•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Блокирал двигател, заминал лагер на вала, стружки в маслото (плюс HD видео)

странен шум лагер вал стружки в маслото блокирал двигател основен ремонт чукане бедна смес

#21 mladen201

mladen201

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1652
  • МестонахождениеРусе

09 септември 2012 - 18:17

Да, към теб беше препоръката. ? при мен не става тая гимнастика на моята рамка но има малко филм. Малко мислене как да стане и си в джаза! Въобще не се занимавай с тоя двигател, 125 на пиаджо гори 3-3.5 и върви страшно много сравнен с този.

Цитат

В тоя форум всички са яко във филма!  :ulqlq

https://www.facebook...509238425848191

scooterhouse.net

#22 QINGQI

QINGQI

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 113

09 септември 2012 - 19:54

Ами виж, аз вече така или иначе се набутах за части, събирах го сума ти време тоя двигател и сега ми е повече филм дали ще запали, отколкото да го правя 125.

Освен това не го карам за гъзария уикендите, а всеки ден ходя на работа с него и 2,1-2,3 разход много добре ми идва, като се има предвид, че имам 24 километра в едната посока - това са ти 48 километра на ден в най-добрия случаи, ако не излизам никъде след това. ?скам само да го държа в студената страна, с богата смес, па нека е 50 кубика, наистина не гоня вървеж. Даже от 8,5 гр ролки минах на 9,5гр, за да ми падне разход и обороти и сега ще видя резултата с тежките ролки и новия жигльор #98. Някой казват, че #98 ще му е много, вие какво смятате? ?мам филтър "гъба".
QINGQI RS 450
Година: 2006
Тип: QM50QT-6A
Двигател: 139QMB