Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Закриване на СКУТЕР СЕЗОНА - ОФИЦИАЛНА СКУТЕР СРЕЩА - 13.09.2014г.! - ИТАЛФЕСТ писта “Дракон”, Калояново

• Please log in to reply
87 отговора на тази тема

#1 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3939 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 03 September 2014 - 10:23

Закриване на скутер сезона!

Публикувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

Дата: 13.09.2014г.

Сборен пункт за гр.София: Мак Доналдс при НДК

Час на събиране за гр. София: 07:30 , Час на тръгване: 08:00
Разстояние от София: 160 км, около 1 час и 50 минути

/ Организацията на всеки сборен пунк ще е свободна, за съжаление екипа ще е от рано сутринта на пистата и ще подготвя събитието. /

За всички останали населени места, моля определете сборен пункт и пишете на лично съобщение, за да го добавим.

ПОВТАРЯМ, ОЧАКВАМЕ ВИ НА Писта Дракон, Калояново, ВСЕКИ ГРАД ИМА ПРАВО ДА ОБЯВИ СБОРЕН ПУНКТ, КЪДЕТО ВСИЧКИ ОТ ОКОЛНОСТТА ДА СЕ СЪБЕРАТ И ДА ТРЪГНАТ В ГРУПА, НО ОРГАНИЗАТОРИТЕ НЯМА ДА ПРИСЪСТВАТ НА СБОРНИТЕ ПУНКТОВЕ, МОЛЯ КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО, АКО ИМА ЗАКЪСАЛИ ИЛИ АКО НЕ МОЖЕ ДА НАМЕРИТЕ ПИСТАТА ОБАЖДАЙТЕ СЕ НА ТЕЛ.: 0894 23 63 63, ЗА ДА СЪДЕЙСТВАМЕ!

Вход за участващите скутеристи - СВОБОДЕН!

Тази година закриването на скутер сезона ще се проведе към централна България, за да може да присъстват скутеристи от цялата страна. За първи път се включваме към ИТАЛФЕСТ, смятаме за напред това събитие да стане официално в нашият календар и да се събираме фенове на италианските скутери и автомобили.

На място ще има шатра на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ както на откриването на мото сезона в гр. София, около която ще се съберем всички и ще може да закупите от клубните продукти и да помогнете за събирането на средства за благотворителната кампания.

Програма на събитието:

08:00 Отваряне на пистата
08:00 – 09:45 Подреждане на автомобили; Свободно каране; Записване за участе в предстоящите дисциплини (записванията за всяка от дисциплините приключват не по-късно от 15 минути преди нейния старт)
10:00 – 10:30 Откриване на ИТАЛФЕСТ 2014
10:30 – 12:00 Тайм атак – групи по 5 коли в серии по 10 минути
12:00 – 13:00 Аудиотунинг; Бутане на автомобили
13.00 – 14.00 тайм атак – 2 ра сесия
14:00 – 15:00 Италианско преследване
15:00 – 16:00 Майсторско управление
16:00 – 18:00 Драг
18:00 Обявяване на победителите и награждаване
През целия ден на местата за записване се гласува за автомобил на публиката. Победителят се обявява и награждава в 18:00.
20:00 Вечеря в ресторанта на хотел Сарай
23:00 Обявяване на Мис Италфест 2014

*вечерята и нощувките се заплащат, не са задължителни за повече информация свържете се с нас.

ЗА СКУТЕРИТЕ:
Предвиждаме СТЪНТ шоу, с оценка от жури и награди!
СЪЩО И СЪСТЕЗАНИЯ В РАЗЛИЧНИ КЛАСОВЕ, ЗА КОЙТО СЕ СЪБЕРАТ ХОРА. (гонките ще са на 200м)
ЗАПИСВАНИЯТА ЩЕ СТАВАТ ПРЕДВАРИТЕЛНО ДО ДЕНЯ ПРЕДИ СЪБИТИЕТО.
МОЖЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ ТУК ВЪВ ФОРУМА ИЛИ КАТО СЕ СВЪРЖЕТЕ С МАГАЗИН SCOOTER HOUSE НА
ТЕЛ.: 0894 23 63 63, SKYPE: scooterhouse.net, mail: scooterhouse.net@gmail.com

Всички, който се запишат ще бъдат обявени в този пост в темата.

СПИСЪК - гонки 200м:

1. neprili4no_burz - Yamaha Aerox
2. Владислав от гр. Златоград - Yamaha Aerox
3. Анастас Красимиров Дерменджиев от гр.Асеновград - Aprillia SR.
4. Георги Димитров Ташев от гр. Асеновград - скутер Aprillia SR

Има организиран транспорт с бус от гр. София за няколко скутера, ако имате интерес свържете се с нас.

Това е, очкаваме ви!

:scooter: :scooter:  Присъствието на срещата не е задължително. СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ НЕ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В МЕРОПРИЯТИЕТО!   :scooter: :scooter:

На срещата ще имате възможност да закупите стикери, тениски и други продукти на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ. :dj:

Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

scooterhouse.net

#2 neosa

neosa

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 610 Мнения:

Публикувано 03 September 2014 - 11:24

не знам как хората с 50ки ше се навият 160 км да пътуват.....
Нервен потребител съм ...

#3 nalis

nalis

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 750 Мнения:

Публикувано 03 September 2014 - 11:53

Виж мнениетоneosa написа на 03 September 2014 - 11:24 :

не знам как хората с 50ки ше се навият 160 км да пътуват.....

Защо да не се навият,ти да не мислиш ,че всики хора са като тебе.....само за 1-2 обиколко да карат мотори.Нека се счита за спам.....
Публикувано изображение

#4 musster

musster

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 722 Мнения:
  • МестонахождениеВарна
  • Скутер:Kymco xciting 500 carburetor

Публикувано 03 September 2014 - 12:07

Публикувано изображение

За мое огромно съжаление, няма да мога да присъствам. Пожелавам на всички весело изкарване и много незабравими спомени! Карайте разумно!

#5 sho4ka

sho4ka

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 230 Мнения:
  • Скутер:Piaggio Zip

Публикувано 03 September 2014 - 12:08

Извинявам се, нали това е скутер събор един вид закриване на сезона(мотори) какви са тези гонки с автомобили, тайм-атак с автомобили и тнт. ?
П.П Каква е цената за любители които просто искат да влезнат в пистата без скутер?

Този пост е редактиран от sho4ka: 03 September 2014 - 12:10

#6 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3939 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 12:13

Събора е общ на феновете на италиански МПС, ще има и много италиански автомобили. Входа за посетители без скутери е 5лв.
А за транспорта ще се постараем да осигурим един бус от гр. София, но това ще го обявим до няколко дни.
Публикувано изображение
Работно време:
Неделя - почивен ден.

#7 zero

zero

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2092 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

Публикувано 03 September 2014 - 12:24

Ми тея с 50-ките ще тръгнем един ден по рано и ще си носим суха храна :D може да обявим и едно две места за временни базови лагери където "миксерите" да починат :)

п.п. Вход за участващите скутеристи, за всички влезли със скутер ли се отнася -свободен! или само за тези които ще участват в някакви изяви?

Този пост е редактиран от zero: 03 September 2014 - 12:29

#8 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3939 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 12:31

Аз лично когато карах 50 кубика 2Т скутер не се притеснявах за 160км в посока, вярно 3 часа път си е, но нали за това тръгваме да се возим и вярно всеки път имаше някой закъсал включително и на мен ми се е случвало, но пък имаше какво да разказваме после :scooter:
Публикувано изображение
Работно време:
Неделя - почивен ден.

#9 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3939 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 12:55

Първи хвърли ръкавицата neprili4no_burz  в клас 70цц тунинг :scooter:

Класовете ще се уточняват в зависимост от вида на записалите се скутери, всичко ще бъде публикувано във форума, следете темата.
Скоро ще обявим и на колко метра ще са гонките. :scooter:

Хора без каски няма да се допускат в състезанията! :22scooter:
Публикувано изображение
Работно време:
Неделя - почивен ден.

#10 Тодоров

Тодоров

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4158 Мнения:
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

Публикувано 03 September 2014 - 13:06

Има доста пропуски.
1 Мисля,че е недопустимо щом организирате закриване да няма организатор с най-голямата група.Тази от София.Аз примерно нямам представа как да стигна до писта дракон.
2.Обявявате 10 дни преди събитието.Почти невъзможно да се разпространи информацията,че да присъстват достатъчно хора.
3.13 септември е твърде ранна дата за закриване на сезона при положение,че все още не се е състояло обещаните от вас пакатки(помните  ли за тях или и скб забрави за тях)
4.Разтояние от 160 км няма кой да го вземе за 2 часа.Някой от организаторите скоро излизал ли е на вън в 7 часа да види,че е 10 градуса?Аз за работа не ставам в 7 та камо ли в Събота.
5.Аз не съм фен нито на италианските скутери нито на жабарските коли.Защо за да присъствам на "Закриването ви" трябва да се натоварвам психически и да гледам тенекии които не ми е приятно?
Личното ми мнение е ,че цялата година от откриването,че до закриването страшно се дъните.Нали знаете,че тоя форум не е само да пребира те парите от банерите и на всяко уж събитие ние сами да се оправяме.

Този пост е редактиран от Тодоров: 03 September 2014 - 13:10

Honda Nc 750xd

#11 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3939 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 13:20

Виж мнениетоТодоров написа на 03 September 2014 - 13:06 :

Има доста пропуски.
1 Мисля,че е недопустимо щом организирате закриване да няма организатор с най-голямата група.Тази от София.Аз примерно нямам представа как да стигна до писта дракон.
2.Обявявате 10 дни преди събитието.Почти невъзможно да се разпространи информацията,че да присъстват достатъчно хора.
3.13 септември е твърде ранна дата за закриване на сезона при положение,че все още не се е състояло обещаните от вас пакатки(помните  ли за тях или и скб забрави за тях)
4.Разтояние от 160 км няма кой да го вземе за 2 часа.Някой от организаторите скоро излизал ли е на вън в 7 часа да види,че е 10 градуса?Аз за работа не ставам в 7 та камо ли в Събота.
5.Аз не съм фен нито на италианските скутери нито на жабарските коли.Защо за да присъствам на "Закриването ви" трябва да се натоварвам психически и да гледам тенекии които не ми е приятно?

1. Това не е организиран трип, а скутер среща с конкретно място на събитието. На въпроса защо там, а не отново в или около гр. София, защото скутерите не са само в гр. София, отдавна не сме организирали среща на повече от 100км от гр. София.

2. 10 дни не е малко време, а и по-добре 10 дни преди това, отколкото воабще да няма закриване.

3. Всяка година обсъждаме, че закриването на сезона не е забрана за каране след това, мисля че вече е ясно. А за палатките тази година сезона беше ужасен, издави ни, не е спирало да вали, а не го и дават да се оправя, за съжаление тази година няма да се състоят.

4. Разтоянието гугъл мапс казва, че е 2 часа, 160км мисля, че ако някой бърза може и за по-малко да го вземе, но не смятам, че трябва да тръгвате, за да се гоните по пътищата, кара се за кеф. Път час няма, когато се стигне тогава, събитието е цял ден и да закъснее групата с 1 час и с 2 часа няма да е фатално, само си вземете сандвичи. Самото откриване е от 10:00ч. и в предвид, че пътя е около или над 2 часа, 8:00 сутринта е нормално време за тръгване, че е тъмно не мисля, че ще спре хората с желание, защото разполагат с фарове, че е студено също, мисля, че мина сезона за каране по къси гащи.

5. Ще има мис Италфест, това може ли да те стимулира? :D

С най-добри чувства :scooter:  :thumbup:
Публикувано изображение
Работно време:
Неделя - почивен ден.

#12 burza4eto

burza4eto

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1121 Мнения:
  • Телефонен номер:0878260445
  • МестонахождениеБлагоевград
  • Скутер:StreetNrg (powered by polini)

Публикувано 03 September 2014 - 14:14

Ако някой от Благоевград или околноста ще ходи нека да пише че никой няма навит за събитието от моят град..

#13 neosa

neosa

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 610 Мнения:

Публикувано 03 September 2014 - 16:03

Виж мнениетоnalis написа на 03 September 2014 - 11:53 :

Защо да не се навият,ти да не мислиш ,че всики хора са като тебе.....само за 1-2 обиколко да карат мотори.Нека се счита за спам.....
абе 160 км са много бе ,аз към 100 съм минавал за 1 ден после не можех да заспя,защото в ушите ми се чуваше само едно брутално жужене ахахха ,луд човек тряа да си толко много време да пътуваш с миксерче,плюс тва тия стоковици като пътуват с 60 км......батеееее стегни се не ме карай тука да ти се обяснявам ахахха смешно е направо. А и ти да не ме следиш,че да претендираш,че знаеш аз по колко карам,14 туби с масло съм изгорил тоя сезон ;)

Този пост е редактиран от neosa: 03 September 2014 - 16:06

#14 zero

zero

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2092 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

Публикувано 03 September 2014 - 16:06

Виж мнениетоIVELIN написа на 03 September 2014 - 13:20 :

5. Ще има мис Италфест, това може ли да те стимулира? :D

:scooter:  :thumbup:
Дано не е това което ще ги стимулира :D  щото аз 4-5 феста на които съм бил всяка година по ред учасничките са 3-4 броики, гаджета на организаторите. Виж мистър Алфа фест.... оп, извинявам се Итал Фест ще събере доста повече участници :) ама те пък нямат публика :)
  Като замисъл е хубаво, не знам обаче защо се комбинира с Италфеста, това доста ще "разводни" идеята на събирането и  мисля че по скоро ще измести центъра на внимание от самата сбирка на скутерите, нито автомобилистите ще обърнат внмание на вас нито вие на тях. Всем пак това са два доста различни интереса. Но щом така е решено-така да бъде, идеята с централна БГ е добра :) С

#15 neosa

neosa

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 610 Мнения:

Публикувано 03 September 2014 - 16:12

Виж мнениетоIVELIN написа на 03 September 2014 - 12:31 :

Аз лично когато карах 50 кубика 2Т скутер не се притеснявах за 160км в посока, вярно 3 часа път си е, но нали за това тръгваме да се возим и вярно всеки път имаше някой закъсал включително и на мен ми се е случвало, но пък имаше какво да разказваме после :scooter:
Всеки да си носи в задния джоб 1,2 ремъка,цилиндърчета,бутала и няма проблеми ахахахах :scooter:

#16 valentinnnn

valentinnnn

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 12 Мнения:
  • Телефонен номер:0898976260
  • Местонахождениеplovdiv
  • Скутер:Suzuki Burgman 400 2001g

Публикувано 03 September 2014 - 16:40

хахаха това ще е по голяма боза от откриването в Копривчица

Този пост е редактиран от valentinnnn: 03 September 2014 - 16:42

#17 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3939 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 16:46

Виж мнениетоvalentinnnn написа на 03 September 2014 - 16:40 :

хахаха това ще е по голяма боза от откриването в Копривчица
Боза,боза колко да е боза. За първи път срещата ще е на лицензирана писта, ще има гонки, стънт, награди,мацки,музика, коли, ще бъде цял ден.
На мен не ми звучи лошо :scooter:
Публикувано изображение
Работно време:
Неделя - почивен ден.

#18 neprili4no_burz

neprili4no_burz

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1236 Мнения:
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

Публикувано 03 September 2014 - 19:32

Ебати хората,като нямаше-защо няма.После що са около София,а сега като е на що годе приемлива дестинация за всички пак недоволни.Като ви е далече  направете като мен,скутера в буса и право там.Но и това си е в манталитета на българина-каквото и да направиш за него все е недоволен пък на всичко отгоре и кусури намира.

#19 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 20:34

Ще има ли обичайните "безплатни кебапчета" ?

#20 boda

boda

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 818 Мнения:
  • Телефонен номер:0888207794
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:HondaNX250Dominator,Yamaha Virago535,750

Публикувано 03 September 2014 - 20:43

абе човек! ти за мръвката ли ще ходиш? "обичайните" англичани измислили безплатния обяд казват,че няма такъв!?!моя скутер е 125 цц и ако е хубаво времето като нищо отивам с него. ама имам приятели коиток арат 50-ки-за тях ще е най-удобно да ги наметаме в някой бус и направо там..егати и обсъждането и дилемата! всеки си има грижи и проблеми, но ако не си познаваш машината как се държи и дали ще може да изкара тоя дълъг път, по-добре търси друг вариант за пристигане до там. поздрави!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни