Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Каране без книжка ...

• Please log in to reply
121 отговора на тази тема

#121 бат Ицо

бат Ицо

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 445 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Yamaha X-Max 250

Публикувано 24 May 2016 - 21:39

А ти какво очакваш да се случи? Щом си такъв галош за 30 години да не събереш пари да си изкараш книжка? Сигурно и гражданската си я си платил, нали? Аман от такива идиоти!!!

scooterhouse.net

#122 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

Модератор

• МОДЕРАТОР
  • 1869 Мнения:
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

Публикувано 29 May 2016 - 18:37

Виж мнениетоБандата написа на 24 May 2016 - 19:29 :

Здарвейте, и аз така карам без категория и то доста време около 30 години вече,спирали са ме , но нямам акт за това , но имах друг проблем един ме удари  и аз си бях в правото а той в нарушение , не спази предимство. мотора отпред беше на осмица.Аз се отървах с лека драскотина , но гадното беше , че той е виновен и нищо не последва за него защото аз нямам книжка.

В нашата държава нещата и без това са ... как да се изразя - "джун-джан" :D :D :D
Но поне бъди редовен, че да си търсиш правата после.
Щом си без книжка , каквото и да се случи на пътя и ти участваш (Бог да пази!) ти си виновен.
Защото няма доказателство, че можеш да караш и т.н...
Макар че, книжката наистина не прави шофьора!
Но най - добре да бъдеш редовен, а това че си без книжка според мен не е повод за гордост.
Много станаха фаловете (катастрофите) заради шофьори, които не знаят нито кой е с предимство, нито гледат огледала, нито спазват знаци...
Ако не се пазиш, няма кой друг!
Надявам се повече да не ти се случват подобни неща, защото не е гот'. :scooter:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни