Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК

Закриване на СКУТЕР СЕЗОНА - ОФИЦИАЛНА СКУТЕР СРЕЩА - 13.09.2014г.! - ИТАЛФЕСТ писта “Дракон”, Калояново

• Please log in to reply
87 отговора на тази тема

#21 kamen71

kamen71

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3320 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:YAMAHA TMAX 500cc

Публикувано 03 September 2014 - 21:04

Виж мнениетоТодоров написа на 03 September 2014 - 13:06 :

Има доста пропуски.
1 Мисля,че е недопустимо щом организирате закриване да няма организатор с най-голямата група.Тази от София.Аз примерно нямам представа как да стигна до писта дракон.
2.Обявявате 10 дни преди събитието.Почти невъзможно да се разпространи информацията,че да присъстват достатъчно хора.
3.13 септември е твърде ранна дата за закриване на сезона при положение,че все още не се е състояло обещаните от вас пакатки(помните  ли за тях или и скб забрави за тях)
4.Разтояние от 160 км няма кой да го вземе за 2 часа.Някой от организаторите скоро излизал ли е на вън в 7 часа да види,че е 10 градуса?Аз за работа не ставам в 7 та камо ли в Събота.
5.Аз не съм фен нито на италианските скутери нито на жабарските коли.Защо за да присъствам на "Закриването ви" трябва да се натоварвам психически и да гледам тенекии които не ми е приятно?
Личното ми мнение е ,че цялата година от откриването,че до закриването страшно се дъните.Нали знаете,че тоя форум не е само да пребира те парите от банерите и на всяко уж събитие ние сами да се оправяме.

Нищо ново под слънцето. Взе ми думите.
А и 300+ км и с голям мотор или скутер 500сс примерно моя си е доста. За 50сс ... сами преценете.
А най-отгоре,  пише среща  ЗАКРИВНЕ до колкото виждам.

Виж мнениетоTurboman написа на 03 September 2014 - 20:34 :

Ще има ли обичайните "безплатни кебапчета" ?

Ако има безплатна скара може да се замисля да дойда ;)

Този пост е редактиран от kamen71: 03 September 2014 - 21:12

Публикувано изображение

scooterhouse.net

#22 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 21:11

Едно време "безплатната скара" беше задължителна ,така че по младите юзъри не трябва да се учудват.
Сега вече не знам къде потъват парите от форумната каса

#23 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:
  • МестонахождениеНякъде в България
  • Скутер:Honda Silver Wing 600 Kymko Dink 200 classic

Публикувано 03 September 2014 - 21:12

Виж мнениетоvalentinnnn написа на 03 September 2014 - 16:40 :

хахаха това ще е по голяма боза от откриването в Копривчица
Мнението на човек, който не може да си напише правилно модела на кошника който кара не е меродавно,всеки с мерак ще тръгне и се ще моли на всички скутерски богове да стигне и да се върне без да ремонтира по пътя :) Може да се опитам да дойда . Поздрави Шлиферчо :)
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

#24 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:

Публикувано 03 September 2014 - 21:14

Виж мнениетоTurboman написа на 03 September 2014 - 21:11 :

Едно време "безплатната скара" беше задължителна ,така че по младите юзъри не трябва да се учудват.
Едно време и педерасите бяха педераси,и курвите си бяха курви. :) Сега немоеш ги разбра що за същества са :)
Правило при мотоциклетизма: започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета :) .

#25 GILERA TT

GILERA TT

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 164 Мнения:
  • Телефонен номер:0878387621
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:GILERA RUNNER SP ------Yamaha aerox

Публикувано 03 September 2014 - 21:24

За съжаление няма да мога да участвам,но ви пожелавам приатно изкарване. :beers_02: :scooter:

#26 ЛудЮ с Тайфуно

ЛудЮ с Тайфуно

ЖИС

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 9202 Мнения:

Публикувано 03 September 2014 - 21:45

Виж мнениетоboda написа на 03 September 2014 - 20:43 :

абе човек! ти за мръвката ли ще ходиш? "обичайните" англичани измислили безплатния обяд казват,че няма такъв!?!моя скутер е 125 цц и ако е хубаво времето като нищо отивам с него. ама имам приятели коиток арат 50-ки-за тях ще е най-удобно да ги наметаме в някой бус и направо там..егати и обсъждането и дилемата! всеки си има грижи и проблеми, но ако не си познаваш машината как се държи и дали ще може да изкара тоя дълъг път, по-добре търси друг вариант за пристигане до там. поздрави!
Абе човек,ти познаваш ли въпросния Турбомен ?

#27 neosa

neosa

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 610 Мнения:

Публикувано 03 September 2014 - 21:54

Виж мнениетоneprili4no_burz написа на 03 September 2014 - 19:32 :

Ебати хората,като нямаше-защо няма.После що са около София,а сега като е на що годе приемлива дестинация за всички пак недоволни.Като ви е далече  направете като мен,скутера в буса и право там.Но и това си е в манталитета на българина-каквото и да направиш за него все е недоволен пък на всичко отгоре и кусури намира.
мноо ясно,чиста работа у буса и тва си е и аз така съм ги решил нещата хаха :)
Нервен потребител съм ...

#28 Fish

Fish

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2406 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 03 September 2014 - 21:57

Риска за скъсаните ремъци и заметващите ги чоорпогащи от булкитее е реален .За това идеята за Паралелн бус е много добра но нека да има и кушеткааааа.
скутер мотор scooter сервиз

ПАЗИ СКУТЕРА    www.scoot.bg       ПРЪВ във..

#29 Кайо

Кайо

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 12 Мнения:
  • Скутер:Piaggio Beverly 500 Cruiser-ex

Публикувано 04 September 2014 - 00:21

Момчета,извинявам се искренно,един от виновниците съм аз,тоест идеята частично е моя,проблема е,че много късно се свързах с Ивелин,той от своя страна просто нямаше как да отреагира.

В Италфеста до сега са взимали участие само италиански автомобили и един път няколко момчета фенове на Ducati,но идеята е понякакъв начин да се обединим всички собственици на италиански возила,автомобили,мотори,мотопедки,скутери и съвместно да популяризираме италианските МПС-та в България.

Всеизвестен факт е,че официалните ни представители не правят нищо по въпроса,но ние заедно можем ''Съединението прави Силата!" ,а ние сме Una Raca una Faca!!!

Някои от вас ще кажат ''лесно ти е на теб''....лесно няма,и на Ивелин сега не му е лесно да организира малък процент от вас в последният момент,не го ''хранете''!!!!

Който може е добре дошъл!
Надявам се да схващате основната Ни мисъл.

Този пост е редактиран от Кайо: 04 September 2014 - 00:52

#30 Кайо

Кайо

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 04 September 2014 - 00:27

Виж мнениетоTurboman написа на 03 September 2014 - 21:11 :

С безплатна скара и бира се купуват гласове по изборите,ние работим за една идея,но ако ти е за кебапчетата имаш ги на драго сърце от мен.

#31 Кайо

Кайо

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 04 September 2014 - 00:33

Виж мнениетоburza4eto написа на 03 September 2014 - 14:14 :

Ако някой от Благоевград или околноста ще ходи нека да пише че никой няма навит за събитието от моят град..

Ако искаш да присъстваш на Феста но без скутер мога да ти уредя транспорт от Благоевград до Пловдив и обратно.
Ще пътуваш с брат ми,ще имаш възможност да се повозиш и насладиш на истински италиански автомобил.
Ако предложението ми те устройва просто ми пиши на Л.С.

#32 Turboman

Turboman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2034 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 04 September 2014 - 07:49

Виж мнениетоКайо написа на 04 September 2014 - 00:27 :

С безплатна скара и бира се купуват гласове по изборите,ние работим за една идея,но ако ти е за кебапчетата имаш ги на драго сърце от мен.

Нави ме , идвам  с група от още 7 гладни скутериста , дано си удържиш на думата че иначе няма да ти се случи нищо добро

#33 burza4eto

burza4eto

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1121 Мнения:
  • Телефонен номер:0878260445
  • МестонахождениеБлагоевград
  • Скутер:StreetNrg (powered by polini)

Публикувано 04 September 2014 - 07:58

Виж мнениетоКайо написа на 04 September 2014 - 00:33 :

Ако искаш да присъстваш на Феста но без скутер мога да ти уредя транспорт от Благоевград до Пловдив и обратно.
Ще пътуваш с брат ми,ще имаш възможност да се повозиш и насладиш на истински италиански автомобил.
Ако предложението ми те устройва просто ми пиши на Л.С.

То така няма да е интересно иска ми се да съм си със скутера казват че ще има гонки и много ми се иска да участвам в тях иначе отстрани да гледам няма да е интерестно ще се опитам да намеря някой бус и ще видим какво ще стане :) Иначе мерси за офертата!

#34 IVELIN

IVELIN

Admin

• Администратор
  • 3915 Мнения:
  • Телефонен номер:0894236363
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:TMAX

Публикувано 04 September 2014 - 09:38

Ей, всички, който пишат ги познавам и искрено се забавлявам, защото всеки се има характер. :D
Например Мартин, ако не се сещате кой е, това е Турбомен-а, не че му е толкова за кебапчетата, ама да има да се пазари за нещо и като дойде има няма кебапчета пак ще се включи в организацията, ще си лафим и ще се забавляваме и пак ще ни мрънка нещо, за да не заспим. :D

Тони или ЛудЮ с Тайфуно, малко хора знаят, защо ми вика шлиферчо, ама едно време като карахме заедно без значение от моторите или възрастта и без да я има ГОЛЯМАТА организация ни беше много забавно. :scooter:

Другия Тони - Тодоров си харесва палатките и скарата и да няма нещо организирано, той ще го организира, но палатки и скара ще има, поздравявам го за което. Уважавам тяхната компания от подбрани мотористи, който се самоорганизират, приемат и нови хора към тяхната група и винаги всичко е точно при тях. :scooter: :thumbup:

Така, че заповядайте всички, който имате възможност да се видим и да се забавляваме! :thumbup:
Публикувано изображение
Работно време:
От Понеденик до Петък: 10:00ч. - 19:00ч
Събота: 10:00ч - 15:00ч
Неделя - почивен ден.

#35 Кайо

Кайо

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 04 September 2014 - 10:08

Виж мнениетоTurboman написа на 04 September 2014 - 07:49 :

Нави ме , идвам  с група от още 7 гладни скутериста , дано си удържиш на думата че иначе няма да ти се случи нищо добро

''имаш ги'' съм писал,имаш- изявително наклонение,сегашно време,второ лице,единствен число.
Но ще се прежаля и в множествено число,имате-имате ги,седем скутериста по три кебапчета по един лев кебапчето са двадесет и един лева,и това не е от страх,че няма да ми се случи нищо добро.

Тази година за Италфеста ще ми доведеш седем скутериста за Италфеста,след година-две-три на избори може да ми донесеш седем хиляди гласа. :)

Всичко написано по-горе е кръга на шегата. :)
Просто елате ако можете!!!

Този пост е редактиран от Кайо: 04 September 2014 - 10:21

#36 zero

zero

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2079 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

Публикувано 04 September 2014 - 13:45

Виж мнениетоКайо написа на 04 September 2014 - 00:21 :

В Италфеста до сега са взимали участие само италиански автомобили и един път няколко момчета фенове на Ducati,но идеята е понякакъв начин да се обединим всички собственици на италиански возила,автомобили,мотори,мотопедки,скутери и съвместно да популяризираме италианските МПС-та в България.

Що не казахте че е само за италянски скутери, значи тези с хондите, ямахите, сузукита,  и прочие ще чакаме Джапан феста :) Да му мислят тези дето са купили китаици или като мен таиванец, ще видим фест през крив макарон :D
И защо си мислите че италянските возила не са популярни че феста трябва да ги популяризира? мисля че  дори са много популярни.............. в сервизите :)
Шегичкам се бре, ама не се сдържах :D

Този пост е редактиран от zero: 04 September 2014 - 14:17

#37 ilianbmx

ilianbmx

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 124 Мнения:
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Gilera Runner 50, Honda Hornet 600

Публикувано 04 September 2014 - 14:12

Това, че е италфест не означава, че скутерите трябва да са италиянски. Паралелно си има и скутер фест. Друг е въпроса дали ще се прибереш  в София :D  Миналия път след Копривщица с това LeoVince главата ми бръмча два дни.

От къде ще се пътува? По магистралата е забранено :22scooter: . По подбалкана станаха 4-5 часа в посока. Трябва да се тръгне към 3 сутринта, но пък тогава е тъмно и не се знае кой ще те отнесе. Може и с кола, но пък моята е немска и то от най-мразените марки сред алфисти и фиатаджии :D

#38 zero

zero

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2079 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

Публикувано 04 September 2014 - 14:20

Хахахах дори не я споменаваи щото не е само от тях мразена :D  Аз за сега съм ЗА, и ако нямам нещо ще отида, на мен поне ми е близо 20 тина км, имам доста познати от Итал феста ще се видя и с тях, пък и ще поопозная и колегите със скутери Хонда :D

#39 Кайо

Кайо

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 04 September 2014 - 15:07

Виж мнениетоzero написа на 04 September 2014 - 13:45 :

Що не казахте че е само за италянски скутери, значи тези с хондите, ямахите, сузукита,  и прочие ще чакаме Джапан феста :) Да му мислят тези дето са купили китаици или като мен таиванец, ще видим фест през крив макарон :D
И защо си мислите че италянските возила не са популярни че феста трябва да ги популяризира? мисля че  дори са много популярни.............. в сервизите :)
Шегичкам се бре, ама не се сдържах :D

По своята същност това е ИТАЛФЕСТ,логично е целта му да е популяризирането на италианските мпс-та.
Поканата бе отправена към вашият клуб,защото голяма част от марките скутерите са италиански и голяма част от вас карат италиански скутери,но никой не е поставил условие за участие само на италиански скутери.

По сервизите колко да сме популярни?
Те не са много сервизите разбиращи от италиански автомобили в България,броят се на пръсти. :)

Този пост е редактиран от Кайо: 04 September 2014 - 15:08

#40 tesko

tesko

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 245 Мнения:
  • Телефонен номер:0899044404
  • МестонахождениеГаброво
  • Скутер:Kymco Xciting 500('05) , Peogeot SV 50 ('91)

Публикувано 04 September 2014 - 16:50

Моята кочинка за съжаление до тогава няма да е ремонтирана.Но догодина на откриване или събор ще се постарая да дойда.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни