Към съдържанието

КОГА да бъде първият трип за сезон 2012?

• Заключена тема Тази тема е заключена
88 отговора на тази тема

#41 hari 0222

hari 0222

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 53 Мнения:
  • Местонахождениеdragalevci

Публикувано 07 February 2012 - 14:49

то всяка идея ми звучи хубаво но знам че който не е от софия не вярвам да дойде което е тъпото но Копривщица АЗ ЛИЧНО  имам пристрастия към нея мисля че всички от групата на Т-МАХ които са свободни ще ме подкрепят и са на 100%. А НА КОЛЕГАТА ОТ ВАРНА - това е наистина уникален град и район в България  но не се ядосвай те всички ще дойдем лятото във ВАРНА

scooterhouse.net

#42 hinkela

hinkela

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 814 Мнения:
  • МестонахождениеВелико Търново
  • Скутер:Ymaha Majesty 400

Публикувано 07 February 2012 - 23:50

Цитат

Класиката си е Копривщиа или някъде в тоя район за да е удобно за хора от цяла БГ
Марто, верно Копривщица си е класика, но нали знаеш кои сме "хората от цяла БГ" :)

П.П. А мне все равно !!!
Публикувано изображение
Чалга - турска дума за българска музика,
която е толкова сръбска, че направо е гръцка.
В Япония препоръчват играене на кючек като лекарствено средство против запек.

#43 Hamelion

Hamelion

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 65 Мнения:
  • МестонахождениеБургас

Публикувано 17 February 2012 - 08:14

може да се каже че поизчетох цялата тема и става ясно че всеки иска и на никой не му се пътува много. същи мисля е че е доста егоистично да се иска растоянието да е съобразено с СОФИЯ. ако искате да си се събирате там от околията добре тогава ние от другия край да си направим собствен трип така ли?. избираме едно място в средата на картата и това е кой иска иска кой не да си седи на климатика. аз сам от бургас и съм с 50цц бърза работа нямам но и аз не искам да бъхтя 2 дена път а столичанчето дето иска да му е до газа да кара 2 часа. дайте малко по колегиално и да се съобразяваме с всички.

#44 Yamahaa

Yamahaa

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3869 Мнения:

Публикувано 17 February 2012 - 08:26

Цитат

може да се каже че поизчетох цялата тема и става ясно че всеки иска и на никой не му се пътува много. същи мисля е че е доста егоистично да се иска растоянието да е съобразено с СОФИЯ. ако искате да си се събирате там от околията добре тогава ние от другия край да си направим собствен трип така ли?. избираме едно място в средата на картата и това е кой иска иска кой не да си седи на климатика. аз сам от бургас и съм с 50цц бърза работа нямам но и аз не искам да бъхтя 2 дена път а столичанчето дето иска да му е до газа да кара 2 часа. дайте малко по колегиално и да се съобразяваме с всички.

Защо слагаш всички под общ знаменател, прочел си цялата тема,а първия пост си го изпуснал, както и 9тия и 16тия. Значи все пак не ВСИЧКИ мислят егоистично и да им е близко а ?
AEROX

#45 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:
  • МестонахождениеСофия/Кюстендил

Публикувано 17 February 2012 - 08:41

Колега нищо лично но от София се събираме толкова скутери колкото и от цяла България и за 1ви трип за сезона гледаме да е по близо до София защото на Копривщица ще се събереме да речем 20-30 скутера от София и още 10 от другите градове от централна България а ако направиме срещата да е точно в центъра на България от София ще сме 10 скутера и от още 10 от други градове в България и за това го правиме по близо до София за да се съберем повече хора. Не се притеснявай ще има срещи и в централна България след време и отделни срещи в по големите градове в България.
А иначе за източна България може да се пусне една тема и да се организира също 1ви трип за сезона.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#46 Hamelion

Hamelion

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 65 Мнения:
  • МестонахождениеБургас

Публикувано 18 February 2012 - 00:38

извинявам се за тона ако ви се е сторил груб не сам искал да ви слагам под общ знаменател всички просто  е кофти  че някой хора колкото и да имат желание съгласете се едно идване от морето до копривщица било с препиване по пътя си доста добър харчлък. все пак ни чакат 4 дена път 2 нощувки някъде и не-дай си боже да згане нещо по патя. въпреки всичко може и да се пробваме все пак като пропуснем финансовата час какво ни пречи акъла или образованието :)

#47 kamen71

kamen71

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3320 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:YAMAHA TMAX 500cc

Публикувано 18 February 2012 - 09:04

Цитат

извинявам се за тона ако ви се е сторил груб не сам искал да ви слагам под общ знаменател всички просто  е кофти  че някой хора колкото и да имат желание съгласете се едно идване от морето до копривщица било с препиване по пътя си доста добър харчлък. все пак ни чакат 4 дена път 2 нощувки някъде и не-дай си боже да згане нещо по патя. въпреки всичко може и да се пробваме все пак като пропуснем финансовата час какво ни пречи акъла или образованието :)

Пич радвам се, че имаш желание.
Има раздел Срещи Бургас: http://scooterclub-b...ic,56024.0.html
Пусни тема за откриване на сезона и дано се съберете 5-10 човека и направете снимки.

ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА
Публикувано изображение

#48 Тодоров

Тодоров

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4114 Мнения:
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

Публикувано 18 February 2012 - 10:44

Цитат

Определено ти липсва ''Образованието''
И то тази част с правописа.
По темата.
Ми щом Копривщица ви е далеч нека срещата да е в София.
Ей м*****а сте си е***и.Хич не оценявате това което се прави за да всички да седнем на една поляна.
Honda Nc 750xd

#49 badxboy0

badxboy0

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1310 Мнения:
  • МестонахождениеSofia

Публикувано 18 February 2012 - 11:03

мога да ви уредя Laguna Seca ако имате желание  8)
Развален скутер->лош скутер->скутер->хубав скутер->уникален скутер->перфектния скутер->боинг 747->бугати вейрон->ямаха АЕРОКС

SPRINT Mystique ECO 20
SPRINT Parallax ECO 26
Drag ZX-2
Moni BMX 1665
Sprint Crazy 12 до 10 км/ч

#50 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 19 February 2012 - 11:10

Значи първият трип се прави събота до Копривщица а в неделя може да направиме трип до Банкя :)

#51 Woofer

Woofer

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1023 Мнения:
  • Телефонен номер:0887-34-27-37
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Aprillia SR 50 Street mit Piaggio Engine

Публикувано 19 February 2012 - 11:46

А датата коя е?

#52 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 19 February 2012 - 12:04

Цитат

А датата коя е?
Тия дни около нова година :lolol
Ще се разбере допълнително зависи от времето може и преди 23ти март може и след според зависи :P
Но така мисля че е най добре защото тези които ги е страх да тръгнат до Копривщица ще дойдат на следващият ден на Банкя ;)

#53 automaniac

automaniac

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 899 Мнения:

Публикувано 19 February 2012 - 15:17

Хаджо хептен сте свалили летвата ... до Банкя му викали ТРИП ПРЕДСТАВИ СИ :lolol
СОФИЙСКИ ненормалник с ПЕРНИШКИ номер !!!

#54 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:

Публикувано 19 February 2012 - 19:07

Цитат

Хаджо хептен сте свалили летвата ... до Банкя му викали ТРИП ПРЕДСТАВИ СИ :lolol
Еми те страхливите като не могат да карат до по далече от 20км какво да ги правя :D

#55 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 19 February 2012 - 19:16

Хаджата е доказал се трипер - първият стигнал до морето с 50ка  :scooter :up

#56 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3913 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 19 February 2012 - 20:57

Цитат

Даже и там кара и накрая се върна :O Вероятно тази година първия трип ще е до Копривщица. :)
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

#57 Yamahaa

Yamahaa

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3869 Мнения:

Публикувано 19 February 2012 - 21:26

Цитат

Моля Моля, първия бях аз ! Половин година по-рано говорих за това, не можеш сега да ми отнемеш славата така ;)
AEROX

#58 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 19 February 2012 - 21:59

Цитат

Цитат

Моля Моля, първия бях аз ! Половин година по-рано говорих за това, не можеш сега да ми отнемеш славата така ;)

Извинете!

• Guests

Публикувано 19 February 2012 - 22:39

Яз.Батак

#60 Woofer

Woofer

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1023 Мнения:
  • Телефонен номер:0887-34-27-37
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Aprillia SR 50 Street mit Piaggio Engine

Публикувано 20 February 2012 - 05:35

ОК Аз не мога да разбера някои колеги от форума защо ги е страх да карат така повече от 25км. както каза Хаджийски.Каква е разликата дали ще си на 50,100 или 150 км от София? Да само цената в бензина е по-висока но ние не караме мотори които харчат 15л/100км. просто ще се спре няколко пъти и готово.Отностно до трипа аз бих предложил яз.Белмакен там е стахотно едни поляни с кеф да отидеш но за този язовир трипа трябва да се направи малко по-късно защото там си е студено понеже е на една височина със седемте рилски езера.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни