Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Колко пъти сте падали с вашите скутери

• Please log in to reply
477 отговора на тази тема

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 10:08

Общо колко пъти - леки, тежки
Аз с моя още не съм падал

scooterhouse.net

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 10:11

И аз още не съм падал, само 1 път опуснах скутера между краката си ама то тва не се брои :)/> Yahoo_racer с теб ще станем велики състезатели усещам хахах :)/> Без поражения караме.

#3 APRILIA RACER

APRILIA RACER

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1230 Мнения:
  • МестонахождениеAPRILIALAND

Публикувано 03 July 2007 - 10:12

аз също не съм падал със скутер .....
Карай с каска!!! Тя може да ти спаси живота!!!
Posted Image

#4 RideR

RideR

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1184 Мнения:
  • МестонахождениеSlivnica ciTy

Публикувано 03 July 2007 - 10:17

аз па падам през ден и вече бройката не им знам

#5 Piaggio Tuning

Piaggio Tuning

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3051 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 July 2007 - 10:18

с приятели сам мн пати съм падал :)/> ама нали знаете Състезател без падане не е добър  8)
Лудата ТДС-ка на Сичката газз ...

http://www.vbox7.com/play:2c2a5e44

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 10:19

Цитат

И аз още не съм падал, само 1 път опуснах скутера между краката си ама то тва не се брои :)/> Yahoo_racer с теб ще станем велики състезатели усещам хахах :)/> Без поражения караме.

:)/> Прав си !

#7 DAGI

DAGI

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1161 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 July 2007 - 10:20

2 пъти ме блъскаха сериозно и 1 път от лигня се изръсих на резиденцията хх
Не се мисля за велик,защото не съм!Не хвърча в облаците,защото се научих да живея в Реалността!Понякога греша,но признавам грешките си!Съжелявам за някои неща,но не и за това което съм направил досега!

#8 Kamikadze26

Kamikadze26

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1845 Мнения:
  • МестонахождениеЧис брейк

Публикувано 03 July 2007 - 10:29

аз имам много ама страшно много падания обаче тежки са ми само 3 чупил сам крака раце шили са ме по болници сам лежал иначе такива леки не ги броя даже  8)
The women in my life bring confusion and shit SO like Nino when New Jack, I holla "cancel that bitch" Look at me, this is the life I chose Niggaz around me so cold, man my heart dun froze  I'll build an empire on the low the narc's don't know  I'm the weatherman

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 10:39

Тежки 2 ... единия път лежах в болница 2 седмици  :ulqlq втория само ме зашиха и ме пратиха в нас ! Иначе леки ... нз мисля че са над 40  (>:

#10 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3938 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 03 July 2007 - 12:06

1 път  ;)/>
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

#11 VoodooMan

VoodooMan

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1270 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 July 2007 - 12:20

Все още съм на 0  :o/>
Posted Image

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 12:47

Цитат

Все още съм на 0  :o/> Това е защото карам усилено само от 1 месец, иначе с колело - 2 мн тежки - с шевове, със сноуборд - 1 посиних си целия гръб ... еми това е
С колело сигурно няма някой който да не е падал, аз имам едно тежко падане, което ще ми остане за целия ми живот, разбих си предните 2 зъба хаах :)/> И други тежки падания съм имал, удрял съм си тиквата в бордюр и на него счупени парчета стъкло... ама за щастие всичко се преживява.. поне още дишам :D/>

#13 victory

victory

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2368 Мнения:
  • МестонахождениеВраца

Публикувано 03 July 2007 - 13:05

Със стария скутер 1 път съм падал...защото гумите беха кални и като дадох гас поднесе ама нищо ми нямаше и на скутера.... ;)/>
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#14 VoodooMan

VoodooMan

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1270 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 July 2007 - 13:21

Цитат

Цитат

Все още съм на 0  :o/> Това е защото карам усилено само от 1 месец, иначе с колело - 2 мн тежки - с шевове, със сноуборд - 1 посиних си целия гръб ... еми това е
С колело сигурно няма някой който да не е падал, аз имам едно тежко падане, което ще ми остане за целия ми живот, разбих си предните 2 зъба хаах :)/> И други тежки падания съм имал, удрял съм си тиквата в бордюр и на него счупени парчета стъкло... ама за щастие всичко се преживява.. поне още дишам :D/>
Докторе, тебе където те видя - все кантариш  :up Вчера се разминахме в края на витошка-над булБългария и па се качи на седалката да го закантариш :)/> браво браво
Posted Image

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 13:27

Цитат

Цитат

Цитат

Докторе, тебе където те видя - все кантариш  :up Вчера се разминахме в края на витошка-над булБългария и па се качи на седалката да го закантариш :)/> браво браво
Абе аз съм камикадзе направо :)/> Сега като стана след няколко месеца на 18 ще ми направят една операцийка и ще съм като нов и готов за още подвизи :P/>

#16 Kamikadze26

Kamikadze26

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1845 Мнения:

Публикувано 03 July 2007 - 13:31

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Абе аз съм камикадзе направо :)/> Сега като стана след няколко месеца на 18 ще ми направят една операцийка и ще съм като нов и готов за още подвизи :P/>
wtf ?!  :o/>
The women in my life bring confusion and shit SO like Nino when New Jack, I holla "cancel that bitch" Look at me, this is the life I chose Niggaz around me so cold, man my heart dun froze  I'll build an empire on the low the narc's don't know  I'm the weatherman

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 13:32

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

Цитат

wtf ?!  :o/>
На челюста бе мунчо :)/> Ти аахахаххаха ти кога го лепна тоя банер с италджета хахахахаах лопат ми лагеритее ехехеххахаах :)/> :)/> :)/>

#18 Kamikadze26

Kamikadze26

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1845 Мнения:

Публикувано 03 July 2007 - 13:34

епа той седи от 2-3 дена вече

• Guests

Публикувано 03 July 2007 - 13:35

Цитат

епа той седи от 2-3 дена вече
Не съм си свалил капаците да виждам с по-широка периферия ;)/>

#20 Kamikadze26

Kamikadze26

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1845 Мнения:

Публикувано 03 July 2007 - 13:39

:ulqlq :ulqlq :ulqlq

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни