•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Некоректен търговец моля всички да внимават!


#1 svilen

svilen

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3
  • Скутер:aprilia sr

19 декември 2013 - 11:58


http://nfs.mobile.bg...ls&slink=5428bw ..ул. Цар Симеон 165 А
тел.: 0879 570 560
Регион: София.Това съобщение е за всички бъдещи клиенти на въпросния търговец,моля ви не повтаряйте моята грешка.Ще поясня защо;след като направих поръчка за 125лв. за водна помпа в отлично състояние,заден диск и големия мои проблем АМОРТ?СЬОР ЗАДЕН..за начало да почна с водната помпа..едвам я отворих и добре,че беше счупена едната тръбичка и се наложи.Вътре беше толкова задръстена че онемях едва ли щеше да издържи и 10км..Второто е диска за него нямам коментар защото не е монтиран поради породените нерви с третото...да се надяваме да нямам грижи.Амортисьор заден с голямо желание и радост видях,че е нов каквато беше уговорката,но при поставянето му се разбра,че е с 4см по малак.Веднага се обадих на въпросния търговец за обяснение,а той с моментално с извинение ми обясни че е грешка в склада.От там до днес като да поясня мина вече месец звъня и в редките случаи когато ми се дига е поради това че звания от друг номер и всеки пат ми се казва утре ти го пращам или ще проверя и ще ти се обадя или пак гореспоменатата грешка на склада или чакам да пристигне или пратен е вече.Всичките оправдания поднесени с майсторски извинения,което ме трогваше винаги но се разбра че само в това е добър .Така вече месец може и повече се надявам на човешко отношение и разбиране,което би трябвало да получа за да остана доволен ако не се лъжа е целта на всеки търговец.За съжаление има и такива които търсят  моментната печалба с никаква идея за бъдеще.надявам се да се видим с въпросния човек и да се разберем по един или друг начин.
  • 0


scooterhouse.net

#2 niccky

niccky

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 853
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Някога карах "Посинената Маги"

24 декември 2013 - 00:09

Пич, кофти са те прецакали..точно миналата седмица си взех от този човек болт за спирачния апарат срещу "скромните" 5 лева, за единия ш*бан болт,който държи маркуча към апарата.Момчето,което беше в магазина ми се видя голяма шматка.
Между другото си дал доста пари и то за 3 не толкова скъпи неща.Тук във форума има толкова свестни хора,които са се доказали.Една хубава водна помпа върви 30-40 лева , спирачни дискове има за по 15-20 лева  и задни амортесьори от 20 до 50.
Дано все пак се разберете нещо ! :)

#3 SRBG96

SRBG96

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Телефонен номер:0897449697
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Piaggio Typhoon 150cc AC

24 декември 2013 - 00:17

Ако наистина е хубав амортисьора и ти харесва как вози може да си направиш повдигач, за да компенсираш 4-те сантиметра..  
Друг път преглеждай пратките преди да ги вземеш, както и е добре да си запознат с какво взимаш, не да го отвориш и да се чудиш дали ще стане или не трябва да си знаеш. :)

#4 SRBG96

SRBG96

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Телефонен номер:0897449697
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Piaggio Typhoon 150cc AC

24 декември 2013 - 00:17

Ако наистина е хубав амортисьора и ти харесва как вози може да си направиш повдигач, за да компенсираш 4-те сантиметра..  
Друг път преглеждай пратките преди да ги вземеш, както и е добре да си запознат с какво взимаш, не да го отвориш и да се чудиш дали ще стане или не трябва да си знаеш. :)