•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проблем с палене

kymco kymco zx50 палене проблем

#1 SoHardCore

SoHardCore

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 61
  • Скутер:Kymco Zx50

09 юни 2013 - 16:19

?скам да попитам от какво може да се дължи това скутера ми когато загрее да не може да пали.Когато е студен си пали от стартер без проблем,но загрее ли започва да не иска да пали от стартер.,но с манивела пали.В последно време като загрее не иска да пали и от манивела...На мен ми казаха че може да са сегменти,но искам да попитам и вас за мнение.Благодаря предварително! :) :22scooter:
P.S. Скутера е Kymco Zx50

scooterhouse.net

#2 stoqn_rs

stoqn_rs

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1
  • Скутер:sunsto

09 юни 2013 - 18:58

на работа имаме скутер за служебен и тои е така но се оказа че се е счупил зегера и е надрало цилиндара и буталото ти правил ли си ремонт на цилиндара и буталото

#3 SoHardCore

SoHardCore

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 61
  • Скутер:Kymco Zx50

09 юни 2013 - 19:47

Еми не.Скутера го купих от една автокъща и ми е на село ... Карал съм го сигурно три четири пъти само. Единственото нещо което е правено по него е смяна на свещ и чистене на въздушен филтър и карб.Ще го закарам на един майстор на село да го погледне.Просто исках мнение от вас какво може да е :)

#4 anto1R

anto1R

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 910
  • МестонахождениеYambol
  • Скутер:Aprilia sr 50 Factory

09 юни 2013 - 22:02

свещ

#5 SoHardCore

SoHardCore

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 61
  • Скутер:Kymco Zx50

09 юни 2013 - 22:03

Свеща е чисто нова

#6 Georgi

Georgi

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 205
  • Скутер:Aprilia SR

09 юни 2013 - 22:28

Kолега извинявай за спама ама незнам къде да попитам.Моля ви някои да ми каже как да си сменя ремъка.Свалих съединителя.? дали трябва да махам ВАР?АТОР.? как да го махна този ВАР?АТОР ако трябва.Как да законтря коляновия вал да го развия.Моторът е АПР?Л?А СР 50.Благодая много предварително но просто съм нов към скутери и се нуждая от помощ.? пак се извинявам за спама на колегата SoHardCore

#7 SoHardCore

SoHardCore

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 61
  • Скутер:Kymco Zx50

10 юни 2013 - 09:03

Няма нищо колега то и аз се чудя как да се сваля вариатора :)

#8 serjo97

serjo97

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 258

10 юни 2013 - 09:36

Колеги за да свалите вариатора или отидете на някоя гумаджииница да ви ги отвият с гайковерт или хванете контра на вариатора с ключ за флекс.Аз поне така го развивам моя.

Kолега извинявай за спама ама незнам къде да попитам.Моля ви някои да ми каже как да си сменя ремъка.Свалих съединителя.? дали трябва да махам ВАР?АТОР.? как да го махна този ВАР?АТОР ако трябва.Как да законтря коляновия вал да го развия.Моторът е АПР?Л?А СР 50.Благодая много предварително но просто съм нов към скутери и се нуждая от помощ.? пак се извинявам за спама на колегата SoHardCore

Няма нищо колега то и аз се чудя как да се сваля вариатора :)


#9 SoHardCore

SoHardCore

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 61
  • Скутер:Kymco Zx50

10 юни 2013 - 12:35

Благодаря :) А иначе за проблема с паленето тази събота и неделя като си ида на село ще го закарам на майстор да го погледне и ще напиша какво е станало

#10 Georgi

Georgi

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 205
  • Скутер:Aprilia SR

10 юни 2013 - 14:21

чакаме да видим моторчето на крака :Д.

#11 Georgi

Georgi

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 205
  • Скутер:Aprilia SR

10 юни 2013 - 16:43

.

#12 Georgi

Georgi

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 205
  • Скутер:Aprilia SR

10 юни 2013 - 16:45

Колеги за да свалите вариатора или отидете на някоя гумаджииница да ви ги отвият с гайковерт или хванете контра на вариатора с ключ за флекс.Аз поне така го развивам моя.
   Колега а как точно го отвиваш с ключа за флекс.Ако може да кажеш.?ли наи добре даи снимка или видео.Благодаря предварително.

#13 serjo97

serjo97

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 258

10 юни 2013 - 21:28

Колега а как точно го отвиваш с ключа за флекс.Ако може да кажеш.?ли наи добре даи снимка или видео.Благодаря предварително.
Ми колега за сега мога само да ти кажа.Вариатора предполагам ти е като перка.Вземаш ключа за флекс и го захващаш между перките и със 17 ключ или гедоре отвиваш.