Към съдържанието

Съобщение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Проект: Nitro. Главен инженер: Коравия

• Please log in to reply
509 отговора на тази тема

#41 stefcho3

stefcho3

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1194 Мнения:
  • МестонахождениеСмолян

Публикувано 26 March 2011 - 19:27

колегата сигурно искаше да каже че това което му са предвидили в завода за охлаждане му било достатъчно ..достатъчно е ..ама за 50цц пълен сток !
Публикувано изображение

scooterhouse.net

#42 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2784 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

Публикувано 26 March 2011 - 23:38

Цитат

колегата сигурно искаше да каже че това което му са предвидили в завода за охлаждане му било достатъчно ..достатъчно е ..ама за 50цц пълен сток !
А бе отворко а защо като аз съм с части за над 6000лв по моя скутер и съм с обикновенния радиатор защо мотора си държи нормална температура ?Аз мога да ти кажа вие сте пълни смотаняци и незнаете какво да направите за да е добре тоя скутер с радиатора който му е сложен в завода ;)
Публикувано изображение

#43 koraviq

koraviq

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 734 Мнения:
  • МестонахождениеСт. Загора , Хитрува по скутера.
  • Скутер:мбк нитро

Публикувано 27 March 2011 - 00:05

ти не можа ли да разбереш че аз искам така и няма нищо лошо в това. и аз мислех да правя хипер тунинг но се отказах щото откъдето и да го погледниш си е голям разход , а и момчетата в синьо дебнат. благодаря за комплимента ( отворко).

#44 stefcho3

stefcho3

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1194 Мнения:
  • МестонахождениеСмолян

Публикувано 27 March 2011 - 00:52

Цитат

Цитат

А бе отворко а защо като аз съм с части за над 6000лв по моя скутер и съм с обикновенния радиатор защо мотора си държи нормална температура ?Аз мога да ти кажа вие сте пълни смотаняци и незнаете какво да направите за да е добре тоя скутер с радиатора който му е сложен в завода ;)

Ей готин, само съжалявам, че точно в един от най - яките проекти почвам да спамя, ама мога или немога да ти сера на 6-те хилки знаеш ли през къде ми е колко си вложил и колко не..важно е колко имаш в главата, а не колко има баща ти в джоба, 200  радиатора ако иска ще сложи момчето..негова си работа.. И нека да не говорим кой е смотан и кой не щото мога ли да те еба в остроумното богаташче...ходи пръскай паричките на баща си и по - леко с обидите ! ЩОТО АЗ СЕ ОБРЪЩАХ КЪМ ТЕБ С " КОЛЕГАТА "  НЕ ВСИЧКО В ЖИВОТА СЕ КОПУВА С ПАРИ..КОЛКОТО И ДА ПЛАТИШ...АКЪЛ В ГЛАВАТА НЯМА ДА СИ КУПИШ !

НИКОГА АМА НИКОГА НЯМА СЕ ОПРАВИ ТВА ОБЩЕСТВО !

и ми е през оная работа дали аз спомагам за оправяне или разваляне !
Публикувано изображение

#45 bastardo

bastardo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2784 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

Публикувано 27 March 2011 - 16:16

Цитат

Цитат

Цитат

Ей готин, само съжалявам, че точно в един от най - яките проекти почвам да спамя, ама мога или немога да ти сера на 6-те хилки знаеш ли през къде ми е колко си вложил и колко не..важно е колко имаш в главата, а не колко има баща ти в джоба, 200  радиатора ако иска ще сложи момчето..негова си работа.. И нека да не говорим кой е смотан и кой не щото мога ли да те еба в остроумното богаташче...ходи пръскай паричките на баща си и по - леко с обидите ! ЩОТО АЗ СЕ ОБРЪЩАХ КЪМ ТЕБ С " КОЛЕГАТА "  НЕ ВСИЧКО В ЖИВОТА СЕ КОПУВА С ПАРИ..КОЛКОТО И ДА ПЛАТИШ...АКЪЛ В ГЛАВАТА НЯМА ДА СИ КУПИШ !

мога да ти кажа че баща ми не е милионер а малко по малко ми помага с пари и аз сабирам от кадето мога за да си направя мотора и да ти кажа друго аз акъл имам тоя мотор съм си го правил а не някой сервиз или някой човек който се занимава с това лично аз си направих мотора така ;)
Публикувано изображение

#46 stefcho3

stefcho3

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1194 Мнения:
  • МестонахождениеСмолян

Публикувано 27 March 2011 - 21:08

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Ей готин, само съжалявам, че точно в един от най - яките проекти почвам да спамя, ама мога или немога да ти сера на 6-те хилки знаеш ли през къде ми е колко си вложил и колко не..важно е колко имаш в главата, а не колко има баща ти в джоба, 200  радиатора ако иска ще сложи момчето..негова си работа.. И нека да не говорим кой е смотан и кой не щото мога ли да те еба в остроумното богаташче...ходи пръскай паричките на баща си и по - леко с обидите ! ЩОТО АЗ СЕ ОБРЪЩАХ КЪМ ТЕБ С " КОЛЕГАТА "  НЕ ВСИЧКО В ЖИВОТА СЕ КОПУВА С ПАРИ..КОЛКОТО И ДА ПЛАТИШ...АКЪЛ В ГЛАВАТА НЯМА ДА СИ КУПИШ !

мога да ти кажа че баща ми не е милионер а малко по малко ми помага с пари и аз сабирам от кадето мога за да си направя мотора и да ти кажа друго аз акъл имам тоя мотор съм си го правил а не някой сервиз или някой човек който се занимава с това лично аз си направих мотора така ;)

В такъв случай, ти се извинявам, просто се изнервих, че подхождаме с колегата най - учтиво, а ти започна с убиди..
Публикувано изображение

#47 crazybiker

crazybiker

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 540 Мнения:
  • МестонахождениеКозлодуй

Публикувано 03 April 2011 - 20:00

КОЛЕГА, какво стана с мотора?!?!?
[img]http://media.snimka....7751039.jpg?r=0[/mg] прекалено голям подпис

#48 koraviq

koraviq

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 734 Мнения:

Публикувано 03 April 2011 - 20:50

в какъв смисъл какво да стане.

#49 CrazyRacer

CrazyRacer

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 89 Мнения:
  • МестонахождениеВраца

Публикувано 03 April 2011 - 22:27

Браво колега това е най-готиния и зъл Rox който съм виждал в БГ, много безавариини от мен и да си го пазиш.
Публикувано изображение

#50 koraviq

koraviq

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 734 Мнения:

Публикувано 03 April 2011 - 22:34

благодаря.

#51 fen4eto7

fen4eto7

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1644 Мнения:
  • МестонахождениеHaskovo

Публикувано 03 April 2011 - 22:50

И мен този аерокс ме изкъртва от всякъде,в Бг е най-якия!Евала пич.
БМВ не е нито най-бързата кола,нито най-луксозната,сигурно не е и най-красивата, Тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!!!

• Guests

Публикувано 05 April 2011 - 13:02

Вчера го видях от близо , мн радва Роксито  :up :up

#53 sppedfight 2 x4010m

sppedfight 2 x4010m

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 292 Мнения:
  • МестонахождениеХасково

Публикувано 22 June 2011 - 22:45

много добър проект

• Guests

Публикувано 10 July 2011 - 12:03

уникален " АЙРОКС "

личи си, че е положено много труд и старание !  :drool :drool

• Guests

Публикувано 10 August 2011 - 15:57

Много як е станал рокса!

#56 Y.Aerox_94

Y.Aerox_94

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 922 Мнения:
  • МестонахождениеВарна
  • Скутер:Yamaha aerox

Публикувано 20 August 2011 - 14:46

На мене лично вообще не ми харесва.

Да се счита за Up.

#57 TheGostRox

TheGostRox

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 228 Мнения:
  • Местонахождениеvarna

Публикувано 22 August 2011 - 12:25

Бе добре е даже доста. Ма нещо неси полирал както трябва :) замен моторчето ми харесва и хората с "БАРЗИТЕ" мотори да я карат по спокойно !
TheGhostRox Goes SprintStyle

#58 chester_87

chester_87

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 836 Мнения:
  • МестонахождениеКозлодуй

Публикувано 24 August 2011 - 07:02

Уникат е просто, браво колега.
Пали гумите, не душата.[Публикувано изображениеBurn your rubber, not your soul!

#59 koraviq

koraviq

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 734 Мнения:

Публикувано 24 August 2011 - 17:56

благодаря ти за оценката колега.

#60 preslav35

preslav35

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 380 Мнения:
  • МестонахождениеДобрич

Публикувано 08 November 2011 - 14:00

Харесва ми как са се получили фаровете като очите на Спаидър мен! Браво