•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

мнение за stage6 sport pro mk2

stage mk2 sport pro piaggio gilera

#21 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

02 октомври 2014 - 14:15

Аз мога да ви кажа понеже съм си играл доста с този кит,смело мога да твърдя че с подходящ сетъп и добра настройка върви почти като мхр-а.Единственото което им е минус е сегмента-явно е от кофти материал и се износва значително бързо.Но е 25лв и не е проблем да се сменя всеки сезон,както прави един приятел и вече 3 години няма проблем.Вече е минал над 5000км.,а цилиндъра е като нов.

scooterhouse.net

#22 aleks66

aleks66

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 126
  • Скутер:yamaha aerox

03 октомври 2014 - 09:22

и е на прилична цена само че нз с кво гарне да е от стаге6 ми предлагат Р1200 които е 520лв и ц16 ясуни които е 500

#23 huligana

huligana

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 128
  • Местонахождениесофия
  • Скутер:Yamaha t-max 500cc,aprilia sr 70 cc

03 октомври 2014 - 09:44

не знам защо го плуят толкова стаге 6 аз съм с stage 6 racing mk2 и съм доволен върви си на пушка нямам проблем с него

#24 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

03 октомври 2014 - 19:37

Аз съм го пробвал с ясунито и като чели му идваше отворено,с мойто приятелче след проби с какво ли не се спряхме на ZX-R и мотора е перфектен.Като цяло моето мнение е ,че силните китове трябва да са леко затворени от към гърне.Ето моя съм го пробвал и с ясуни 31 и с 21, но от 16-ката съм най доволен.

#25 Realex

Realex

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 180
  • Скутер:NRG MC3 DD '03

03 октомври 2014 - 19:52

Giannelli Shot е много удачен бюджетен спорт/мидрейс ауспух 1:1 са с Топ Нардо което е 400+ лева джианелито се намира за около 300-320

прави хубави графики на дино-то със мидрейс китове и то в доста широк диапазон от обороти и наличието на много тяга още спомага за перфектна ежедневка ;) Аз един шот преди няколко години го поръчвах от холандски сайт и с доставката дойде някъде към 350лева и мога да кажа, че още си го пазя фаворт ми е за ауспух заедно с ясуни Р ;) 16 си иска обороти от кита

#26 huligana

huligana

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 128
  • Местонахождениесофия
  • Скутер:Yamaha t-max 500cc,aprilia sr 70 cc

03 октомври 2014 - 19:58

колегата
neprili4no_burz

е прав по добре да е малко по затворено гарнето аз съм с про реплика и да си кажа че ако  е по отворено трудно го пални

#27 Realex

Realex

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 180
  • Скутер:NRG MC3 DD '03

03 октомври 2014 - 23:07

отворено затворено.. ауспуха се избира според кита и в какъв диапазон от обороти ще се кара.. Мид рейс китовете си искат мидрейс и реисинг ауспуси със спорт ауспух умира на 11000 оборота и кфо праим тогава, като кита точно тогава си е в пиковия момент на мощност да кажем до 13000 чак? Про репликата за сметка на кофти качеството си има доста добър диапазон от обороти във високите и може да се прибави като някакво нискобюджетно решение, но силно препоръчавм да се вземе стейдж6 Про повъзможност малко по-скъп е, но е много по-добре сглобен и подходящ за 70сс китове от спорт нагоре до рейсинга на с6 чак