•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Какво мислите за скутера Kymco Dink 200 Classic 4T

kymco dink 200cc

#1 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

10 ноември 2014 - 17:40

Привет колеги. Вчера един мой приятел ми показа неговия скутер Kymco Dink 200. Много ми хареса и искам да чуя мненията за този вид мотор. Според мен е прекрасен. ?скам да си купя такъв скутер, защото ми омръзна от тези ограничители при 50 кубиковите. ?скам нещо, което хем е бързо, хем удобно и хем икономично. Е чакам вашите мнения... :)



scooterhouse.net

#2 ANGEL B

ANGEL B

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2158
  • Местонахождениегр. Петрич

10 ноември 2014 - 17:52

много  икономичен  и  издръжлив  със  много  дървена  возия всички  части стават  от  Динк150 LX
НЕКА  ГУМ?ТЕ  ГОРЯТ  НЕ  ?  ДУШ?ТЕ

#3 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

10 ноември 2014 - 17:54

Аз още като го видях ми хареса.

#4 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

10 ноември 2014 - 18:02

up

#5 zero

zero

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2092
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

10 ноември 2014 - 19:26

? да ъпваш през 5 секунди по бързо няма да стане.

#6 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

10 ноември 2014 - 19:38

Ако искам ще ъпвам през 1 секунда ... ПРОБЛЕМ?

#7 tesko

tesko

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 245
  • Телефонен номер:0899044404
  • МестонахождениеГаброво
  • Скутер:Kymco Xciting 500('05) , Peogeot SV 50 ('91)

10 ноември 2014 - 19:45

С това държание най-много сам да си пишеш в темата...ПРОБЛЕМ? Ако има кой какво да ти каже вероятно ще го направи...

Колегите тук са доста отзивчиви (убедих се) и ако има някой с такъв скутер веднага ще ти отговори.

п.п. По темата - за мен Kymco като марка са страхотни, и щом ти е харесал дърпай един за ушите и си прави кефа.Първото обаче е хубаво да се запознаеш с цени на консумативи и начина им за намиране ,за да не останеш неприятно изненадан.

#8 ANGEL B

ANGEL B

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2158
  • Местонахождениегр. Петрич

10 ноември 2014 - 22:22

Цените  на  частите  са ниски ,по  принцип  Кимко  нямат  ремонтни  бутала но има  Китайски  които  са  в  порядъка  на  45 лв шлайфаш  и  пак  е  здрав  мотора .По  мои наблюдения   това  е  единственият  модел  който  работи  до  свършването  на  маслото  без  да  блокира  вал ,най  често топи  буталото  ако  го  прегрееш  или  оставиш  без  масло .Моя  съвет  е  ако  взимаш  нещо  от  рода   поне  да  е  150цц по  популярен  е  и има  много  части  за  него  самият модел  не  е много  скъп
НЕКА  ГУМ?ТЕ  ГОРЯТ  НЕ  ?  ДУШ?ТЕ

#9 ilko397

ilko397

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1153
  • Телефонен номер:0898759770
  • МестонахождениеРусе
  • Скутер:много са

10 ноември 2014 - 22:46

 

Цените  на  частите  са ниски ,по  принцип  Кимко  нямат  ремонтни  бутала но има  Китайски  които  са  в  порядъка  на  45 лв шлайфаш  и  пак  е  здрав  мотора .По  мои наблюдения   това  е  единственият  модел  който  работи  до  свършването  на  маслото  без  да  блокира  вал ,най  често топи  буталото  ако  го  прегрееш  или  оставиш  без  масло .Моя  съвет  е  ако  взимаш  нещо  от  рода   поне  да  е  150цц по  популярен  е  и има  много  части  за  него  самият модел  не  е много  скъп

Подкрепям , имах сервизен 150 LX на клиент , с проблем в охлаждането , последно мина 60 км , без антифриз , с някаква странна смес между масло и антифриз в охлаждащата система , без да затегне , като е каран колкото може според собственика .
Поостаряла му е визията , но е много кораво куче . ? е доста евтин .

#10 mad.max

mad.max

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • МестонахождениеСФ
  • Скутер:Peugeot Jet force 125i compressor & Geopolis 250i

11 ноември 2014 - 09:49

По грозен и по куцащ от липса на части скутер не можа ли да намериш :wacko:

#11 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 ноември 2014 - 14:54

Благодаря на всички за отговорите. Много искам да ме извините за вчера, защото дадох на дъщеря ми да седне на компютъра и явно нещо е коментирала от мое име. МНОГО СЕ ?ЗВ?НЯВАМ НЯМА ДА СЕ ПОВТОР?.... А за скутера .. чух много позитивни мнения за този модел скутер... и днес от колегите , но все още не знам... Чудя се, защото искам като го взема да издържа много, защото ще го карам всеки ден на работа. Затова питам. Времето все още не се е развалило за кола. Някой още някакво мнение за този вид скутер :) ..

#12 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 ноември 2014 - 17:39

Благодаря на всички. Решено е ще си купя такъв скутер. ТЕМАТА Е ЗА КОША.

#13 musster

musster

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 722
  • МестонахождениеВарна
  • Скутер:Kymco xciting 500 carburetor

11 ноември 2014 - 19:29

За мен кимко нямат лош скутер, имат много грозни и много красиви. При втората употреба има поддържани и неподдържани. Късмет с покупката!

#14 zero

zero

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2092
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

11 ноември 2014 - 20:34

Аиде и да се похвалиш със снимки като го вземеш :)

#15 mad.max

mad.max

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • МестонахождениеСФ
  • Скутер:Peugeot Jet force 125i compressor & Geopolis 250i

11 ноември 2014 - 23:04

и без снимки моля

#16 zero

zero

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2092
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

12 ноември 2014 - 08:36

Хахаха, аи стига бре, има хора дето харесват и фиат мултипла :)  Грозното за едни е красиво за други и обратно, инак как щеше да има гаджета за всички :)

#17 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

12 ноември 2014 - 17:06

Добре приятели ще кача снимка като го купя :)

#18 genchev_f12

genchev_f12

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2551
  • МестонахождениеБяла /обл.Русе
  • Скутер:x9/250/Honda f12/100/Phantom/Ciak

12 ноември 2014 - 22:20

на единият му харесвало , а на другият НЕ.Важното е на теб да ти харесва , относно визия и вървеж , все пак ти ще си го караш и ще му се радваш най-вече , т.е. хорското мнение е без голямо значение.?зборът си е изцяло твой , ако го вземеш , ще се радваме да споделиш мнение и впечатление като цяло , а може и някоя снимка. :thumbup:
image.gifimage.png image.gif

#19 musster

musster

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 722
  • МестонахождениеВарна
  • Скутер:Kymco xciting 500 carburetor

12 ноември 2014 - 22:28

 

на единият му харесвало , а на другият НЕ.Важното е на теб да ти харесва , относно визия и вървеж , все пак ти ще си го караш и ще му се радваш най-вече , т.е. хорското мнение е без голямо значение.?зборът си е изцяло твой , ако го вземеш , ще се радваме да споделиш мнение и впечатление като цяло , а може и някоя снимка. :thumbup:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

#20 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

12 ноември 2014 - 22:59

 

За мен кимко нямат лош скутер, имат много грозни и много красиви. При втората употреба има поддържани и неподдържани. Късмет с покупката!
?мат имат,виж потърси инфо за Ексаитинг 300 и един малък проблем с бутален болт,който се явява доста често......При всички марки има проблемни модели и не трябва да се обобщава,че дадена Марка е просто супер.