Към съдържанието

КОНФИСКУВАТ МОТОПЕДИТЕ ОТ ДЕЦАТА - вестник Телеграф

• Please log in to reply
35 отговора на тази тема

#1 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3913 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 21 September 2011 - 21:30

Публикувано изображение

Мнения и коментари...  :)
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

scooterhouse.net

#2 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:
  • МестонахождениеСофия/Кюстендил

Публикувано 21 September 2011 - 21:36

Много правилно бих казал!
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#3 mladen201

mladen201

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1652 Мнения:
  • МестонахождениеРусе

Публикувано 21 September 2011 - 21:42

Още една от големите глупости на държавата ... голяма грешка ... да не дава господ да ме хванат :D

Цитат

В тоя форум всички са яко във филма!  :ulqlq

https://www.facebook...509238425848191

#4 Yamahaa

Yamahaa

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3869 Мнения:

Публикувано 21 September 2011 - 21:43

Те по вестниците си дрънката всякакви работи. Слухове - чули, недочули и пишат, съчиняват :)
Естествено,че така ще кажат. Няма да кажат за компромисите и 20толевките.

+1 подкрепям, все пак имам 18 почти :D
AEROX

#5 NitrousOxide

NitrousOxide

Танкиста

• Активни
  • PipPipPip
  • 1894 Мнения:
  • МестонахождениеНа мотора
  • Скутер:Malaguti Crosser CR1

Публикувано 21 September 2011 - 21:48

Аз си имам книжка и не ми дреме, но тия дето нeмат 16 по-добре да бегат, да метат мотора у некой храсти и след 1 час да го изкарват от там. :lolol
Като нямате 16 и ви се кара толкова, един 125 кубиков крос и на полето... ;)
Километража спира, но обортомера продължава...
http://scooterclub-b...ам-малко-части/ - продавам/купувам части

#6 levskarya

levskarya

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 274 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 21 September 2011 - 21:50

+1 Но зависи и от това как карат ! Защото има момчета който карат доста разумно. И просто нямат годините за книжка! Говоря за хора от 14 НАГОРЕ !!
Публикувано изображение
Сутрин,вечер моторизъм - здрав и бодър организъм
Какво е мотоциклетизма?Две колела върху, които лежи едно метално сърце ,белите дробове на митичен дракон, в чийто дълбини клокочат огън и лава

• Guests

Публикувано 12 October 2011 - 10:15

Идеята ми допада доста, все пак като отидеш до някое село, трудно се виждат хора с книжки. Но проблема е че се навъдиха и в София такива "ентусиасти".
+1 за това да им ги взимат завинаги.

#8 Hard-Target

Hard-Target

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1925 Мнения:
  • Скутер:Yamaha Aerox MHR 2008 nightmare

Публикувано 12 October 2011 - 14:18

Който кара без книжка (като мене все още) да му се взима моторетката, но не завинаги, а докато си плати актовете и не изкара категорията за да може да го кара. И ще кажа защо НЕ завинаги, защото те не са броили парите при купуването му :). Понеже на мен не ми пука особено много, защото го карам където няма полицаи ще кажа, че поне 1 път може да се направи компромис ако всичко е редовно и момчето/момичето си кара по правилата.

#9 levskarya

levskarya

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 274 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 12 October 2011 - 18:38

Цитат

Който кара без книжка (като мене все още) да му се взима моторетката, но не завинаги, а докато си плати актовете и не изкара категорията за да може да го кара. И ще кажа защо НЕ завинаги, защото те не са броили парите при купуването му :). Понеже на мен не ми пука особено много, защото го карам където няма полицаи ще кажа, че поне 1 път може да се направи компромис ако всичко е редовно и момчето/момичето си кара по правилата.
Аз имам книжка, и съм съгласен с теб. Ако има всички останали документи и си кара по правилник, не виждам защо трябва да му се взима мотора !!
Публикувано изображение
Сутрин,вечер моторизъм - здрав и бодър организъм
Какво е мотоциклетизма?Две колела върху, които лежи едно метално сърце ,белите дробове на митичен дракон, в чийто дълбини клокочат огън и лава

• Guests

Публикувано 12 October 2011 - 19:02

Някой от "горе" пак се чуди как да слага пара в джоба :lolol

#11 Fish

Fish

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2406 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 18 January 2012 - 17:16

Пази скутераа
скутер мотор scooter сервиз

ПАЗИ СКУТЕРА    www.scoot.bg       ПРЪВ във..

#12 aleks777

aleks777

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 210 Мнения:

Публикувано 18 January 2012 - 17:27

Поредната глупост !!! като знаеш че ще ти приберът и няма да искат да ти върнат скутера
като нямаш книжка вече никакво спиране на кука :Д хаха
Единственият момент в който се чувствам истински свободен е момента в който двигателят ми е достигнал максималният си въртящ момент,каската ми е смачкана от въздушната струя а завоят приближава застрашително към мен,това е и моментът в който всичко в корема ми се преобръща и осъзнавам колко скъп е човешкият живот и колко крехко е тялото ми...в този момент аз съм истински щастлив! ^_^

#13 Nikolov_Bs

Nikolov_Bs

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 189 Мнения:
  • МестонахождениеБългария/Бургас
  • Скутер:Piaggio Typhoon 2008(Tuning)

Публикувано 22 January 2012 - 19:14

Аз лично съм на 15 лятото смятам да почвам курсове , но откаде на каде ще ми конфискуват мотора при полужение че имам , Регистрация , гражданска , талони и всички други глупости които държавата изисква ? при полужение , че мотора е в изправност нямат основание според мен да го конфискуват :) никога не съм бягал от полицаи . Случвами се тука последните 2 месеца да почна и аз да вадя 20столевките , че много се затегнаха ала не смятам да предам мотора си ако ще и на президента :)
Публикувано изображение

#14 Nikolov_Bs

Nikolov_Bs

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 189 Мнения:

Публикувано 23 January 2012 - 23:05

опа в грешка съм сега говроих с едно полицайче :Д докато ме спряха и наистена могат да конфискуват моторите :)
Публикувано изображение

#15 kiko_bfas

kiko_bfas

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 187 Мнения:

Публикувано 23 January 2012 - 23:25

Моят за малко да го вземат . ..

#16 hari 0222

hari 0222

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 53 Мнения:
  • Местонахождениеdragalevci

Публикувано 23 January 2012 - 23:45

за това кой има право или няма право да кара е друга тема на разговор но без да преувеличавам ви казвам вчера туба със бензин не може да носиш утре мотора ми взимат в други ден жена ми ще ч....кт и ние кво ще си траем да не ми го е купил цветанов да ми го вземе аз лично ако се стигне до вземане го палим да изгори или го режа със флекса ама на държавата аванта не мисля да пускам аз помня и от тошово време малко почти стана пак така в место да се развива българия се върна 20 години назад не че подкрепям да хвърчи всеки без книжка и пиян но не всички са малоумни ще дам на някой мотора да отиде за нещо да вземе спират го и ми взимат мотора ТАШАК ГОЛЕН

#17 Nikolov_Bs

Nikolov_Bs

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 189 Мнения:

Публикувано 24 January 2012 - 00:17

Чакай чакай пич ? какво искаш да кажеш че тези които нямаме книшки неможем да караме и сме неграмотни ли ? защо поставяш въпроса така аз мисля , че има хора без книжки които карат много по добре от тези с книжки немислиш ли ? пък колкото до конфискуването 20-то левките всичко оправат :) аз при документите на мотора винаги нося 40-50лв за всеки случей :Д хахаха
Публикувано изображение

#18 nalis

nalis

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 732 Мнения:

Публикувано 24 January 2012 - 11:21

+1 и от мен.А това,че по малките да не карат,да си карат ,но както каза горе колегата по полето или на черен път.А не на общински места.
Публикувано изображение

#19 Gallardo

Gallardo

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1311 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 24 January 2012 - 23:42

Айде бе големите шофьори сте станали на по 14-15 години.Като станете правоспособни тогава ще си отстоявате правата.В момента сте прости нарушители!!!
Освен цялата менделеева таблица в резервоара, има и бензин. И пак не е достатъчно силен.
Skype-angelpleven
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#20 dido_bg

dido_bg

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3496 Мнения:
  • МестонахождениеДобрич

Публикувано 25 January 2012 - 10:44

Цитат

Айде бе големите шофьори сте станали на по 14-15 години.Като станете правоспособни тогава ще си отстоявате правата.В момента сте прости нарушители!!!

Подкрепям идеята която мислят или са вкарали вече.  :up

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни