•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Продавам скутер Даелим 125 4т. с регистрация и документи


#1

  • Guests

12 март 2012 - 11:40

Здравейте, имам скутер марка Даелим SG125F Otello.
Скутера е 125куб. 4т. дават го 12коня.

Скутера има документи и регистрация, няма гражданска и преглед. Така съм го взел.

Скутера го взех от един приятел който ми каза че има проблеми с паленето. Като го отворих се оказа със скъсана мембрана на карбуратора, купих му нов карбуратор за 100 пари, но се каза че трябва да преправя някой неща за да може жилото на газта да работи с новия карбуратор.
Пластмасите съм ги свалил и половината са боядисни, (като го купих го бяха направили черен мат :( ) По талон е синьо-сив. Половината вече са готови, боядисани сини.
Двигателя е доста добър, стартера си му работи добре. Скутера няма манивела.

?ма и гуми.
Подходящ е за някой който иска да се занимава да му оправи карбуратора , стария вече е с нова мембрана но все не остава време да го почна. Затова се продава.
Търся му 350лв. на машината със всичко което имам за него го давам.

Намира се в София кв. Младост
0885 50 69 00 Бижо Бижев
Може да се види след 6, продавам го щото си взех Ямаха.

scooterhouse.net

#2

  • Guests

20 март 2012 - 10:02

Може коментар на цената



Това е снимка на скутера и модела му от малко по ранно време.

Предишният, който го караше го беше боядисал черен мат ?!?!?!?!?! всички пластмаси са свалени и боядисани наново, освен една, която все още не е готова(боядисана). В момента скутера не е с пластмасите защото нямам време да ги сложа. А и мисля че така може да се огледа още по добре от този който иска да го купува.
Склонен съм за коментар на цената но на място.