Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК

ПРЕДЛОЖЕНИЕ за Среща на Скутер Клуб България.COM(Състезание)

• Please log in to reply
105 отговора на тази тема

#101 hristo1

hristo1

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4605 Мнения:
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:Gilera runner vxr

Публикувано 16 September 2010 - 17:01

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Още съм на кантар ,може и да дойда..
а бе ако скутера ти е редовен ще минеш с 10-20лв ако не е пак може да минеш с 20лв

Абе брат те не проверяват казват до 5 минути да ви няма какво говорите глупости.......
а на бас че има такива кадето искат и по 10-20лв ?

На бас ,че и по 100 искат . И аз и марто с ямахата може да потвърдиме

До са колко пъти и с мотори сме ходили и с коли и никога не са ни искали ..

Къде сте ходили ? Обикаляте по София и чакате да ви спрът ?

За бояна ти говора бе тарикат

ааа :D Е утре ако идваш на ОМВ ми кажи кой си ,че не се сещам  ???

scooterhouse.net

• Guests

Публикувано 16 September 2010 - 19:52

А бе я се осъзнайте бе кви пари ще ви искат тия бе.Казваш нямам кви пари вчера един ме спира и се почва и накрая викам аре бе днеска е 15 ти празник ни е той:"Е какво като ти е празник дай 1 шише ракия" Викам да не пия бе аиде пускаи ме и готово...

#103 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2799 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

Публикувано 16 September 2010 - 20:50

Цитат

А бе я се осъзнайте бе кви пари ще ви искат тия бе.Казваш нямам кви пари вчера един ме спира и се почва и накрая викам аре бе днеска е 15 ти празник ни е той:"Е какво като ти е празник дай 1 шише ракия" Викам да не пия бе аиде пускаи ме и готово...
нали ако така си им казал ще те вкарат за 24часа в  районното заедно с скутера ти :D:D:D:D:D (rofl)
Публикувано изображение

• Guests

Публикувано 16 September 2010 - 21:32

Цитат

Цитат

нали ако така си им казал ще те вкарат за 24часа в  районното заедно с скутера ти :D:D:D:D:D (rofl)
Ако не вярваш питаи bassmania бяхме заедно пък и те искаха неговия скутер да приберат щото беше без книжка.И накрая си тръгнахме като първи пичове.Никви пари не сме давали!

#105 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2799 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

Публикувано 17 September 2010 - 11:37

Цитат

Цитат

Цитат

Ако не вярваш питаи bassmania бяхме заедно пък и те искаха неговия скутер да приберат щото беше без книжка.И накрая си тръгнахме като първи пичове.Никви пари не сме давали!
е защото са видели че сте се насрали сигорно и са ви пуснали некви пичаги са били за това
Публикувано изображение

#106 Fonsy

Fonsy

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 209 Мнения:

Публикувано 17 September 2010 - 19:32

Съжалявам че не дойдох ама ми се скъса гърнето и направо ше исперкам
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни