Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Колко пъти сте падали с вашите скутери

• Please log in to reply
477 отговора на тази тема

#41 Guest_SASHETO_*

Guest_SASHETO_*
  • Guests

Публикувано 06 October 2007 - 10:32

sylar  както каза много пати  падал един моторист ако не кара много нема да падне а като кара много и на косама като мен и аз карах 2 години без да падна но после за 3 месеца 2 пати са изтупурках един пат с 50 с сузики сепиа зз за ни6о не стааа6е после де и така 4е МОТОРИСТ АКО НЕ Е ПАДАЛ МНОГО НЕ Е МОТОРИСТ

scooterhouse.net

#42 Kamikadze26

Kamikadze26

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1845 Мнения:
  • МестонахождениеЧис брейк

Публикувано 06 October 2007 - 10:43

Цитат

sylar  както каза много пати  падал един моторист ако не кара много нема да падне а като кара много и на косама като мен и аз карах 2 години без да падна но после за 3 месеца 2 пати са изтупурках един пат с 50 с сузики сепиа зз за ни6о не стааа6е после де и така 4е МОТОРИСТ АКО НЕ Е ПАДАЛ МНОГО НЕ Е МОТОРИСТ
абе гледам те от 1 месец ти чета постовете и всеки път си задавам един и същ въпрос и ще взема да те питам че да ми олекне
1-во бавноразвиващ или малоумен си?
2-ро на 12 или 14 си ?
The women in my life bring confusion and shit SO like Nino when New Jack, I holla "cancel that bitch" Look at me, this is the life I chose Niggaz around me so cold, man my heart dun froze  I'll build an empire on the low the narc's don't know  I'm the weatherman

#43 VoodooMan

VoodooMan

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1270 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 06 October 2007 - 12:48

:flex Закривам сезона с 0 падания  :!:
... и с разбити лагери на колянов вал  :ulqlq
Posted Image

#44 Guest_bestlap_*

Guest_bestlap_*
  • Guests

Публикувано 06 October 2007 - 12:49

0  но сега ще пада май яко падане докато се науча да кантара добре с боосстера :)/>

• Guests

Публикувано 06 October 2007 - 12:57

еми аз карам от 3 години някаде и не съм падал още :)/>

#46 Guest_bestlap_*

Guest_bestlap_*
  • Guests

Публикувано 06 October 2007 - 13:01

Цитат

главата ти не е моторист ...... не съм падал карам скутер от 4 ти клас :)/> сега ще съм 10 ти клас и не съм падал... ;)/>

#47 lud_s_X9

lud_s_X9

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2080 Мнения:
  • МестонахождениеВраца

Публикувано 06 October 2007 - 14:09

Достатъчно 
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#48 fOxoR

fOxoR

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3865 Мнения:

Публикувано 06 October 2007 - 14:59

Аз един път падах докато се учех да кантара и един път се бутнах в един спрял реис ама тогава бях пил...

• Guests

Публикувано 06 October 2007 - 15:32

ас не сам падал :D/> но не е и касно де  :P/>

#50 Sirius

Sirius

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1410 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 06 October 2007 - 16:05

Балканчето съм изпускал 1 път.
Ендурото съмн го изпускал 2-3 пъти.
Пистарката не съм я изпускал и слава богу че кват е тежка...
Скутера го изпуснах веднъж, но за тва пък красиво!  :ulqlq Тръгна без мене!  :ulqlq После засекох един джип и той ме премести един метър у лево ма не паднах даже. Не спрях продължих минах на червено и се изнесох и сичко тва пред 1 патрулка!  :ulqlq

Странното е че не съм падал с мотор. С ендурото съм се забивал в 3 храста от които се вади мноу трудно и 2 пъти съм го жулвал в дървета като при единия си пукнах каската кат се ударих в клона... и пак не паднах.  :o/>

Бах мааму понякога не моа да повярвам колко съм добЪр.  :o/> ... и скромен...  8)

#51 ehgypo

ehgypo

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3403 Мнения:

Публикувано 06 October 2007 - 19:39

Ни 1 път :)/>

• Guests

Публикувано 06 October 2007 - 20:06

Николко :P/> 8)

• Guests

Публикувано 06 October 2007 - 20:27

Цитат

Балканчето съм изпускал 1 път.
Ендурото съмн го изпускал 2-3 пъти.
Пистарката не съм я изпускал и слава богу че кват е тежка...
Скутера го изпуснах веднъж, но за тва пък красиво!  :ulqlq Тръгна без мене!  :ulqlq После засекох един джип и той ме премести един метър у лево ма не паднах даже. Не спрях продължих минах на червено и се изнесох и сичко тва пред 1 патрулка!  :ulqlq

Странното е че не съм падал с мотор. С ендурото съм се забивал в 3 храста от които се вади мноу трудно и 2 пъти съм го жулвал в дървета като при единия си пукнах каската кат се ударих в клона... и пак не паднах.  :o/>

Бах мааму понякога не моа да повярвам колко съм добЪр.  :o/> ... и скромен...  8)
бахти  :-X

• Guests

Публикувано 06 October 2007 - 20:29

Oще не съм падал  :)/>

#55 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 06 October 2007 - 21:01

нз дали съм писал ... но не мога да броя до толкова ... :)/>

но всичките пъти са били заради шибаната гадна спирачка ... и падам по врат :)/>
636 power ;)

#56 Kamikadze26

Kamikadze26

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1845 Мнения:
  • МестонахождениеЧис брейк

Публикувано 07 October 2007 - 02:15

Цитат

но всичките пъти са били заради шибаната гадна спирачка ... и падам по врат :)/>
ти ако паднеш по врат ще го счупиш и няма да оживееш остави въпроса че ако си без каска мозъка ще ти остане на асфалта :)/> айде сега недей да говориш чак такива фантазии може да си падал ма не си падал по врат щото ще умреш  8)
The women in my life bring confusion and shit SO like Nino when New Jack, I holla "cancel that bitch" Look at me, this is the life I chose Niggaz around me so cold, man my heart dun froze  I'll build an empire on the low the narc's don't know  I'm the weatherman

#57 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 07 October 2007 - 07:34

Цитат

Цитат

ти ако паднеш по врат ще го счупиш и няма да оживееш остави въпроса че ако си без каска мозъка ще ти остане на асфалта :)/> айде сега недей да говориш чак такива фантазии може да си падал ма не си падал по врат щото ще умреш  8)
офф ... нямах в предвид буквално ... имах в предвид ,че падам от кантара на зад ... еее за най-малкото се заяждате ... много ясно ,че ако съм паднал по врат сега няма да го пиша тва
636 power ;)

#58 VoodooMan

VoodooMan

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1270 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 07 October 2007 - 10:57

Цитат

еми аз карам от 3 години някаде и не съм падал още :)/>
Хахахаха  :haha Ти ли не си падал бе ламер  :humpx А кой се изръси със старото ми Piaggio и му олющи боята .. реши , че на завоя трябва само с предна да спираш и ... ЛЮССС  :haha
Няма лъжеш хората докато съм наблизо ! 100 пъти съм ти казал  :flex
Posted Image

#59 Entel

Entel

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2125 Мнения:
  • МестонахождениеСтара Загора

Публикувано 07 October 2007 - 11:04

Ааа бог1 фанаха ли та  :ulqlq   :ulqlq  :ulqlq

• Guests