•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Търся кит malossi 172-200cc за 2Т вдигател с водно охлаждане.

malossi kit gilera runner vxr tunning cc

#1 goldstar

goldstar

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 84
  • Скутер:GILLERA RUNNER 180

21 август 2013 - 23:41

Търся кит malossi 172-200cc за 2Т вдигател с водно охлаждане.Пишете на ЛС или тук...
========================================================

Прочети и за напред спазвай правилата за повдигане (ъпване) на тема :

http://scooterclub-b...ла-на-търговия/

Обърни внимание на Точка.5 и Точка.6 !!!

За кореспонденция използвай ЛС !!!

Успех !
===========================================

scooterhouse.net

#2 SRBG96

SRBG96

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Телефонен номер:0897449697
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Piaggio Typhoon 150cc AC

15 септември 2013 - 14:46

?ма само 172кубика колега на малоси.. Тоест това ти е 180 кубика.. Буталото на размери е същото..
Разликата, която има в 2-та кита за мен е портовете... Малко е портван малосито, за да може с още по-големи карбове да работи и така..
Ако искаш повече мощ и твоя идеален му портни само входовете, но ще иска и по-голям карб, пък и гърне и просто няма смисъл. :)

#3 goldstar

goldstar

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 84
  • Скутер:GILLERA RUNNER 180

26 септември 2013 - 21:11

Sorry че сега отговарям...Но не те разбрах ? А какво ще кажеш за PM Pro street 172cc кита ? http://www.psntuning...s.php?prt_id=39

#4 SRBG96

SRBG96

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Телефонен номер:0897449697
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Piaggio Typhoon 150cc AC

27 септември 2013 - 18:34

За мен е по-добрия вариант ПМ-а, но и парите са му по-добри д;

#5 goldstar

goldstar

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 84
  • Скутер:GILLERA RUNNER 180

28 септември 2013 - 00:35

Ами..800-900 лв не мърдат..а отделно за съединител и вариатор като дадеш по 200 лв... егати и джилерата брат златна ще ми е .. :D и кат искам да я продам после няма как да искам прилични суми..Та за сега май ще е само проект (на хартия все още ще видим по-нататък как ще се развият нещата). ?мам много леки ролки и много ми се ежи докат зацепи да тръгне ..и гледах пружинките са ми сини малките а централната стокова..Дали няма да е добре да сложа малко по тежки ролки ,червена централна малоси и малките да си седят така..Ти да кажеш нещо , да дадеш идея и мнение??

#6 SRBG96

SRBG96

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Телефонен номер:0897449697
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Piaggio Typhoon 150cc AC

28 септември 2013 - 09:36

Моето лично мнение е сложи 13 грама ролки и само това.. Да ти е стокова централна и сини малки..
При мен е така и си поддържам прилична скорост без да го вкарвам в големи обороти както и да тръгна не се изисква голямо форсирване.. С леки ролки пак върви същото, малко по-добър старт, но ти гори сигурно 1 литър повече..  Просто сложи по тежки ролки... Аз съм с стокови на съединителя и ми са омекнали малките... ? направо няма старт.. На черен път навивам масура и си ги вдига оборотите защото няма сцепление и превърта гумата ама на асфалт вдига ги колкото да зацепят и ги понижава малко и така губи  малко от малко старта..

А до колкото сетъпа просто няма смисъл, защото с този кит ще иска карб. Ако искаш максимално да го източиш ще иска и гърне.. Пък и вариаторче защо да не си вземеш и всичко това ти стъпва майка си и баща си.. Не 700 лв.. Ами 700евро ще ти дойде.. :D
=============================================

За напред , за кореспонденция използвайте ЛС или други средства за комуникации !
=============================================