Към съдържанието

Мини трип - яз. Огняново - 08.06.2013г. с безплатното BBQ!

• Please log in to reply
114 отговора на тази тема

#101 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3912 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 10 June 2013 - 09:54

Виж мнениетоremin написа на 10 June 2013 - 09:37 :

Не разбрах само защо сте се прибирали толкова дълго време!Шегичка,и това всичкото само на връщане ли се случи.Уж-а-ас.Важното е ,че нямаше дъжд.
Малко по-горе има подробен пост с описание и снимки. Супер беше трипа. Колоната няма как да не се разкъсва, защото на тоя главен път минават много коли, движат се с по-висока скорост, а ние сме много и става опашка. Колата поддържаше 60км/ч което смятам, че беше оптималната скорост и не би трябвало никой да изостава. Навръщане е било интересно, няма трип на който да не се правят скутери, това е част от трипа. :lol: Хубавото е, че всички караха нормално без предпоставки за ПТП, скоро ще организираме още трипове. :scooter:
Благодарим за съвестното и коректно отношение на всички присъствали! :scooter:
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

scooterhouse.net

#102 Alex Madman

Alex Madman

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 825 Мнения:

Публикувано 10 June 2013 - 16:33

Виж мнениетоspaiksr написа на 09 June 2013 - 10:59 :

много добре разказано :), жалко че няма снимки как дърпам  ср-ра и продължението - как aprilia sr 50 дърпа kawasaki zx 400 със сезал пред погледите на втрещените патрулни полицаи с опел астра В ЕЛИН ПЕЛИН . мерси на всички които бутаха,точиха и снимаха проблемите с мотора :thumbup:  и се надявам и те да са останали доволни от голямото приключение  което се получи :D
За нас (е, поне за мен де) беше удоволствие, братле! :thumbup: Важното е да не оставяме хора по пътя, че е много гадно така. :)
Иначе за съжаление никой не се сети да прави снимки на това как се дърпахте, но пък споменът ще си остане. :D

Виж мнениетоremin написа на 10 June 2013 - 09:37 :

Не разбрах само защо сте се прибирали толкова дълго време!Шегичка,и това всичкото само на връщане ли се случи.Уж-а-ас.Важното е ,че нямаше дъжд.
Глупости, ужас... Аз си прекарах супер яко, а това прибиране беше най- приключенското някога! :lol:
Да се надяваме, че скоро пак ще се организира среща на клуба и ще се съберем повече хора. :)

Цитат

от място с газ до дупка все едно някво магаре му бие шут и фарчи
Yamaha Aerox

#103 atmanmen

atmanmen

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 226 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 10 June 2013 - 17:53

Виж мнениетоAlex Madman написа на 10 June 2013 - 16:33 :

За нас (е, поне за мен де) беше удоволствие, братле! :thumbup: Важното е да не оставяме хора по пътя, че е много гадно така. :)
Иначе за съжаление никой не се сети да прави снимки на това как се дърпахте, но пък споменът ще си остане. :D

Глупости, ужас... Аз си прекарах супер яко, а това прибиране беше най- приключенското някога! :lol:
Да се надяваме, че скоро пак ще се организира среща на клуба и ще се съберем повече хора. :)

За мен също беше удоволствие (няма да забравя точенето на бензина и как сипвах в резервоара :D :D ), много забавно беше и компанията беше супер готина!!! Прибирането беше У-у-уникално! Надявам се да се видим на следващия трип отново!! :thumbup:
Posted Image

#104 kokozzz

kokozzz

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 254 Мнения:
  • Телефонен номер:0885 708 155
  • МестонахождениеСофия кв.Васил Левски
  • Скутер:Aprilia Sr 50 94г.

Публикувано 10 June 2013 - 18:17

И за мен беше едно незабравимо  приключение просто супер(благодаря на всички за съдействието което указаха като се развали и моя скутер) и детето ми много се накефи и разказваше на всички къде е бил и как се е возил,абе изобщо трябва да има повече такива мероприятия.

#105 wuxx

wuxx

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 532 Мнения:

Публикувано 10 June 2013 - 18:47

Айде правете нова тема и да ходим пак :)
Луд, Шашов и Недокръстен

#106 vikoy

vikoy

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 247 Мнения:

Публикувано 10 June 2013 - 19:40

Виж мнениетоwuxx написа на 10 June 2013 - 18:47 :

+1
0879033017

#107 Alex Madman

Alex Madman

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 825 Мнения:

Публикувано 10 June 2013 - 21:42

Ще е яко ако измислим още някаква дестинация, да не е само Огняново, защото бързо ще ни омръзне (най- малкото пътя е една права в по- голямата си част, друго си е да има къде да заляга човек :D ). Иначе съм навит да ходим пак някъде примерно началото на юли, че сега всичко живо има изпити, едно друго... :thumbup:

Цитат

Yamaha Aerox

#108 valentin4o5@

valentin4o5@

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 183 Мнения:
  • Скутер:Gilera Runner VXR 200cc

Публикувано 11 June 2013 - 17:27

Виж мнениетоAlex Madman написа на 10 June 2013 - 21:42 :

Ще е яко ако измислим още някаква дестинация, да не е само Огняново, защото бързо ще ни омръзне (най- малкото пътя е една права в по- голямата си част, друго си е да има къде да заляга човек :D ). Иначе съм навит да ходим пак някъде примерно началото на юли, че сега всичко живо има изпити, едно друго... :thumbup:
На 30ти има Ръннер среща събираме се всякакви скутери и може да се повозим до Самоков на горе асвалта е от 1 година и има много хубави завойчета често ходя да карам там близко ми е на мен все пак съм от Бистрица може тогава на 30 да се съберем повечето хора и да се повозим натам ?

#109 rosi_9343

rosi_9343

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1138 Мнения:
  • Местонахождение:с. Горна Малина
  • Скутер:Aerox 100

Публикувано 12 June 2013 - 18:21

Виж мнениетоwuxx написа на 10 June 2013 - 18:47 :

ако има пак трип до Огняново бройте ме и мен. иначе в същия окръг има много забележителности например село Байлово има какво да се види а и има една много хубава пицария :lol: ако се мине през Горна Малина е към 40км.  измислете нещо! :)

#110 Alex Madman

Alex Madman

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 825 Мнения:

Публикувано 12 June 2013 - 19:36

Виж мнениетоvalentin4o5@ написа на 11 June 2013 - 17:27 :

На 30ти има Ръннер среща събираме се всякакви скутери и може да се повозим до Самоков на горе асвалта е от 1 година и има много хубави завойчета често ходя да карам там близко ми е на мен все пак съм от Бистрица може тогава на 30 да се съберем повечето хора и да се повозим натам ?
Братле, звучи супер, обаче точно седмицата, в която 30-ти се пада неделя ще ми е много напрегнато и натоварено. Студент в сесия съм, надявам се да ме разбираш.
Принципно е доста добра идея за дестинация, ако на Рънър-срещата минавате от там бих бил благодарен ако се оглеждате за бензиностанции, места за спиране и почивка и някакви атракции в Самоков, нали трябва да видим какво ще се прави като стигнем там. :D
Ако направите и някоя друга снимка на маршрута ще сте безценни! :)
Иначе ще се измисли нещо да направим голяма среща и да ходим нататък, но с организационни работи ще мога да се заема чак след 7-ми, когато излизам от сесия. До тогава ще трябва да уча. :)
Поздрави!

Този пост е редактиран от Alex Madman: 12 June 2013 - 19:40

Цитат

Yamaha Aerox

#111 Toshy

Toshy

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 157 Мнения:
  • МестонахождениеПазарджик
  • Скутер:Suzuki Burgman 2007 ! 150cc !

Публикувано 12 June 2013 - 22:55

Какво ще кажете за Панагюрище ?
На 4км от Панагюрище има 2 села Бъта и Баня. Някой ги водят като 1 село и му викат Бъта-баня. Пътя има завойчета и тем подобни, планина е и в село Баня има минерален плаж(басейн) водата е перфектна има место за всички, входа мисля, че беше 5лв. Вътре има и скара.
Аз съм от Пазарджик и пътя ми е 40км.
От Пловдив е 80км. мисля, че и от София ще излезне толкова горе-долу ??
Чакам отговори.

Публикувано изображение
Друго си е да караш скутер "М" кат. и да минеш с 120 покрай патрулката или да излетиш от кръстовището така, че да не те види никой в каква посока си заминал :]

#112 alec79

alec79

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 53 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:APRILIA SCARABEO 500,Piaggio mp3 400

Публикувано 13 June 2013 - 08:29

От софия до Панагюрище са 94 км. по магистралата а от там до с.Баня още към 9-10 км.Съмнявам се някой от малките скутери да се навие на толкова път с 60 км максимална скорост. :scooter:

#113 rosi_9343

rosi_9343

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1138 Мнения:
  • Местонахождение:с. Горна Малина
  • Скутер:Aerox 100

Публикувано 13 June 2013 - 08:51

Виж мнениетоrosi_9343 написа на 12 June 2013 - 18:21 :

ако има пак трип до Огняново бройте ме и мен. иначе в същия окръг има много забележителности например село Байлово има какво да се види а и има една много хубава пицария :lol: ако се мине през Горна Малина е към 40км.  измислете нещо! :)

#114 y_aerox

y_aerox

МОДЕРАТОР

• МОДЕРАТОР
  • 1829 Мнения:
  • Телефонен номер:0894 62 95 87
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:Yamaha Aerox

Публикувано 13 June 2013 - 09:19

Трип до Огняново поне тази година мисля, че няма да има, ще пусна скоро време една тема, може и анкета, там ще обсъдиме къде може да се ида на 60-70 км от София за да има повече 50-тки, за големите скутери Иво може да организира трип на по-голямо разстояние, то не пречи и 50-тки да има де ама ще са 2-3...
YOU ONLY GOT 1 LIFE
- TAKE GOOD CARE OF IT !!!

#115 valentin4o5@

valentin4o5@

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 183 Мнения:
  • Скутер:Gilera Runner VXR 200cc

Публикувано 15 June 2013 - 19:58

Виж мнениетоvikoy написа на 10 June 2013 - 19:40 :

+1
На 30 има до Самоков погледнете темата !

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни