•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

От две - ЕДНО


#1 Nqkaf

Nqkaf

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 111
  • МестонахождениеSofia, Bulgaria
  • Скутер:Пиаджо НРГ мц2

18 август 2014 - 10:34

Не знаех какво има да напиша като заглавие, тъйкато въпроса ми е твърде деликатен. ?скам да попитам вас, драги ми колеги, мога ли задна кора, спойлер или каквото и да било от аерокс или друг мотор, да бъде монтиран на НРГ, ако има някой с такъв проект ще се радвам да сподели. Просто понякога Нрг-то ми е грозно от зад ( 2002-ра година е , mc2 е, ще пусна и една две снимки та да го видите ) ама искам нещо по - различно.

scooterhouse.net

#2 Atanas4y

Atanas4y

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • МОДЕРАТОР
  • 1335
  • МестонахождениеПетрич
  • Скутер:Piaggio x9 500i EVO

18 август 2014 - 10:48

ако имаш желание ще намериш и начин но ще трябва доста лепене със смола,мрежи и такак нататък но пък ще стане уникално (ако изобщо го направиш де ) :thumbup:

#3 Nqkaf

Nqkaf

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 111
  • МестонахождениеSofia, Bulgaria
  • Скутер:Пиаджо НРГ мц2

18 август 2014 - 16:04

Смятам да опитам да одрежа калника до номера, да му махна тия светлоотразители, и ако някой се сети за друга газария да споделя ;)

#4 fr0ntable

fr0ntable

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 498
  • МестонахождениеПерник
  • Скутер:Malaguti f12 High End

18 август 2014 - 16:09

Според мен не се занимавай доста труд е..по-добре скъси калника и пръсни тази черната пластмаса с мигачите като скутера в сиво и ще го отвори много..също така може и един повдигач..ем по-малко средства ем по-добро :)

#5 Atanas4y

Atanas4y

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • МОДЕРАТОР
  • 1335
  • МестонахождениеПетрич
  • Скутер:Piaggio x9 500i EVO

18 август 2014 - 16:29

ако затъмниш мигачите и стопа ще стане още по добре
и както каза колегата да боядисаш черната пластмаса във цвета на скутера (сиво) но отиди при някой бояджия да ти напрати боя и да ти вкара във флакон (около 20 лв. излиза спрея към нас /Петрич/)  може да ти го направи металик и какво ли още не (как то искаш ти)

#6 Nqkaf

Nqkaf

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 111
  • МестонахождениеSofia, Bulgaria
  • Скутер:Пиаджо НРГ мц2

19 август 2014 - 09:12

Колеги така помеждодругото да ви питам нещо, филтърната кутия е хлабава и като ми друса , опъва смукача и го къса, та се запитах може ли да сложа малосси мрежест филтър 35мм с 45градуса че да не го опъва толкоз - със спортен съединител, вариатор, ролките естествено и гърне, дайте съвет дали ще ми пасне, ест ще правя настройка на карба

#7 nasko_aprilia

nasko_aprilia

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 162
  • Местонахождениеgr.Zlatograd
  • Скутер:Aprilia sr (Zwqr)

19 септември 2014 - 13:52

слагаи стоп от аерокс и китосваи задницата ще стане яко а мигачи ... от некои магазин или аз ще ти продам ;) :)