•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проблем с километража на Yamaha TZR-50 cc

километраж гас спирачка километри мили yamaha tzr 50cc

#1 chocho123

chocho123

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1
  • Скутер:yamaha tzr 50

09 ноември 2013 - 15:32

Здравейте.... ?мам Yamaha TZR 50 cc от 2 години вече. Много съм доволен варви страшно 120 130 с кит на 75cc... Единствения проблем който не мога да оправя е километража. След 80 км/ч спира да отчита, ускорява но повече от 80 км/ч не показва, и трябва да го пресмятам по оборотите.Ходил съм при сумати електро-техници, майстори на мотори, дори баща ми има сервиз за мотори и ги разбира много, но всеки ми казва че това не може да се оправи.... Новите мотори били така.... но аз не вярвам защотото в интернет не съм видял една да спира да отчита след 80 км/ч.... Моля за помощ, някой ако може да ми помогне ще съм му страшно благодарен. Благодаря предварително! :)

scooterhouse.net

#2 georgi 50

georgi 50

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1

29 март 2014 - 17:14

kolega nqkoi kilkometraji sa fabri4no ograni4eni.Imam sa6tata yamaha i moq kilometraj e taka mnogo vreme propilqh dokato go razbera.Moje6 da go opravi6 samo kato smeni6 tabloto no e mnogo skapo.Karai si go taka.Izvinqvam se za ezika no nqmam balgarski bukvi.