•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проблем с Gilera Runer 50cc

gilera runner

#1 ricky

ricky

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 15
  • МестонахождениеВидин

31 март 2013 - 17:50

Значи проблема е следния веднъж ми изгасна за бензин и като го заредих падна много ритане,но не запали,след което дръпнах изкуствено вакуум и мотора запали без проблем но след като горивото от карбуратора свърши и гасне...смених маркуча за вакуума пак същата работа и според мен е от вакуум кранчето,но все пак ако някой е имал подобен проблем ще съм му благодарен ако помогне :)

scooterhouse.net

#2 nako0

nako0

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 761

31 март 2013 - 18:29

Може да се е задръстило вакуум кранчето и затова да ти прави такъв проблем, пусни директно бензин от резервоара към карбуратора или сложи ново кранче.
Публикувано изображение

#3 ricky

ricky

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 15
  • МестонахождениеВидин

01 април 2013 - 08:08

Мерси :)

#4 SkyRevers

SkyRevers

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2309
  • МестонахождениеPyce
  • Скутер:CBR600RR

01 април 2013 - 09:52

почисти си карбуратора и си почисти и вакуум кранчето нямаш си на представа какви боклуци има из бензините и като си на резерва се пълни доста гадно с боклуци всичко

#5 vaskooo951

vaskooo951

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1953
  • МестонахождениеБургас

01 април 2013 - 14:49

 

почисти си карбуратора и си почисти и вакуум кранчето нямаш си на представа какви боклуци има из бензините и като си на резерва се пълни доста гадно с боклуци всичко
?мах същия проблем. Само че бензиновото филтърче направо не пропускаше бензин. Почисти всичко.
ПРОДАВАМ RIEJU RS1 С ТУН?НГ ! ! !