•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Помогнете със съвет!


#1 P@vloff

P@vloff

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 7

25 юли 2014 - 07:06

Здравейте, млад и зелен съм тук във форума, а и в скутерите. Никога не съм имал скутер, но тъй като лятото по морето е ад с паркирането, съм решил да си купя. ?мам следните предпочитания - да бъде 4 тактов, не ми трябва голяма кубатура, да не е китаец :) и на-важно да бъде красив, аз не съм спортен тип, така, че не ми е нужен някой с много агресивна спортна визия. Бюджет - макс 1000лв.
Ще съм ви благодарен за всичко.

scooterhouse.net

#2 bamz

bamz

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 115
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Aerox

25 юли 2014 - 07:29

Давам ти съвет веднага,
Отваряш мобилето, цъкваш мотоциклети, после си пишеш цената 900-1200, кубатура 80cc (ако нямаш А) и почваш да разглеждаш.
За да отсееш поне какво ти харесва и какво не. Нещо от сорта на Априлия Скарабео или Малагути CIAK или Пиаджо Либърти може би ще е нещо като за теб. Би трябвало да има ОТЛ?ЧН? такива за тези пари :)
Малко са кът обаче 50-тките, които са 4-тактови :)

#3 kraso CT-50S

kraso CT-50S

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 64
  • МестонахождениеPlovdiv
  • Скутер:yamaha ct 50s

25 юли 2014 - 07:33



#4 P@vloff

P@vloff

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 7

25 юли 2014 - 08:21

Давам ти съвет веднага,
Отваряш мобилето, цъкваш мотоциклети, после си пишеш цената 900-1200, кубатура 80cc (ако нямаш А) и почваш да разглеждаш.
За да отсееш поне какво ти харесва и какво не. Нещо от сорта на Априлия Скарабео или Малагути CIAK или Пиаджо Либърти може би ще е нещо като за теб. Би трябвало да има ОТЛ?ЧН? такива за тези пари :)
Малко са кът обаче 50-тките, които са 4-тактови :)

В мобилето и карс съм почти всеки ден, тези, които са ОТЛ?ЧН? са направо ТРАГ?ЧН? :)
?деята е да не е 50-ка може и по-голям да е ... нещо от рода на Пиаджо Бевърли, Ямаха Маджести ... искам да е красиво и да ми отива на 1.90 сант височина :)  :)  :)

#5 bamz

bamz

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 115
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Aerox

25 юли 2014 - 08:55

Еми ето, ти сам си си отговорил. ? двата са чудесни. Хонда SH също ти е вариант. Не мога да повярвам, че всички са трагични.
Ходи, гледай, сядай, покарай и който е твоят сам ще ти го каже. На мен лично Aprilia Sportcity ми е най-големият фаворит, но за теб е малко малък и може би прекалено спортен.

#6 yuligerginov

yuligerginov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 24

27 юли 2014 - 10:46

Моят съвет е Suzuki Burgman 125 или 150 хубави моторчета са и изглеждат красиво :)

#7 P@vloff

P@vloff

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 7

27 юли 2014 - 16:29

Моят съвет е Suzuki Burgman 125 или 150 хубави моторчета са и изглеждат красиво :)

Не се бях замислял за него, наистина е много красив. Някакви наблюдения специално за 125, защото като гледам са като Ямаха Маджести ... кое е по-добро?

#8 yuligerginov

yuligerginov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 24

29 юли 2014 - 23:25


Не се бях замислял за него, наистина е много красив. Някакви наблюдения специално за 125, защото като гледам са като Ямаха Маджести ... кое е по-добро?
? двата мотора са хубави, но не знам кой е по-хубав, мисля, че не им е голяма разликата просто гледаш този който е по-запазен :)

#9 VARNA-Anton

VARNA-Anton

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 793
  • Скутер:FJ 1200

31 юли 2014 - 07:11

Малагути Медисън 125 или 150 е твоя скутер. Щом си висок 1.90 ти трябва висок скутер, а този е най високия...Даже Медисъна не става за ниски хора, а и е красив и е с на Ямаха двигател.Четиритактов с водно охлаждане....Но малко не ти се вписва в бюджета...