•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Derbi Senda 50 XRace Supermoto 2008

senda derbi sm supermoto xrace

#1 sa6in

sa6in

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 33
  • Скутер:Yamaha DT 50 R Malossi MHR 80

19 януари 2014 - 20:54

Ноември 2008 5,800 км Бензин Ръчни 7 к.с. 50 см3 Черен Допълнителна информация Нов внос от Франция,моторчето е изключително добро - идеално работещ двигател.Реални километри.Не е каран по българските пътища.Външното състояние е много добро,гумите са като нови,има чисто нова генерация, само тя е 400 лева, вади много добър звук,вървежа е приличен за кубиците.Моторедката се кара със АМ на 16 години.В момента е със френски номер, който дава възможност да се кара и с него само трябва да се направи гражданска,може да се регистрира и безпроблемно със бълг.номер.Пали от четвърт на ръка.За всякакви въпроси относно мотора - звънете на долупосоченият телефон.
http://motori.cars.bg/m93309

scooterhouse.net

#2 VARNA-Anton

VARNA-Anton

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 793
  • Скутер:FJ 1200

21 януари 2014 - 20:41

Дали може да се сключи гражданска отговорност на МПС с френска регистрация и тя да е валидна и реална.....?????????????????????? А зелена карта ??????

#3 sa6in

sa6in

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 33
  • Скутер:Yamaha DT 50 R Malossi MHR 80

22 януари 2014 - 22:28

Колата как си я карах 3-4 седмици до регистрация :))

#4 VARNA-Anton

VARNA-Anton

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 793
  • Скутер:FJ 1200

23 януари 2014 - 07:35

Карал си я с гражданска без вписан регистрационен номер на МПС в полицата и след регистрацията се вписва номера....Така нямаш право да караш, и в случай на катастрофа НЯМАШ застраховка гражданска отговорност......МПС с чужда регистрация се кара със застраховка издадена от страната издала документите и номера, в твоя случай Франция или с "Гранична застраховка" със зелена карта издадени от Българска застрахователна компания. А с "Гранична " е страшно скъпо......А това дето го разправяш "Аз как си карах колата" са пълни глупости....Аз съм карал пиян, без книжка, без застраховка, НО това не значи, че и други могат да го правят или ,че е законно......Ставаше въпрос как е по закон, а не кой как кара или е карал.... Набий си в Толбухинския мозък ,че с чужда регистрация се кара с "Гранична застраховка" и НЕ ПОДВЕЖДАЙ хората....? не ме питай откъде знам...Знам....

#5 sa6in

sa6in

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 33
  • Скутер:Yamaha DT 50 R Malossi MHR 80

23 януари 2014 - 09:01

  • Скутер:колело  само като видя това и ми става ясно :) карай си колелото моля те


#6 VARNA-Anton

VARNA-Anton

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 793
  • Скутер:FJ 1200

23 януари 2014 - 21:47

Виж сега Добрич, аз колело не карам от 30 години,  ама не е там въпроса, яд ме е ,че подвеждаш хората, особено в този форум. ...Тук повечето са деца и не съм съгласен някой да ги лъже , че щял да си направи гражданска с френския номер и газ.....Лично аз помогнах на едно хлапе от Добрич дето някой като теб хитрец му е продал мотор с неотговарящ номер на двигателя да си реши проблема......Тук си помагаме, не се лъжем и не ядем доматето с колците.....? ренти от нивите не взимаме.....Ясно..

#7 sa6in

sa6in

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 33
  • Скутер:Yamaha DT 50 R Malossi MHR 80

23 януари 2014 - 21:58

Възможно е ама той си продаде пистака пак с неотговарящ номер ;)

#8 VARNA-Anton

VARNA-Anton

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 793
  • Скутер:FJ 1200

24 януари 2014 - 08:15

Писах ти ЛС.. Да не спамим темата ти...