Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Привет з Минску

• Please log in to reply
93 отговора на тази тема

#81 katana-ta

katana-ta

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3622 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 25 April 2007 - 16:17

Ест :ulqlq .Иначе що да е на майната си?Със един средно-мощен скутер без тунинг(Yamaha Aerox,някое MBK 95+година,Aprilia SR или пък като моето сузуки ще се земе за 35-40 мин :)/> .А и е хубаво,защото ако решим да се разходим-кеф ти балкан,кеф ти на биклемето на ядини и пиини и така :)/> .Абе нии в Пловдив да напрайм да мога да дойда пък ша опрайм ралтата за язовира ::)/> ;)/>
Scoot-наказанието да бъдеш първи...отзад-напред :ulqlq

scooterhouse.net

#82 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 25 April 2007 - 16:23

Цитат

Ест :ulqlq .Иначе що да е на майната си?Със един средно-мощен скутер без тунинг(Yamaha Aerox,някое MBK 95+година,Aprilia SR или пък като моето сузуки ще се земе за 35-40 мин :)/> .А и е хубаво,защото ако решим да се разходим-кеф ти балкан,кеф ти на биклемето на ядини и пиини и така :)/> .Абе нии в Пловдив да напрайм да мога да дойда пък ша опрайм ралтата за язовира ::)/> ;)/>
хахха тва с годината ме разби :)/> каква разлика има 94 и 95-та мбк-то :)/> аахахха а и с дио що да не отида ахаххахаха а и хората от враца и софия :)/> те квo да гледат ли само :)/>
636 power ;)

#83 katana-ta

katana-ta

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3622 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 25 April 2007 - 16:46

Ем хората от Пловдив и Плевен къ одът до софето.Ша дойдат и до Пловдив.Дадох го за пример умнико.С едно сток Дио с въздушно,на което макс спийда му е 60 как ша минеш 60 километра за по-малко от един час?Ако ми каеш заслужаваш нобелова награда по математика или може би физика,щот дефакто ше преодолееш физичните закони :ulqlq

#84 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 25 April 2007 - 16:51

Цитат

Ем хората от Пловдив и Плевен къ одът до софето.Ша дойдат и до Пловдив.Дадох го за пример умнико.С едно сток Дио с въздушно,на което макс спийда му е 60 как ша минеш 60 километра за по-малко от един час?Ако ми каеш заслужаваш нобелова награда по математика или може би физика,щот дефакто ше преодолееш физичните закони :ulqlq
човек вземи се гръмни и не ме занимавай ....
636 power ;)

#85 skrEEpEr

skrEEpEr

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1450 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 25 April 2007 - 16:51

Цитат

качвам го в колата и ще стигна за по-малко  :ulqlq
Публикувано изображение
·٠•●WWW.SCOOTERCLUB-BG.COM●•٠·

#86 katana-ta

katana-ta

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3622 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 25 April 2007 - 20:03

Цитат

Цитат

качвам го в колата и ще стигна за по-малко  :ulqlq
Е тфа е отговор,който не може да бъде успорен :ulqlq.Айде стига сме спамили на руснаците темата ::)/>

#87 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 25 April 2007 - 23:48

Цитат

Цитат

Колега.. не ме занимавай с глупости !  :ulqlq :ulqlq :ulqlq :ulqlq
Ми ходат от Плевен до Софето ама до Пловдив...  :~\ Съмнявам се да искат.. А има и компромисен вариант на някой междинен язовир..  :ulqlq

#88 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 26 April 2007 - 00:31

Цитат

Цитат

Цитат

Колега.. не ме занимавай с глупости !  :ulqlq :ulqlq :ulqlq :ulqlq
Ми ходат от Плевен до Софето ама до Пловдив...  :~\ Съмнявам се да искат.. А има и компромисен вариант на някой междинен язовир..  :ulqlq
аз предлагам да одим на море :)/> ма треа си намерим некои 4т звер :)/>
636 power ;)

#89 Mario1

Mario1

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 180 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 26 May 2007 - 21:34

хорошо я говорю на русском языке, но не слишком много я - из Болгарии

Цитат

Цитат

Мерси :)  :blush
бензина ли е сменил  :)

#90 Mario1

Mario1

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 180 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 26 May 2007 - 21:37

я очень рад видеть народы из России
P.P ama toq prevoda4 translate.ru vur6ti dobra rabota

Цитат

Цитат

Мерси :)  :blush
бензина ли е сменил  :)

#91 indi

indi

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 953 Мнения:
  • Местонахождениеvraca

Публикувано 27 May 2007 - 22:14

Тва за язовира е хубава идея ама пловдив е майната си а за морето сам сагласен тръгвам само да се саберем хора  ;)/>
Публикувано изображение
Аз съм голем марциняр!!!

#92 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 27 May 2007 - 22:25

Цитат

Тва за язовира е хубава идея ама пловдив е майната си а за морето сам сагласен тръгвам само да се саберем хора  ;)/>
:)/> аде лятото на морето бе :)/> некаде на палатки :)/>
636 power ;)

• Guests

Публикувано 24 September 2007 - 11:10

Да...давно сюда не заходил. Добрый день всем !
Когда закрываете сезон ? Какие планы поездок на следующий год. Мы планируем на Черное море в Крым ехать в следующем году.

Glad to see you guys on our site - always welcome !

#94 Dangerman

Dangerman

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2748 Мнения:
  • МестонахождениеСофия.

Публикувано 17 July 2008 - 02:49

Здорово парни ! Магу помочь переводом  ::)/>

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни