другите към вкъщи !

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни