Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Трип до Враца/Леденика 19.06.2010

• Заключена тема Тази тема е заключена
48 отговора на тази тема

#41 meraklii4o

meraklii4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3555 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 20 June 2010 - 00:04

Яко е било по на там ако пак се сабирате ще гледам и аз да доида, ама на тези завои с тези мой гуми, това ме спря този път  :| Но другия път ще гледам да съм с по добри гуми да мога да доида и аз :)
088 90 33 443

Сервиз за скутери -  - http://scooterclub-b...klii4o-service/

scooterhouse.net

#42 Guest_Yamahaa_*

Guest_Yamahaa_*
  • Guests

Публикувано 20 June 2010 - 09:10

С разумна скорост като се кара дори и гумите слик да са ти пак ще стигнеш :) От личен опит го казвам... Веднъж ходихме до Мездра по този път с един мой приятел. С една Ямаха Белуга ,която е много нестабилна ,а гумите и бяха почти слик.

За следващия трип по този район се надявам да дойда и аз.

#43 Guest_Yamahaa_*

Guest_Yamahaa_*
  • Guests

Публикувано 20 June 2010 - 09:50

Ами тогава ела ,скоро на следващия. Аз ти обещавам да карам с теб!

• Guests

Публикувано 20 June 2010 - 10:19

Аз ранния следобед тръгнах към вас, но на Нови Искър такъв порой се изля + градушка и се отказах. Улиците бяха реки (около 40 см. вода) джантите на мотора до половината газеха във вода и на всичкото отгоре като спреш, трябваше да стъпваш във водата..  :wazuuup Такава простотия никога не ми се беше случвала.
Ако има някой от Нови Искър, нека каже за какъв потоп ставаше дума.

#45 Guest_Yamahaa_*

Guest_Yamahaa_*
  • Guests

Публикувано 20 June 2010 - 10:22

Цитат

Аз ранния следобед тръгнах към вас, но на Нови Искър такъв порой се изля + градушка и се отказах. Улиците бяха реки (около 40 см. вода) джантите на мотора до половината газеха във вода и на всичкото отгоре като спреш, трябваше да стъпваш във водата..  :wazuuup Такава простотия никога не ми се беше случвала.
Ако има някой от Нови Искър, нека каже за какъв потоп ставаше дума.
Аха аз съм до Нови Искар и мога да ви кажа ,че около 13:30 улиците бяха реки :)

• Guests

Публикувано 20 June 2010 - 10:24

Ей за това говорим  :madmad
А в София като се прибрах - и помен от дъжд нямаше...

#47 adidasq

adidasq

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 476 Мнения:
  • МестонахождениеЦялата страна

Публикувано 20 June 2010 - 10:47

Вчера извадихме късмет.В Борован на 20-30км. от Враца вчера ги е удавило от дъжд+град,а на Леденика и Враца някаше капчица дъжд.То лятото е така.Вали където си поиска и за колкото си поиска :П

• Guests

Публикувано 20 June 2010 - 11:20

Ето и малко снимки от трипа.
http://www.snimka.bg/?album;aid=511295
Мн яко беше ;)

#49 meraklii4o

meraklii4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3555 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 20 June 2010 - 13:45

Цитат

С разумна скорост като се кара дори и гумите слик да са ти пак ще стигнеш :) От личен опит го казвам... Веднъж ходихме до Мездра по този път с един мой приятел. С една Ямаха Белуга ,която е много нестабилна ,а гумите и бяха почти слик.

За следващия трип по този район се надявам да дойда и аз.

Еми то колега не ми е до това че немога да завия а че когато натисна задната спирачка гумата влачи обаче мотора си варви савсем нормално  :| На копривщица изтарвах един завои а карах адски бавно е не излетях в храстите де имаше очастак от стар път та в него влезнах ама все пак си беше изпускане  :| А и на всичкото от горе вече на задната гума и се виждат конците, тоест незнам дали нямаше и да се спука някъде  :-X

Другия път ще доида и аз  ;)

Поздрави

088 90 33 443

Сервиз за скутери -  - http://scooterclub-b...klii4o-service/

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни