Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

..:: Скутер среща - Състезание. 13.06.2010г ::..

• Заключена тема Тази тема е заключена
295 отговора на тази тема

• Guests

Публикувано 13 June 2010 - 18:19

Момчета ето тук качвайте снимки :)

http://scooterclub-b...ic,39321.0.html

scooterhouse.net

#282 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2799 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

Публикувано 13 June 2010 - 18:20

Цитат

Цитат

Цитат

EEE то и аз да карах скутер за 10 000 лв и моя щеше да е най-бързияt  :meeting: :P :P :P :P
не е 10000лв а е 6000лв и го продавам за 5000лв сега

Цитат

Иво добрече ме нямаше мене...
е и да беше какво да не си мислиш че върви толко много това кадето го караш хаха
Ако не бях одарил това с което щях да дойда щеше да те хване яд за това колко пари си вложил..
да не те хване тебе яд хахаха
Публикувано изображение

#283 sobieski_saxo

sobieski_saxo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1059 Мнения:
  • МестонахождениеSofia,Zapaden park

Публикувано 13 June 2010 - 18:29

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

EEE то и аз да карах скутер за 10 000 лв и моя щеше да е най-бързияt  :meeting: :P :P :P :P
не е 10000лв а е 6000лв и го продавам за 5000лв сега

Цитат

Иво добрече ме нямаше мене...
е и да беше какво да не си мислиш че върви толко много това кадето го караш хаха
Ако не бях одарил това с което щях да дойда щеше да те хване яд за това колко пари си вложил..
да не те хване тебе яд хахаха
хаах не за кфо да ме е хванало яд
Публикувано изображение

#284 ahm0

ahm0

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1080 Мнения:
  • МестонахождениеВарна

Публикувано 13 June 2010 - 18:32

Тая тема стана мазало ...
Айде качвайте снимки,че и на мене ми е интересно  ;)
Публикувано изображение

• Guests

Публикувано 13 June 2010 - 18:39

Правата въобще не беше достатъчно дълга. Ако беше с нормална дължина, победителите със сигурност нямаше да са същите (изключвам bastardo - него очевидно нямаше кой да го измести).
То дори се виждаше с просто око как на някои от дръпките точно почнат да го застигат "победителя" и трябва да се спира вече..

А на bastardo мотора, наистина нямаше кой да го бие - не знам за какво спорите... Бевърлита, мевърлита, джей кости...   Човека наказа и 200 и 300 и 400 и 500 кубикови скутери с лекота. Наистина уникален старт извади. Евала  :up

#286 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2799 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 13 June 2010 - 18:46

Цитат

Правата въобще не беше достатъчно дълга. Ако беше с нормална дължина, победителите със сигурност нямаше да са същите (изключвам bastardo - него очевидно нямаше кой да го измести).
То дори се виждаше с просто око как на някои от дръпките точно почнат да го застигат "победителя" и трябва да се спира вече..

А на bastardo мотора, наистина нямаше кой да го бие - не знам за какво спорите... Бевърлита, мевърлита, джей кости...   Човека наказа и 200 и 300 и 400 и 500 кубикови скутери с лекота. Наистина уникален старт извади. Евала  :up
ето това е един човек който е много прав мерси Крис
Публикувано изображение

#287 sobieski_saxo

sobieski_saxo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1059 Мнения:

Публикувано 13 June 2010 - 18:48

chris ти си идвал при мен и нз дали знаеш вътре в магазина имаше беверли 500цц със джей коста спортен ауспух акрапович и акто караш със 120 и му навиеш масура задницата се лашка...обаче един шибан ден както се кефех че няма кой да ме бие за състезанията днес една кифла пред мене кара със 60-70 набива спирачки и застава напречно на пътя и аз от  там пуснах мотора  и застанах под колата и тя мина до половината на мене...и сега съм със счупена ключица и черния дроб е малко прецакан,е отделно са раните по цялото тяло.иначе мотора целият е крив задницата е 30см изягала двигателя се е отскубнал предницата е на вита баница и така Много тежко се почувствах обаче най важното е че аз съм добре.Пък мотора ще го направим до 2 3 месеца:).И МИСЪЛТА МИ БЕШЕ ЧЕ ТОЗИ МОТОР СТРУВАШЕ 5000ЛВЛ и върви много повече от колкото тфойта 50ка.Но разликата м/у 2та мотора е че твоя няма даиздържи толкова колкото това беверли.
Публикувано изображение

#288 bob1ty

bob1ty

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 588 Мнения:

Публикувано 13 June 2010 - 18:50

Едно е 50цц едно е 500 къде си тръгнал да ги мериш.... човека си си е с 50цц и ги прави мазало

#289 Pro-Drifter

Pro-Drifter

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2792 Мнения:
  • МестонахождениеМадон,Габон,Рапон!

Публикувано 13 June 2010 - 18:52

Цитат

Едно е 50цц едно е 500 къде си тръгнал да ги мериш.... човека си си е с 50цц и ги прави мазало
Човека си е с 86цц хайг енд  :D :D

#290 Fish

Fish

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2406 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 13 June 2010 - 18:58

добра срещаа и много Жегаа
скутер мотор scooter сервиз

ПАЗИ СКУТЕРА    www.scoot.bg       ПРЪВ във..

• Guests

Публикувано 13 June 2010 - 19:02

Собиески, наистина се радвам, че си жив - мотора го заеби - това е само едно желязо.

А относно спора - всеки си говори за неговото. То е ясно, че 500сс скутер наказва всеки 50сс, 100сс, 200сс и т.н. Но тук говорим чисто и просто за старт - 50-100 метра. И ако беше там да видиш как стартира тая СР-ка може би щеше да разбереш за какво ти говорят хората и да си промениш мнението ;)

Честно казано аз и с CBR-а да бях застанал до него, не е изключено първите метри (демек до половината на тая измислена права) може би щеше да ми ги вземе.

#292 ahm0

ahm0

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1080 Мнения:
  • МестонахождениеВарна

Публикувано 13 June 2010 - 19:23

Цитат

Собиески, наистина се радвам, че си жив - мотора го заеби - това е само едно желязо.

А относно спора - всеки си говори за неговото. То е ясно, че 500сс скутер наказва всеки 50сс, 100сс, 200сс и т.н. Но тук говорим чисто и просто за старт - 50-100 метра. И ако беше там да видиш как стартира тая СР-ка може би щеше да разбереш за какво ти говорят хората и да си промениш мнението ;)

Честно казано аз и с CBR-а да бях застанал до него, не е изключено първите метри (демек до половината на тая измислена права) може би щеше да ми ги вземе.
Аз преди малко гледах клиповете със СР'а на bastardo ... има уникален старт и вървеж... :waw:
А пък къде сте тръгнали да сравнявате 86цц със 500цц... Да не ви е яд,че биг-борето ви цепи отсякъде
Публикувано изображение

#293 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2799 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 13 June 2010 - 19:26

Цитат

chris ти си идвал при мен и нз дали знаеш вътре в магазина имаше беверли 500цц със джей коста спортен ауспух акрапович и акто караш със 120 и му навиеш масура задницата се лашка...обаче един шибан ден както се кефех че няма кой да ме бие за състезанията днес една кифла пред мене кара със 60-70 набива спирачки и застава напречно на пътя и аз от  там пуснах мотора  и застанах под колата и тя мина до половината на мене...и сега съм със счупена ключица и черния дроб е малко прецакан,е отделно са раните по цялото тяло.иначе мотора целият е крив задницата е 30см изягала двигателя се е отскубнал предницата е на вита баница и така Много тежко се почувствах обаче най важното е че аз съм добре.Пък мотора ще го направим до 2 3 месеца:).И МИСЪЛТА МИ БЕШЕ ЧЕ ТОЗИ МОТОР СТРУВАШЕ 5000ЛВЛ и върви много повече от колкото тфойта 50ка.Но разликата м/у 2та мотора е че твоя няма даиздържи толкова колкото това беверли.
хаха пусни се на Плевен да те видиме разликата м/у двата скутера е че моя набиса супер бързо а твоя не а и от каде знаеш че няма да издържи да не го караш ти тоя мотор
Публикувано изображение

#294 Fish

Fish

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2406 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 13 June 2010 - 19:44

http://www.facebook....9&id=1559223781
скутер мотор scooter сервиз

ПАЗИ СКУТЕРА    www.scoot.bg       ПРЪВ във..

#295 sobieski_saxo

sobieski_saxo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1059 Мнения:

Публикувано 13 June 2010 - 20:00

да прави сте че не са в един клас.Обаче този мотор няма да изкара много дълго защото неможе да издържи на това напрежение.Тоест наистина че разликата от 50-500цц е голяма но той просто има тръпка да кара 50цц докато аз си предпочитам за тези пари да си взема 500цц тфа ми беше мисъълта.. :)
Иначе браво.Дано станат повече скутерите с биг боре че то 1-2 само не е интерестно..
Публикувано изображение

#296 fOxoR

fOxoR

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3865 Мнения:

Публикувано 15 June 2010 - 16:40

Цитат

Аз съм бил спамер последно ниво?спести ми ги тези неща ако обичаш. КЛЮЧ.
Искаш да кажеш че точно ти не си спамер ли !?? Абе я бягай  :ulqlq :ulqlq :ulqlq :ulqlq

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни