Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

ДЕТАЙЛИ: Копривщица 1.5.10г. ТРИП

• Заключена тема Тази тема е заключена
78 отговора на тази тема

• Guests

Публикувано 25 April 2010 - 11:41

Цитат

Проблема е че ЕДНИ ЩЕ СТИГНАТ за 1час до КОпривщица, а други за 2 часа и 30минути. ТОЕСТ едни ще трябва да КИСНАТ 3 часа в копривщица, очаквайки другите, а другите пък ще имат само 15мин за почивка на 50кубиковите скутери и  ще им дойде нагорно БЪРЗОТО ОБРАТНО тръгване към ДУшанци или Сф.....
Сега ще ти кажа какъв е проблема... проблема е, че в СКБ нещата се объркаха много и идеята за миксер клуб си е.а мамата отдавна  ;)
Проблема са точно "големите" кубатури (не малките) - всеки си е взел от 250-ка нагоре и се оплаква - "ама аз не мога да карам с 50", "ама аз съм много бърз" и т.н. И от там следва разделяне на групи, организиране на две гре групи, чакане, "кво ше праим докат дойдат малките", разходки из Копривщица, мотаене, губене на време и т.н. - от тук идва целия проблем ако питаш мен ;)
Един съвет - направете си срещата както сте си я правили всяка година, правете я така все едно е само за 50-ки, пък всички останали "бързаци" да се спасяват по отделно, да си ходят сами до място и да се организират сами.

scooterhouse.net

#42 Тодоров

Тодоров

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4153 Мнения:
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

Публикувано 25 April 2010 - 11:56

Айде бе ще я караме по арабиската и ще се движиме с 50-тките.Това няма да е НИКАКЪВ проблем,Всяка година има недоволни и хлапета с недоразвито сиво вещество които карат с 80-90 в града без да чакат ни групата нито водача,така,че нека бъде като миналата година.
Honda Nc 750xd

• Guests

Публикувано 25 April 2010 - 12:00

Нали и аз това казвам - да си се прави организацията все едно всички са с 50-ки, пък който иска кара с тях, който не - прав му път.

пп: И направо Лудю да ги банва всички "бързаци" наред дето хем няма да карат с 50-ките, хем дават акъл постоянно кое как да се направи.

#44 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3925 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 25 April 2010 - 15:58

Абе вижте първия пост на тая страниац. Аз го измислих вече, какво го мислите...  :-X
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

#45 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:
  • МестонахождениеСофия/Кюстендил

Публикувано 25 April 2010 - 16:14

Вие всички сте луди бе.
Венци какви са тия едни ще стигнат за 1 час а други за 2:30 часа тръгваме всички заедно и всички заедно пристигаме караме със еднаква скорост на който не му изнася или да тръгне по късно и да ни настигне или да пали на пред и да ни чака там.
Всички в тоя форум дето сега карат 250/500/500++ кубика са минали през 50 кубика така че да не се правят на много бързи и важни.

Относно Копривщица или Душанци предлагам всички да се съберем в Копривщица и след това да ходиме към Душанци. Все пак откриването на скутер сезона по традиция си е в Копривщица и да не сме там поне да се съберем там.
Posted ImagePosted Image

#46 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 25 April 2010 - 16:35

Корни сори но не само заради мен а и на 17ти времето беше кофти ако не помниш ;) след това за 24ти както и аз така и други колеги казаха че няма да могат по лични причини.
Posted ImagePosted Image

#47 Тодоров

Тодоров

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4153 Мнения:
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

Публикувано 25 April 2010 - 21:18

Цитат

Абе вижте първия пост на тая страниац. Аз го измислих вече, какво го мислите...  :-X
Венци като гледам е написал ,че иска да прочетте повече мнения.Твойто вече го е прочел
Honda Nc 750xd

#48 meraklii4o

meraklii4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3555 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 25 April 2010 - 22:06

Цитат

Нали и аз това казвам - да си се прави организацията все едно всички са с 50-ки, пък който иска кара с тях, който не - прав му път.

пп: И направо Лудю да ги банва всички "бързаци" наред дето хем няма да карат с 50-ките, хем дават акъл постоянно кое как да се направи.

Добре де хубаво расаждаваш но ти ако наистина както твардиш караш пистов 600цц можеш ли с него да каташ преблизително 100километра и да подържаш 50км. Ясно е че тук предимно са с 50цц но неможе всички да караме с тях.Все пак всички с скутери над 50цц са си купили по големи с цел да не карат с 50км а с 100км примерно.Според мен мнението на Иво - (CORNY) е най приемливо ще тръгнем с 1-час разлика от 50-тките и дори по пътя може и да ги настигнем, така всички са доволни.И проблема пак е в това че трипа не е само за София а за цяла България тоест пак ще има разлики но едно е от сорта на 30/50 мин друго е разлика от 2 часа.Затова даите да направиме група 50цц в 10:30 от София група над 125цц в 11:30 и всички доволни.

088 90 33 443

Сервиз за скутери -  - http://scooterclub-b...klii4o-service/

#49 Dangerman

Dangerman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2748 Мнения:
  • МестонахождениеСофия.

Публикувано 25 April 2010 - 22:08

Цитат

Цитат

Добре де хубаво расаждаваш но ти ако наистина както твардиш караш пистов 600цц можеш ли с него да каташ преблизително 100километра и да подържаш 50км. Ясно е че тук предимно са с 50цц но неможе всички да караме с тях.Все пак всички с скутери над 50цц са си купили по големи с цел да не карат с 50км а с 100км примерно.Според мен мнението на Иво - (CORNY) е най приемливо ще тръгнем с 1-час разлика от 50-тките и дори по пътя може и да ги настигнем, така всички са доволни.И проблема пак е в това че трипа не е само за София а за цяла България тоест пак ще има разлики но едно е от сорта на 30/50 мин друго е разлика от 2 часа.Затова даите да направиме група 50цц в 10:30 от София група над 125цц в 11:30 и всички доволни.

Незнам той дали ще може да кара 600цц със 50сс ама аз много ще ти се радвам на срещата  ;)

#50 kamen71

kamen71

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3320 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:YAMAHA TMAX 500cc

Публикувано 25 April 2010 - 22:19

Събиаме се ваички заедно. Групата 50сс да тръгва. Ще пием по 1 кафе и след 30 мин тръгваме и макси групата. Ще ги настигнем.
Ще ги изпреварим, ще спрем за пушачите по 1 цигара. Ще ни настигнат.
Ще е забавно. Какво толкоз го мислите.
Някой да се погриши за Фото и Камера. Може би ако се вози някой в колата на Венци ще снима от нея в движение най-добе.( желателно е в колата на Венци да има инструменти за ремонт и каквото се сетим друго.)
Всички заредили на 100% с гориво. еПосредата на пътя има един паметник на Ботев си мисля беше. Там се изчаква ме цялата група да се събере.
В Пирдоп на 80км има бензиностанция Шел и който желае ще зареди там. В Копривщица пак има бензин на входа на града.
:meeting:
Публикувано изображение

• Guests

Публикувано 25 April 2010 - 22:26

Цитат

Цитат

Еми не мога... Точно заради това и не пиша. Нито пък съм приритал да ходя. Но ако все пак в деня на срещата ми щукне да ходя, паля мотора и отивам - нито се съобразявам с някого, нито карам някого да се съобразява с мен. Просто е тъпо разбираш ли, всички караме с различна скорост, всички сме по-бързи от 50-ките - за кво само да им спъваме организацията. Правят си срещата (защото тя си е предимно за тях) пък всеки с по-голям мотор сам си решава дали да ходи, как да ходи и с кого да ходи, като си се разбира на ЛС, по телефона или където и да е - просто тук само се обърква всичко.

пп: Камене, мемориалът е на Левски  ;)

#52 Razer

Razer

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2027 Мнения:
  • Местонахождениегр. Пирдоп

Публикувано 26 April 2010 - 01:18

хайдеее.. остават 5 дена... вие сте ! :) Според мен най-добре е да отидем до Копривщица за да се съберем всички там... да спрекнем едно барбекю до към 5 часа или примерно 6 и от там всеки, който ще остава на палатка ги повеждам към Душанци... тоест тези, които ще си ходят си продължават по пътя и така към 8-9 часа ще са си в София... и в Душанци наново разпъваме скари мари и продължава кеф-а :) И носете някакви снимачни апарати, че искам да снимате как 170 кубика скутер скъсва 500 кубиков не СКУТЕР... а Т-МАКС :) йиххииххи Каменчо ела ми пиле, че нали ти е най-бърз Т-МАКС-а :) хиихиххи
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Продавам всякакви стикери - ето тук => http://scooterclub-b...ic,31881.0.html

• Guests

Публикувано 26 April 2010 - 07:40

Цитат

Събиаме се ваички заедно. Групата 50сс да тръгва. Ще пием по 1 кафе и след 30 мин тръгваме и макси групата. Ще ги настигнем.
Ще ги изпреварим, ще спрем за пушачите по 1 цигара. Ще ни настигнат.
Ще е забавно. Какво толкоз го мислите.
Някой да се погриши за Фото и Камера. Може би ако се вози някой в колата на Венци ще снима от нея в движение най-добе.( желателно е в колата на Венци да има инструменти за ремонт и каквото се сетим друго.)
Всички заредили на 100% с гориво. еПосредата на пътя има един паметник на Ботев си мисля беше. Там се изчаква ме цялата група да се събере.
В Пирдоп на 80км има бензиностанция Шел и който желае ще зареди там. В Копривщица пак има бензин на входа на града.
:meeting:
точно така

#54 Fish

Fish

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2406 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 26 April 2010 - 07:49

:)
скутер мотор scooter сервиз

ПАЗИ СКУТЕРА    www.scoot.bg       ПРЪВ във..

#55 Pavleto999

Pavleto999

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 39 Мнения:
  • МестонахождениеSofia

Публикувано 26 April 2010 - 15:45

+3

#56 ViSiOn

ViSiOn

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 90 Мнения:
  • МестонахождениеКопривщица

Публикувано 26 April 2010 - 20:15

Предлагам както всяка година срещатата да е в Копривщица. Аз знам много хубави поляни за скара и приятно прекарване.
Публикувано изображение

#57 kiriaka

kiriaka

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2573 Мнения:
  • МестонахождениеSofia

Публикувано 26 April 2010 - 23:05

Аз предлагам Венци да вземе решението за мястото до петък примерно, пък иначе часа какво толкова го мислите, не можете да пиете 1 час повече кафе на Макдоналдса ли? 50-ките да тръгнат в 10:30, ние ще тръгнеме в 11:30 и толкова, къв е толко проблема. Важното е да се кара ;)
Шефа на боса на мафията :D :D :D

#58 meraklii4o

meraklii4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3555 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 27 April 2010 - 00:13

Цитат

Цитат

Цитат

Еми не мога... Точно заради това и не пиша. Нито пък съм приритал да ходя. Но ако все пак в деня на срещата ми щукне да ходя, паля мотора и отивам - нито се съобразявам с някого, нито карам някого да се съобразява с мен. Просто е тъпо разбираш ли, всички караме с различна скорост, всички сме по-бързи от 50-ките - за кво само да им спъваме организацията. Правят си срещата (защото тя си е предимно за тях) пък всеки с по-голям мотор сам си решава дали да ходи, как да ходи и с кого да ходи, като си се разбира на ЛС, по телефона или където и да е - просто тук само се обърква всичко.

пп: Камене, мемориалът е на Левски  ;)

Така е прав си но целта на срещата е да се кара в група, затова си и мислех просто да е на 50цц и на 125цц+ зада все пак да има някаква група.Но както и да е все ми е едно на мене ако накрая се наложи и сам ще доида до там не е фатално :)

Поздрави на всички и @Dangerman много сажелявам но не си падам по момчета  :|
088 90 33 443

Сервиз за скутери -  - http://scooterclub-b...klii4o-service/

#59 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 27 April 2010 - 00:30

Добре а аз като карам 50сс обаче мога да карам със 100км/ч в коя група съм
Posted ImagePosted Image

#60 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:
  • МестонахождениеНякъде в България
  • Скутер:Honda Silver Wing 600 Kymko Dink 200 classic

Публикувано 27 April 2010 - 07:10

Цитат

link=topic=36807.msg686210#msg686210 date=1272321030]
Добре а аз като карам 50сс обаче мога да карам със 100км/ч в коя група съм
:haha :lolol В групата  до 80 по нанадолно си,демек заедно с Лийда  :meeting:
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни