•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проблем с Kymco dink 150

kymko dink 150 problem

#1 li7akov

li7akov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • Телефонен номер:0897864765
  • Местонахождениеботевград
  • Скутер:kymco dink 150

18 март 2015 - 18:45

Колеги здравейте искам да ви попитам възможно ли е мотора да е прехвърлил 1-2 зъба на ангренажната верига да работи както трябва но да чука буталото много силно в клапаните без да ги повреди и ако някой е запознат да ми каже каде са белезите му Благодаря предварително

scooterhouse.net

#2 yamaha_neos_mbk

yamaha_neos_mbk

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 464
  • Скутер:Piaggio Zip,Simson and Yamaha neos (new) :D

18 март 2015 - 19:03

Ми колега да ти кажа честно , не ! На 4-тактов мотор съм му прескачал умишлено по 3 зъба и в двете посоки ,но не му ли напаснеш точният зъб не пали :) по скоро ако чука доста или много здраво може да си си вдигнал много чукчетата (ударниците на клапаните ) :)
На който не му харесвам ,двата пръста в ауспуха ;)

#3 Atanas4y

Atanas4y

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • МОДЕРАТОР
  • 1335
  • МестонахождениеПетрич
  • Скутер:Piaggio x9 500i EVO

18 март 2015 - 19:58

Чукането може да е от биелния лагер на вала където е ,може да се  разбил

#4 li7akov

li7akov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • Телефонен номер:0897864765
  • Местонахождениеботевград
  • Скутер:kymco dink 150

19 март 2015 - 06:37

Чукането се чува горе близо до главата кобилиците на клапаните са добре.Възможно ли е да чука буталото.Втулката на буталото е здрава знам че е здрава защото като отвия свещта и мушна една отвертка и въртя бала буталото реагира мигновено няма никакъв луфт.Чукането се чува горе близо до главата кобилиците на клапаните са добре.Възможно ли е да чука буталото.Втулката на буталото е здрава знам че е здрава защото като отвия свещта и мушна една отвертка и въртя бала буталото реагира мигновено няма никакъв луфт.Само да добавя че мотора на студено пали трудно но запалили веднъж няма никакви проблеми пали както докосна копчето на стартера.Моля Ви помагайте с съвети какво освен бутало може да е защото бутало не ми се сменя защото е много скъпо

#5 li7akov

li7akov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • Телефонен номер:0897864765
  • Местонахождениеботевград
  • Скутер:kymco dink 150

19 март 2015 - 06:39

само да добавя че мотора на студено пали трудно но запалили веднъж няма никакви проблеми пали както докосна копчето на стартера

#6 li7akov

li7akov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • Телефонен номер:0897864765
  • Местонахождениеботевград
  • Скутер:kymco dink 150

19 март 2015 - 23:30

Моля Ви помагайте с съвети какво освен бутало може да е защото бутало не ми се сменя защото е много скъпо