•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

здрав ли е хексагона 180cc.4-Т

пиаджо

#21 Atanas4y

Atanas4y

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • МОДЕРАТОР
  • 1335
  • МестонахождениеПетрич
  • Скутер:Piaggio x9 500i EVO

30 януари 2014 - 19:53

е наи сетне накои да го похвали този скутер
Както каза един колега по на горе тоя скутер не е от най-красивите
Защо не погледнеш Пиаджо Скипър на мене ми харесват  те мисля че бяха 150цц 2т  имаше и 4 тактови  но незнам дали ги имаше  и 150цц или бяха само 125цц

? да ти кажа когато карах хексагона кормилото ми се видя много тясно и в завоите имах чувството че ще падна на една страна

scooterhouse.net

#22 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

30 януари 2014 - 19:59

ами на мен си ми харесва,и цената му е добра само дилара да излезе коректен.1е днес му пратих капаро

#23 genchev_f12

genchev_f12

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2551
  • МестонахождениеБяла /обл.Русе
  • Скутер:x9/250/Honda f12/100/Phantom/Ciak

30 януари 2014 - 20:12

Щом на теб ти харесва и те кефи ,вземай го. :thumbup: :scooter:
image.gifimage.png image.gif

#24 marto_vd

marto_vd

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 157
  • МестонахождениеВидин
  • Скутер:Piaggio X9

30 януари 2014 - 20:25

Моторът от гледна точка на двигател и качество е доста добър, само визията му е малко грозна, мойта Х9ка е със същия двигател като тоя, доста си е мощен,само дет не е 25 а е 22 коня , видях я обявата за този хексагон дет ще купуваш,изглежда ми перфектен за цената,а до този дилър не се притеснявай коректни са , един фр си взе от тях скутер без да ходи да го гледа на място ,всичко излезна както си беше по обявата :thumbup:
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#25 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

30 януари 2014 - 20:32

Моторът от гледна точка на двигател и качество е доста добър, само визията му е малко грозна, мойта Х9ка е със същия двигател като тоя, доста си е мощен,само дет не е 25 а е 22 коня , видях я обявата за този хексагон дет ще купуваш,изглежда ми перфектен за цената,а до този дилър не се притеснявай коректни са , един фр си взе от тях скутер без да ходи да го гледа на място ,всичко излезна както си беше по обявата :thumbup:

направо ме шашна. как разбра за коя обява става дума.инак мен повече харесва х9 но другото лято.

#26 marto_vd

marto_vd

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 157
  • МестонахождениеВидин
  • Скутер:Piaggio X9

30 януари 2014 - 20:38


направо ме шашна. как разбра за коя обява става дума.инак мен повече харесва х9 но другото лято.


разбрах защото я знам тази автокъща и се ориентирах бързо , мотора си заслужава , харчи малко 3-3,5/100 ,издържливи са много :scooter: :thumbup:
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#27 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

30 януари 2014 - 20:49

благодаря за успокоителните думи.дано и при мен всичко мине ок.

#28 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

02 февруари 2014 - 21:07

пристигна скутера ,всичко си му е наред ,какво ше ме посъветвате като първи стъпки,какво да му правя,смяна на масло филтри или друго.колко е регистрцията в кат.

#29 marto_vd

marto_vd

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 157
  • МестонахождениеВидин
  • Скутер:Piaggio X9

02 февруари 2014 - 22:23

смяна на масло ще ти излезе 30 лева , филтъра го отвори и виж в какво състояние е ако се рони и е износен поръчай нов 12 лева е , а регистрацията не знам дали вдигнаха цените на мен ми излезе 40 лева-номера с талона ,7 лева документите за попълване и 37 лева застраховка за 3 месеца поне толкова беше за 2013та , също виж и спирачната течност ако няма му долей , и за антифриза важи същото
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#30 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

02 февруари 2014 - 22:46

Колега честито за придовивката,дано да не ти създава ядове.Ако искаш ме послушай и му смени обтегача на веригата,понеже в него има една пружинка която с времето омеква и стават бели.А клапаните остави,че са скъпи но и трудно се намират после.

#31 marto_vd

marto_vd

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 157
  • МестонахождениеВидин
  • Скутер:Piaggio X9

02 февруари 2014 - 23:02

къде се намира този оптегач
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#32 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

03 февруари 2014 - 02:03

Еми има страничен капак,под него е веригата и обтегача съответно

#33 goldstar

goldstar

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 84
  • Скутер:GILLERA RUNNER 180

07 февруари 2014 - 22:21

Честито колега!

#34 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

18 февруари 2014 - 20:19

пичове,имам проблем с карборатора,и по точно с автоматичния смукач.сутрешното палене е голяма мъка.някои да подскаже нещо, или някаква схема на карборатора.другият проблем е има (лаг) като подаваш газ.при топъл мотор не се усеща толкова но го има.

#35 marto_vd

marto_vd

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 157
  • МестонахождениеВидин
  • Скутер:Piaggio X9

18 февруари 2014 - 21:07

изкарай смукача и му пусни 12 волта ако загрее и иглата излезе нагоре значи нищо му няма
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#36 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

14 март 2014 - 21:35

Вече времето се по стопли и направих някой друг километър,и имам вече негативни впечатления.с което не съм никак горд с покупката си.
Моторчето не е никак стабилно,може би се дължи а това че е с един кол .,спирачките му идват според мен слаби за килограмите му и мощният мотор.
но иначе мотора си дърпа  доста добре с разход 3,5л./100 градско.друго положително за него е удобната седалка и за сега друго не се сещам.

#37 SRBG96

SRBG96

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Телефонен номер:0897449697
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Piaggio Typhoon 150cc AC

15 март 2014 - 20:27

Колега кажи си впечатленията от вървежа... Как ускорява колко е максималната скорост.
?мам интерес към едно хексагонче главно заради двигателя, който е също 180 4Т на пиаджо, но как ще върви се зачудвам.

#38 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

16 март 2014 - 08:59

Колега кажи си впечатленията от вървежа... Как ускорява колко е максималната скорост.
?мам интерес към едно хексагонче главно заради двигателя, който е също 180 4Т на пиаджо, но как ще върви се зачудвам.

ами какво да и кажа,върви си доста прилично,има добър старт,общо взето има динмика и ресурс  мотора.тия дн на кръстовище с една тигра(опел)го издухах на старт.за максимална скорост не знам не съм го надувал да край..

#39 SRBG96

SRBG96

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Телефонен номер:0897449697
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Piaggio Typhoon 150cc AC

16 март 2014 - 09:03

Е колко така максимално си вдигал с него? Колко мислиш, че ще е, и защо не го изпробваш? ;д

#40 beky1

beky1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 32

20 юни 2014 - 21:17

здравейте отново,след надлъгване с това дъждовно време успях да си създам мнение за хексагона 180цц.4Т.и то е положително .има си малки недостатъци но се преживява.като първи недостатък е това че предниицата е с един,,кол'' което го прави малко нестабилен.на второ място е малкия цолаж на гумите което също влияе на стабилноста.трето като негатив е килограмите му.но като свикнещ със всичко това удоволствието от язденето е уникално.180куб.-ят двигател дава достатъчно динамика за изтрелване по кръстовищата.като икономиичност мога да споделя че разхода на гориво е 3,5литра на 100 градско.звука които излиза от аспуха  е доста добър.ами за сега толкова,ако сетя нещо ще го добавя