Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Всичко за HONDA SILVERWING 400/600 SW-T

Silver Wing 400

• Please log in to reply
1024 отговора на тази тема

#1021 KUM4o

KUM4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2092 Мнения:
  • Телефонен номер:0878190919
  • МестонахождениеМездра
  • Скутер:Honda SilverWing 400cc

Публикувано 25 December 2020 - 14:42

Момчета я дайте малко акъл. Бях в чужбина 2 месеца и половина. Онзи ден се прибрах и исках да го запаля, давам на контакт светва V лампата за ремъка, но бензиновата помпа изобщо не се чу нито светна лампата FI за инжекциона. Прегледах бушони, акумулатора съм го взел от зарядното и ток има достатъчно, стартера върти, но без да се чуе помпата да подкачи няма палене. Мерих датчика на степенката в прибрано състояние е 0 ома в долно е около 70-80 ома. Мерих и прекъсвача на дясната дръжка и там всичко е наред. И като цяло съм зациклил от къде може да е проблема.
Публикувано изображение

scooterhouse.net

#1022 KUM4o

KUM4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2092 Мнения:
  • МестонахождениеМездра

Публикувано 25 December 2020 - 15:16

https://www.youtube....h?v=7OW07Bqls7Q

Тук се вижда за какво говоря.
Публикувано изображение

#1023 Гошко2

Гошко2

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1074 Мнения:

Публикувано 26 December 2020 - 11:03

От голямото червено копче до масура.
Мяза ми на натиснато...

#1024 KUM4o

KUM4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2092 Мнения:
  • МестонахождениеМездра

Публикувано 30 December 2020 - 06:54

С помощта на Тони стигнах до проблема. При подаване на контакт нямаше никаква реакция от имобилайзера, бензиновата помпа и инжекциона. Прегледах всичко каквото се сетих, пачи крак - работи, стоп двигател бутон - работи, бушони - здрави, захранване на всички групи бушони от основното реле - налично. Какъв беше проблема.Бушон с означение на ел.схемата "Е" подава напрежение на реле "стоп двигател" (гаси мотора след като бъде активиран пачия крак, бутон стоп двигател или просто се завърти ключа.) това реле след като бъде активно подава напрежение на ECU, което пък захранва имобилайзера. Същото това реле подава напрежение на релето отговарящо за бензиновата помпа и нивомера за гориво. Моят проблем се изразява ше в лош контакт на краката на релето. Проблем е, че се разглобява цялата предница,за да имам достъп до тия 2 релета. Дано съм полезен с тази информация.
Публикувано изображение

#1025 go4hell

go4hell

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 288 Мнения:

Публикувано 18 January 2021 - 18:45

Купувам слюда за силвър от 2001 до 2007 год. Ако някой може да предложи да даде номер на лс.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни