•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Marushin 777 Tiger (ниска цена) и Mikuma, Suomy Dark Metal 2 бр., Shark, Shoei

шлем каска продавам мотоциклетен мотоциклетна мото пистов пистова

#1 Adrian1

Adrian1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 27
  • МестонахождениеЛевски

22 август 2012 - 18:51

Без бартери.

Marushin 777 Tiger, размер L, с оригинален калъф, цената е ниска, заради дребните забележки и драскотини: 89 лв.

Marushin 777NX Mikuma, размер L, отличен вътре и вън, с оригинален калъф, цена: 129 лв.

Suomy Dark Metal (сивият), размер XS, плюс оригинален калъф, цена: 119 лв.

Suomy Dark Metal (синият), размер L, цена: 139 лв.

Suomy, НОВ, размер L, с оригинален калъф, цена: 169 лв.

Shark S600 Air Barros BSI (Alex Barros), размер L, с оригинални калъф и кутия, също така има и допълнителен chin cover, системата на визьора не е със стандартните кръгли бутони на шарк, а е  различна. Шлемът е много красив (част от лака е блестящ), но ето и забележките, поради които цената е по-ниска и които се виждат от снимките: вътрешността трябва да се поизпере, цепнатина на единия въздуховод (не засяга шлема - само въздуховода и може лесно да се залепи), визьорът не е много добър - антифог слоя е започнал да се бели - може и така да се ползва, но ако се почисти още и се полира ще стане по-добре. Цена: 69 лв.

Обща цена за двата Shoei едновременно: 289 лв.

Shoei Interceptor Akira Yanagawa (бивш състезател на кавазаки). Сравнително рядък модел, размер L.
Със шои-то имам малко над 400 км. тази година до изложението в Букурещ и съм повече от доволен от него. Досега все съм се чудил защо хората дават по 1400 лв. за един шлем (когато е бил нов, е струвал 730 евро), но с този ми стана ясно защо. Впечатленията ми са, че е много лек - толкова лек шлем не съм имал досега и това определено се усеща на дълъг път. На външен вид е много лъскав. Вентилационните отвори работят отлично. Визьорът е прозрачен и също е в отлично състояние - движи се перфектно. За сметка на външния вид, вътрешността не е много добра, но това не ми е било проблем. Може да се смени или малко да се "претапицира" (което мислех да правя - всичко може да се откачи).

Shoei Interceptor Manako TC2, размер L и XL. Пиша два размера, тъй като на самия шлем пише 61 см. и е по-голям от моя с акулата, но може да се носи и от човек с L глава - на мен ми става при 59 см. Отзад има надпис "Come on get me!"


Мога да ги изпратя с Еконт до всяка точка на България с опция за предварителен преглед и проба.
За повече информация: andy1@abv.bg или 0899 879094


  


scooterhouse.net