Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК

ПРЕДЛОЖЕНИЕ за Среща на Скутер Клуб България.COM(Състезание)

• Please log in to reply
105 отговора на тази тема

#1 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2797 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

Публикувано 17 August 2010 - 16:16

Уважаеми колеги!  Имам идеята и предлагам да се организира скутер среща на клуба в местносттa Бухово.  
Мястото е свободно. Не платено.
Нека в темата се обсъжда този вариант и да коментираме дали, ще ни е удобно на картинг писта Бухово.

Дата на срещата: 12.09.2010г
Място:                 НДК МкДоналдс
Час                      10:00
Час на тръгване:   11:00
Закъснели да ни настигнат

Маршрута е следния:/ 25 км в едната посока/
Публикувано изображение
Снимки:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ако идеята получи одобрение, Администратора/торите да преместят темата в срещи 2010 и да продължи развитието си!

Публикувано изображение

scooterhouse.net

#2 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2797 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 17 August 2010 - 16:39

Цитат

темата е копирана от тук:

сравнете датите на публикуване.

с молба да не се копира. някой да се намеси
не си ми казвал да не я копирам в тоя форум какво от това нека и в тоя форум я има тая тема така повечко хора ще се саберат
Публикувано изображение

#3 veno81

veno81

Модератор

• МОДЕРАТОР
  • 1513 Мнения:
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

Публикувано 17 August 2010 - 16:47

Мястото е перфектно за среща и състезание- лично аз съм ходил и много ми харесва.За датата задължително според мен трябва да е през септември(да се приберат повечето хора в София)-примерно 11 събота
Публикувано изображение

#4 kiriaka

kiriaka

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2573 Мнения:
  • МестонахождениеSofia

Публикувано 17 August 2010 - 17:36

Идеята не е лоша принципно, но си мисля, че може да има инциденти, едно е да се пускат на драг децата, на право, друго е да се правят на Роси, има голям шанс някой да се пребие. Иначе е много добра идеята, а кой форум я е пуснал пък е от най-малко значение!!!
Шефа на боса на мафията :D :D :D

#5 veno81

veno81

Модератор

• МОДЕРАТОР
  • 1513 Мнения:
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

Публикувано 17 August 2010 - 19:08

Цитат

Идеята не е лоша принципно, но си мисля, че може да има инциденти, едно е да се пускат на драг децата, на право, друго е да се правят на Роси, има голям шанс някой да се пребие. Иначе е много добра идеята, а кой форум я е пуснал пък е от най-малко значение!!!
Да да се пускат цияла обиколко не е добра идея,но може и само драг да се направи има права около 250 метра и мисля че е достатачна.
Публикувано изображение

#6 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2797 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 17 August 2010 - 22:17

Цитат

Цитат

Да да се пускат цияла обиколко не е добра идея,но може и само драг да се направи има права около 250 метра и мисля че е достатачна.
значи ако питате мен най-добре ще е тия който искат да карат по пистата да се направи едно състезание както на Долна Митрополия кадето аз карам там в скутерите обаче трябва да сложат протектори
Публикувано изображение

#7 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:
  • МестонахождениеСофия/Кюстендил

Публикувано 19 August 2010 - 02:07

Иво аз няма да го организирам вече ти казах защо. Ако се състои това състезание ще дойда да участвам.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

• Guests

Публикувано 19 August 2010 - 02:49

Може да се пускат на пистата и да се засича,напраимер тръгва първия и след 30 сек или напрао като завърши първия тръгва следващия и се гледа време .
Така най-вероятно самото състезание ще се проточи повече .

#9 viksata93

viksata93

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 384 Мнения:
  • МестонахождениеПерник

Публикувано 19 August 2010 - 07:23

Казвайте дата и сме там!

#10 extreme

extreme

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 181 Мнения:
  • Местонахождениеsofiq

Публикувано 19 August 2010 - 08:33

пистата е много добре от хенри форд картинг клуба ходят там  и аз съм ходил само да няма некфи дето ше се прават на пистата да развалят кефа

#11 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2797 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 19 August 2010 - 09:36

Цитат

link=topic=41802.msg742301#msg742301 date=1282176428]
Иво аз няма да го организирам вече ти казах защо. Ако се състои това състезание ще дойда да участвам.
е добре айде ако искаш да се сабереме само е така без спонсорите само е така да си направиме едно състезание по пистата примерно 10минути заставаме по 5-6 скутера на старта какво ще кажете ?
Публикувано изображение

#12 Shemeta

Shemeta

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1465 Мнения:
  • Местонахождениеpleven

Публикувано 19 August 2010 - 09:44

лично на мен идеята ми харесва бих дошъл да покараме :)
Публикувано изображениеПубликувано изображениеApriliaRacing

#13 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2797 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 23 August 2010 - 23:07

аре бе какво става сега с тая среща ще има ли или не ?
Публикувано изображение

#14 Sensey9383

Sensey9383

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 214 Мнения:
  • МестонахождениеСофия с.Казичене

Публикувано 23 August 2010 - 23:46

Иво, братле най-добре ще е срещата да е неделя, защото примерно аз всички съботи съм на тренировки, може да има и други хора който в съботите са заети. А колкото до това да се пускаме по 5-6 скутера на старта, мисля, че е лоша идея защото 100% ще има катастрофирали, по добре е по максимум 3 скутера и по време. Иначе мястото е перфектно, стискам палци срещата да се осъществи. Ако нещо имаш нужда от помощ и мислиш че мога да съм ти полезен, винаги съм на среща!!!

Само изказвам мнение!!!

#15 xtr3m3r

xtr3m3r

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1685 Мнения:
  • МестонахождениеСофия център

Публикувано 23 August 2010 - 23:56

Идеята за среща на такова място е много добра! Но идеята за организиране на един вид състезание без наличието на линейка определено не е добра. Това е писта която е неохраняема , в обезопасителната зона има стърчащи части от отрязани стълбове и какви ли не още опасни неща  итн. Не искам да се заяждам , просто изказвам мнение на човек занимавал се дълго време с моторен спорт. За да има такова събитие със състезание организацията трябва да е железна.

#16 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2797 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 24 August 2010 - 00:53

Цитат

Идеята за среща на такова място е много добра! Но идеята за организиране на един вид състезание без наличието на линейка определено не е добра. Това е писта която е неохраняема , в обезопасителната зона има стърчащи части от отрязани стълбове и какви ли не още опасни неща  итн. Не искам да се заяждам , просто изказвам мнение на човек занимавал се дълго време с моторен спорт. За да има такова събитие със състезание организацията трябва да е железна.
еми като ти така мислиш защо не платиш на полицията,пожарната и на 1-2 линейки за да се осъществи състезанието а само си давате мненията и никой нищо и после искате ем да е официално ем и награди
Публикувано изображение

#17 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2797 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 24 August 2010 - 01:02

темата от тук на татък я поема Sensey9383 ако имате въпроси нещо към него се обращайте аз само пуснах темата ;)
Публикувано изображение

#18 Sensey9383

Sensey9383

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 214 Мнения:
  • МестонахождениеСофия с.Казичене

Публикувано 24 August 2010 - 01:45

Цитат

темата от тук на татък я поема Sensey9383 ако имате въпроси нещо към него се обращайте аз само пуснах темата ;)

Ааа още не е сигорно :D чак организатор. До утре ще кажа на 100% ;)

#19 kiriaka

kiriaka

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2573 Мнения:
  • МестонахождениеSofia

Публикувано 24 August 2010 - 08:58

Цитат

Цитат

Ааа още не е сигорно :D чак организатор. До утре ще кажа на 100% ;)

Няма не :D Хайде Кире, акъл поне имаш, да я организираш като хората ей!!!
Шефа на боса на мафията :D :D :D

#20 xtr3m3r

xtr3m3r

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1685 Мнения:
  • МестонахождениеСофия център

Публикувано 24 August 2010 - 09:18

Цитат

Цитат

Идеята за среща на такова място е много добра! Но идеята за организиране на един вид състезание без наличието на линейка определено не е добра. Това е писта която е неохраняема , в обезопасителната зона има стърчащи части от отрязани стълбове и какви ли не още опасни неща  итн. Не искам да се заяждам , просто изказвам мнение на човек занимавал се дълго време с моторен спорт. За да има такова събитие със състезание организацията трябва да е железна.
еми като ти така мислиш защо не платиш на полицията,пожарната и на 1-2 линейки за да се осъществи състезанието а само си давате мненията и никой нищо и после искате ем да е официално ем и награди
Така мисля , защото белята се случва само един път. Мой приятел загина на Speedshow-to в Калояново т.г точно поради това , че нямаше осигурена линейка и обезопасителна зона. Това не е ташак работа. Вие си знаете пичове , няма да ви оспамвам темата повече.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни