•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проблем със скутера

gilera runner

#1 ricky

ricky

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 15
  • МестонахождениеВидин

11 април 2013 - 15:57

Проблемът е че в момента нямам акумулатор и като го запаля фара и стопа светят но мигачите-не,а на другите ми приятели им светят без проблем!Според вас откъде може да идва проблема,мерси предварително :)

scooterhouse.net

#2 spider

spider

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 956
  • Скутер:Yamaha Aerox Polini Sport

11 април 2013 - 16:08

не е хубаво да държиш скутера без акумолатор,дори и изхабен да е трябва да има акомулатор, защото този ток който прави динамото трябва да отива някъде и най често изгарят заради това крушките на мигачите и релетата....дори да ти е празен акомулатора трябва да ти е закачен !!! майстор ми го е казвал това :)

#3 rosi_9343

rosi_9343

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1138
  • Местонахождение:с. Горна Малина
  • Скутер:Aerox 100

11 април 2013 - 16:19

не е хубаво да държиш скутера без акумолатор,дори и изхабен да е трябва да има акомулатор, защото този ток който прави динамото трябва да отива някъде и най често изгарят заради това крушките на мигачите и релетата....дори да ти е празен акомулатора трябва да ти е закачен !!! майстор ми го е казвал това :)

+1 така един приятел се прости с реле-регулатор

#4 bikerboy_994

bikerboy_994

    Рязбирач

  • Активни
  • 1029
  • МестонахождениеГорна Малина

12 април 2013 - 13:23

Боже господи какви простотии чета !!!... Момчета не цапайте на момчето темата с простотии и никфи релета и крушки не горят тока има къде да отиде успокойте се !! Просто без акомулатор нямаш стабилен ток и ти трябват високи обороти съответно повече ток за да светят... Ужс...
Stunt Rider Скайп: seli_bikera1 тел. номер: 0892245350 Ако търсите истината-YAMAHA ! :)