•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проект: Just Magi, Malossi :]

malaguti f12 tuning malossi stage six

#41 anggeorgiev

anggeorgiev

    НАЧ?НАЕЩ

  • МОДЕРАТОР
  • 855
  • Скутер:Yamaha Aerox 70cc Stunt

10 юли 2013 - 22:11

С проекта е до тука :) НЯМАМ НАМЕРЕН?Е ПРЕЗ ДЕН ПРЕЗ ДВА да давам по 170лв за К?ТОВЕ ГЪРНЕТА и прочие и някакви скапани лешпери да съсипват всичко постигнато само от завист ! :) Тия дни ще сваля кита да видя в какво състояние е след 3 дена каране и не повече от 5км :)
какво стана  ? :(

scooterhouse.net

#42 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

15 юли 2013 - 22:34

Прегледахме всичко.. слава бога ДР ЕВО издържа и на НАРКОМАН? ! :@  Всичко точно освен гърнето.. там дето се захваща за цилиндъра е доволно огънато..  и са ще го мислим.. друго което гарнитурата е леко прецакана ( беше чисто нова на 1 ден ! ) и ще взема друга..  Днес сложих стоковото гъне и гарнитурата оставих го да работи и го покарах малко мотора работи идеално за сега само на края се избъзика, че ми падна спортния филтър ама аз съм си виновен :Д не сложих скобата и добре че падна когато го палех та видях :) Скоро ще има клипче как работи и върви скутера и ще слагам пластмаси задна спирачка и т.н. :)
Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#43 roky_96

roky_96

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 501

15 юли 2013 - 23:48

много ми харесва как работиш и ще го направиш много хубав само не разбрах какво стана ? какви наркомани? и защо е огънато гърнето ?

#44 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

16 юли 2013 - 19:59

Днеска махнах пластмасата на филтъра защото опираше в пластмасите на скутера и не можеше да се сложи хубаво филтъра.. сложих и "щипката" за да не изпада повече.. Също така свалих и предния калник за да видя как е скутера но честно казано с калника по ми харесва и го върнах :) Ето и 1 2 снимки :)


Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#45 cveteline

cveteline

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 232
  • МестонахождениеПерник

16 юли 2013 - 21:29

По-добре махни тоя филтър и си сложи дунапренен, че с тоя може да си даваш пак пари за кит :)

#46 niccky

niccky

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 853
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Някога карах "Посинената Маги"

17 юли 2013 - 22:12

Прав е колегата над мене ,сложи си кутия с гъба .. дори само кутия е по-добре от тоя..Айде в петък/събота те чакам на баумакс да те видя :P

#47 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

17 юли 2013 - 22:22

Още нямам книжка бе братле :Д
Днес си извадих нов ключ, че тоя старя се разкъса целя :Д:Д

Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#48 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

18 юли 2013 - 20:02

След доста чудене къде да лепна пуста лепенка на Malossi реших да я сложа над фара :) Лично на мен ми харесва как седи - оправда очакванията ми :)


Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#49 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

19 юли 2013 - 23:15

Най-накрая да сложа всички пластмаси.. Не го понасях без тях..



Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#50 igra4a1397

igra4a1397

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 137
  • МестонахождениеЯмбол
  • Скутер:TGB Akros 50

19 юли 2013 - 23:44

Браво много е хубаво малагутито ти много безаварийни с него.
Да те питам колко кинта си взе dr evo то.

#51 steelftw

steelftw

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 366
  • МестонахождениеДобрич
  • Скутер:Malaguti F12 чипосано

19 юли 2013 - 23:57

ако махнеш и калника отзад ще изглежда супер

#52 niccky

niccky

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 853
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Някога карах "Посинената Маги"

20 юли 2013 - 00:17

Значи братле махаш калника отзад,слагаш един повдигач ,слагаш хубаво кормило,пачи крак и скутерa има супер стойка ! :)

#53 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

20 юли 2013 - 02:34

igra4a1397 Кита го взех за 165лв. от скутер центъра :) Но съм въздух а за въздушното китовете са по евтини от тези с водно :)
steelftw, niccky Калника го махах.. но горе стопа е захванат много гадно трябва да измисля там първо нещо и тогава ще го махна ! А иначе братле 1во ще си взема ел. километраж след това повдигача :) а за кормилото то си е хубаво, но скоро ще пусна за продажба тая лапа ( някой ако има интерес да пише :Д ) и ще си взема някоя по къса.. а за пачи крак.. ?мам си то даже се вижда, но за сега ще си оставя стойката иначе тука след като се върна от морето мисля да я махам :) А до година живот и здраве може да го направя бял с лилави части ( джанти, хриле, кормило.. ) или целия в черен мат :) А иначе niccky скоро идвам при теб да ми правиш бели тия джанти ! ;ддд
Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#54 Tonchew

Tonchew

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 508

20 юли 2013 - 15:15

Махни калника, направи си кора за отдолу да не се виждат карантиите и както каза колегата един повдигач е ще е супер готин! Тая лапа е за рокс.. има едни по-къси и те стоят много по-добре на ф-ка.. с тая е много вирнат нещо, но както те харесва не теб :) Ако има и едни джанти 13-ски .. майката :)





#55 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

23 юли 2013 - 16:31

Вчера закачих гърнето в един камък и прецаках и стоковото гърне.. Нещо хич не ми върви.. А и имам чувството, че като направя нещо малко чупя голямо.. :Д Примерно.. Сложих си скобата на карбуратора с 300мъки.. всичко точно.. смених си крушката на стопа, че беше изгорял габарита .. и след това съсипах гърнето :Д Днес ще отида до едно приятелче да видя дали ще можем да оправиме гърнето..
Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#56 serjo97

serjo97

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 258

23 юли 2013 - 16:53

Колеги и аз взех моя от скутер свят,но не можах да извадя вашия късмет и да го карам 1-2 седмици още след 2 часа скутера изобщо не искаше да запали.Скутера беше с инжекцион.Започнах да сменям и да разглобявам и след 4 месеца търсене на части,сменяване оглеждане,писане из форума и ходене по майстори мотора тръгна.След 2 дни каране пак се прецака оказа се окабеляването.То беше нагоряло яко и искаше смяна на всички кабели.Тогава се отказах от този двигател разглобих го,пуснах здравите части из форума и си купих цял двигател минарели.Купих го за 100лв , а по стария метнах към 300лв.? така поуката е да не си копувате скутери от бул.Цар Симеон.

#57 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

24 юли 2013 - 15:01

Двете красавици ;ххх <3


Ето и след тази хубава снимка какво бях направил с гърнето..


ПМ. Вчера занесох гърнето на едно приятелче да се пробва да го оправи.. Днес ще ходя да си го взема и да видим какво е станало :) Довечера може би ще има снимки :)
Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#58 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

25 юли 2013 - 00:45

Взех си гърнето като го видях викам: А... Ама това моето гърне ли е ? :Д Така е изправено се едно никога не е кривено адски доволен съм ! Сложих си гърнето.. свалих си номера от пластмасата и тези дни ще слагам номера от долу захванат за рамата :) Но след като махнах тази пластмаса дето лежи номера на нея се наложи да откача и стопа и сега го мисля как да го захвана без тази пластмаса.. След като сложих гърнето малко покарах из квартала и СЕ УЧ?Х ;д да го дигам малко не сполучливо., но всичко с времето си..



Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#59 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

25 юли 2013 - 19:42

Днес си взех една диодна лента и едно on/off кюлче - мисля да ги сложа вътре в коша защото ми писна като се прибирам късно вечер да не мога да си намеря нещата вътре.. Също така взех старата решетка на стопа и я срязах така, че да влиза на мястото си ( НЕ стана както исках но поне малко по добре от колкото дупка.. :)



Malaguti F12  - DR EVO 70cc

#60 magi...f12

magi...f12

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 130
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Malaguti F12

27 юли 2013 - 23:16

Днес доста хубава работа свършихме :)
1во разглобихме доста от задницата..


2ро ?мах една изрязана ламарина продупчихме я огънахме я и я сложихме за номера :)


3то От колко месеца имам скутера не бях забелязал, че коша има 2 дупки за да захвана опашката ;д но днес вместо да захващам опашката захванах две малки ламарини и опашката за коша ( ламарините държат стопа.. ( таа погледнато изглежда адски грозно но пък вече не се забелязват ъглите ги оформих с флекса и не се виждат ! ) )


? крайния резултат :) Лично на мен адски много ми харесва.. а и ми писна да бягам на пусти куки за 2 дни 3 пъти ме гониха ... Утре ако не ме до мързи ще сваля ламарината със стопа и ще и прасна един черен матов спрей че малко ме дразни така.. :)

Malaguti F12  - DR EVO 70cc