Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

За София - имате ли предложение за дата на скутер Среща

• Заключена тема Тази тема е заключена
69 отговора на тази тема

#21 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:
  • МестонахождениеСофия/Кюстендил

Публикувано 04 February 2008 - 19:39

Според мен по добре 1вата среща да е Март месец и да е на цетъра пък следващите може и на Бояна
Публикувано изображениеПубликувано изображение

scooterhouse.net

#22 mnh

mnh

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 5303 Мнения:
  • МестонахождениеВарна

Публикувано 05 February 2008 - 01:28

У центъро за мене е мн по-зле,като започнеме от пътя и стигнеме до многото зяпачи,от които повечето нито се интересуват от скутери,нито мислят да се заинтересуват,ами са там за сеира.Според мен(и не само) на Бояна е в пъти по-добре.Аз предлагам найстина да се направи една анкетакоято да е до края на февруари или средата на март и да се види за къде има повече желаещи ;)/>
бацее
ти си се завърнал!
А добре дошъл отново! :)/>

сори за оффтопика мен не ме бърка кога е срещата и къде,но не се стърпях не съм засичал киряка от много много време.
Това е само спорт...Замисли се,заслужава ли си да умреш за някакви секунди...Всеки преценява сам за себе си...Ще се видим на финала
Публикувано изображение

#23 Razer

Razer

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2027 Мнения:
  • Местонахождениегр. Пирдоп

Публикувано 05 February 2008 - 02:05

ooo щом е след първата седмица на Април.. съм там ;)/> без проблеми ! само да е след първата седмица на април
Продавам всякакви стикери - ето тук => http://scooterclub-b...ic,31881.0.html

• Guests

Публикувано 10 February 2008 - 19:28

Аз съм редовен на http://btv.bg/weather/?magic=five .... При първата добра прогноза през МАРТ - ще препълним форума от предложения, споко  ;)/>
ЗА!!!

#25 Fuck The Police

Fuck The Police

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1323 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 10 February 2008 - 19:40

ЕЕ АКО НЕ Е АПРИЛ НЕМА ДА МОЖЕМ С РАЗЕР ДА ДОЙДЕМ
Posted Image
ВИКАЛИ ТИ АДСКАТАААА !!!

#26 KiFFlaVmЯaKa

KiFFlaVmЯaKa

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2191 Мнения:

Публикувано 10 February 2008 - 20:42

МАРТ БЕЕЕЕЕЕЕ
луди ли сте май то половината сезон ще е минал  :-X

• Guests

Публикувано 10 February 2008 - 20:49

И в крайна сметка кoга ще е  :D/> ::)/>

#28 Тодоров

Тодоров

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4158 Мнения:
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

Публикувано 10 February 2008 - 23:10

аз съм за март
Honda Nc 750xd

#29 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:
  • МестонахождениеНякъде в България
  • Скутер:Honda Silver Wing 600 Kymko Dink 200 classic

Публикувано 10 February 2008 - 23:16

ако пак всички ще се събира ме на Маки Даки ,по-добре ще е ако е в центъра ,така няма да има много време на ,,бързите ,,скутери да избягат напред и после да се събираме 1 час на Бояна
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

#30 VFTI

VFTI

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4671 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 11 February 2008 - 12:15

Спокойно... Март месец може да е доста студеничко...Ще изчакаме прогнозите за времето...И все пак има време....

Обещавам, че този сезон ще има и срещи на Бояна... Може да не са толкова добре организирани, но пак да са масови и награди за форумци :P/>

#31 andrian^^

andrian^^

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3399 Мнения:
  • МестонахождениеPleven

Публикувано 11 February 2008 - 14:50

Според мен момчета на центъра е доста по добре.Ем има повече зяпачи дет не разбират ама могат да се запалят (се едно да отидат на мото събор или състезание да гледат) Ще си напраите кефа вие пред полицайте на 1 гума на 2 гуми без гуми кат ви падне няма да имате проблеми има сянчици има пейки има згради много и хората от сградите ви гледат ( е също и ви псуват,че немогат да работят спокойно :ulqlq ноо тва е др тема) и става (скутер обществото) по известно ,а и да всички мотори трябва да вървят в колона и голяма редица,а не всеки да се прави на състезател и да бега напреде ... или група или нищо ... направете го както трябва,ако трябва даже с ескорт с 2 патрулки 1 отпред 1 отзад за да е още по ефектно и тъй :)/> Както направихме в Плевен бяхме в група всичките(20 скутера  ::)/> ) ама по забранените за мотори и мотопеди улици не правиха проблеми полицаите ,а ни ескортираха...Та така по добре е според мен в центъра да се направи.А също ще изкарате ангелите на някой престарял човечец и ще каже тези са идиоти и ще ви е яко аьхх :)/>  :ulqlq

КО речии ?

#32 Хаджийски[Generali]

Хаджийски[Generali]

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4284 Мнения:
  • МестонахождениеСофия/Кюстендил

Публикувано 19 February 2008 - 19:47

МАРТ БЕЕЕЕЕЕЕ
луди ли сте май то половината сезон ще е минал  :-X
:up

#33 meraklii4o

meraklii4o

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3555 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 19 February 2008 - 19:54

Хаиде де кога ще се сабираме .. Само да се надяваме че ще е някаде кадето може да се стигне без да ме спират защото не ми се разправя със тея досадни полицаии ..  :ulqlq А и без книшка и без платено нищо ... Нямам желание да ме спират  :ulqlq Затова ако ще се сабираме викам аз да пообиколим по София ако се съберем към 20/30 човека поне зада не ни закачат .. Полицаите  ;)/>

Да се надяваме че скоро ще се решите да се саберем..  :)/>

А ако се саберем повечко защо да не излезнем и извън София няма да имаме проблеми със полицаите когато сме се сабрали много ще е супер защото и хората без книшки ще могат да покарат спокоино и то на далеч...  :)/> ..

Хаиде и  :scooter  :ulqlq
088 90 33 443

Сервиз за скутери -  - http://scooterclub-b...klii4o-service/

#34 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:

Публикувано 19 February 2008 - 19:56

миналата година на Емо и още трима им бяха напраскали актовете наедно:)/> не е гаранция че няма да отделят редовните  от нередовните
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

#35 Possessed

Possessed

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 595 Мнения:
  • МестонахождениеSofiq

Публикувано 19 February 2008 - 19:57

Не трявба да им спираш :)/> аз така правя просто ги подминавам и в първата прияка и газ до кадето можеш ;)/> така че не им се питесняваи!!!То първия път си е сдух ама се свиква :)/>

• Guests

Публикувано 19 February 2008 - 20:13

И на мен проблема ми е книжката .....

#37 x8RS

x8RS

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3521 Мнения:
  • МестонахождениеСвищов

Публикувано 19 February 2008 - 20:16

мене същото >:(/>
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Piaggio X9 хипер, мега, ултра фен !

#38 KiFFlaVmЯaKa

KiFFlaVmЯaKa

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2191 Мнения:

Публикувано 19 February 2008 - 20:21

миналата година на Емо и още трима им бяха напраскали актовете наедно:)/> не е гаранция че няма да отделят редовните  от нередовните
Тва нямаше нищо общо със срещите, спряха ни на разклона за банкя и ни писаха актове за ГТП  :ulqlq

• Guests

Публикувано 20 February 2008 - 20:19

Тва нямаше нищо общо със срещите, спряха ни на разклона за банкя и ни писаха актове за ГТП  :ulqlq
скутера може и без гтп, те са ви преебали нещо, а??

#40 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:

Публикувано 22 February 2008 - 07:51

скутера може и без гтп, те са ви преебали нещо, а??
май се оправиха после ,Кифлата да каже

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни