•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Продавам Хонда Дио - AF35 Zx

Honda Dio AF35 Zx

#1 nasseftw

nasseftw

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 8

20 януари 2015 - 16:13

Привет колеги.
Продавам въпросното моторче на 6150км - като незная дали това са оригиналните километри или е връщан километража.
Аз го купих на 3500 , като веднага му правих ремонти и около 1000 километра съм го разработвал , следващите 1000 малко повече напън и от около 500 километра го карам на пълният му капацитет.
Към днешна дата , скутерчето върви максимум към 75 километра , със мен ( като се има предвид , че съм 55 килограма).
При максимална скорост непрекъснато ми гори към 2.9л./100км. , ако не го напъвам изобщо към 2.
Винаги е карано със хубаво масло ( тоест винаги съм взимам както ми каза предния собственик Мотул Скутер Експерт 2Т).
?збягвал съм да возя хора ,. поради простата причина , че си го пазих , и не исках да му се е*е ма***та за нула време.
?ма леки козметични забележки , но едно цялостно пребоядисване в същите цветове ми струваше 50 лева със материалите....
Мигачи , фарове , всичко работи.
Към него давам и нов акумулатор, който за съжеление просто беше оставен 1 зима вътре , и незная дали ще се зареди повторно.
Със скутера не е падано сериозно ( поне от мен ) , няма никакви челни или подобни удари.
Смея да кажа , че зная какво продавам.
Единствената забележка е , че като не се кара дълго време става доста зорно да се запали ( случвало ми се е да удрям манивелата по 5 минутки....). , но този проблем го няма при ежедневно каране....
Казаха ми , че е от главината на двигатела , но както писах по-горе е правена преди 2000 километра.
Скутера не тресе или разни такива работи.
Друг майстор ми каза , че това е проблем от електронния смукач ( който струва околу 20-тина лева ) , но така и не се навих да го направя , защото когато го ползвах го правих ежедневно и не съм се дразнил особенно.
Към скутерчето върви и оригиналния 2-ри стоп , който при много други такива мотори се сваля , и изчезва безследно :).
На цвят е жълто/черно , по талон също.
Първата му регистрация е 1999.
Цената която му търся е минимум , абсолютен минимум 550-600 лева , като естествено таксите по прехвърлането ще е за Ваша сметка.
За допълнителна информация - 0899 48 99 23 - АТАНАС , моторчето се намира в гр.Асеновград ( 20км от Пловдив ).
Надявам се обявата ми е достатъчно изчерпателна , и моля ако съм допуснал някъква грешка по правилата на форума да бъда извинен.
? последно има всички документи + застраховка до 07.2015г.
С уважение!

scooterhouse.net