•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

HONDA CN 250 HELIX

Единственото Японско Maxi

#41 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 17:24

Аз не го намирам за грозен наистина има различна форма от останалите максита японците са си го изчислили че е по надежден с нисък център на тежеста , не е случайно че всички максита японците тунинговат така че да са супер ниски и възможно най легнали и прилепени до асфалта .
Honda CN 250 Helix е най аеродинамичния макси скутер до такава степен е изчислен че дори огледалата имат своя функция , отбиват вятъра от ръкохватките и може да се кара без ръкавици да не говорим за 2те пластмаси които от двете страни пазят краката от вятъра аз ги нямам тия но ще си ги купя и монтирам съответно.
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

scooterhouse.net

#42 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 юни 2015 - 17:37

Аз не го намирам за грозен наистина има различна форма от останалите максита японците са си го изчислили че е по надежден с нисък център на тежеста , не е случайно че всички максита японците тунинговат така че да са супер ниски и възможно най легнали и прилепени до асфалта .
Honda CN 250 Helix е най аеродинамичния макси скутер до такава степен е изчислен че дори огледалата имат своя функция , отбиват вятъра от ръкохватките и може да се кара без ръкавици да не говорим за 2те пластмаси които от двете страни пазят краката от вятъра аз ги нямам тия но ще си ги купя и монтирам съответно.

Колега мен това, че е по - нисък ме кефи, защото го чувстваш някак различно щом го караш, изпитваш удоволствие. Наистина може да се кара без ръкавици, един невероятен скутер е. ?ма доста хора, които биха били на моето мнение. Всеки , който е карал такъв знае какво представлява. Честно казано и аз мисля да търся такава Хонда :D :D :D .. Както казах - Всичко опира до вкус, един харесва Рено, друг не го харесва. Един харесва китайските мотопедчета, друг не ги. Всеки има право на избор. Колега да не ти пука за мненията на останалите, важното е на теб да ти харесва ;) ... Тази Хонда за мен е наистина една корава машина и заслужава респект! :) ... ? да попитам, колега в крайна сметка разхода колко ти е? Засича ли го?

#43 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 18:22

Разхода смесен градско и извън ми излезе 4/100 щом те кефи взимай смело в БГ поне са ефтини в мобиле съм виждал на цени от 700лв до малко над 1000лв само в БГ са евтини тоя модел държи цена на всякъде освен в БГ.
Моя го купих за 23 000 крони което е 1639лв , форсайтите са по евтини от моя тук в чехия.
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

#44 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 юни 2015 - 18:27

Разхода смесен градско и извън ми излезе 4/100 щом те кефи взимай смело в БГ поне са ефтини в мобиле съм виждал на цени от 700лв до малко над 1000лв само в БГ са евтини тоя модел държи цена на всякъде освен в БГ.
Моя го купих за 23 000 крони което е 1639лв , форсайтите са по евтини от моя тук в чехия.

Ще поразмисля това лято може да си взема :) ...

#45 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 18:32

В мобиле има няколко но най евтиния е в най добро състояние червен е на цвят разгледай го ;)
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

#46 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 юни 2015 - 18:36

Ще видя ;) ... единия скутер ще е за кантарене, другия за дълги разходки ... ;)

#47 jorko8111

jorko8111

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Местонахождениепазарджик
  • Скутер:PCX 125cc 2014г MAJESTY400cc2011г

11 юни 2015 - 18:39

Щом ти харесва взимай все пак човек взима нещо за да го кефи и да му се радва аз съм на тоя принцип за едни ще е невероятен за други ще е пълно дърво важно е на теб да ти доставя удоволствие

#48 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 юни 2015 - 18:40

Щом ти харесва взимай все пак човек взима нещо за да го кефи и да му се радва аз съм на тоя принцип за едни ще е невероятен за други ще е пълно дърво важно е на теб да ти доставя удоволствие

? аз така мисля. ;) Всичко е до вкус! :)

#49 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 18:49

Нищо общо няма с другите максита  карал съм и форсайт  и маджести и двата са хубави и удобни скутери но не могат да се сравняват по комфорт хеликса се кара като чопър кръста ти е облегнат при каране дори при мен нищо че съм висок 150см. все едно си на браснарски стол голяма глезотия е не се усеща грам умора при дълъг път.
Умирам си от кеф на него. https://scontent-fra...6d3&oe=55F00E84
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

#50 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 юни 2015 - 18:52

Нищо общо няма с другите максита  карал съм и форсайт  и маджести и двата са хубави и удобни скутери но не могат да се сравняват по комфорт хеликса се кара като чопър кръста ти е облегнат при каране дори при мен нищо че съм висок 150см. све едно си на браснарски стол голяма глезотия е .

Точно това исках да напиша преди малко, че е като чопър. ;) ?зглежда малко като лимузина при скутерите , ако ме разбираш :D дори вози като лимузина! Колега , важно е на теб скутера да ти харесва и на теб да ти е комфортно карането му. Няма значение какво караш, важното е на теб дали ти харесва. Всяко друго мнение е без значение! ;)

#51 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 18:57

Точно това исках да напиша преди малко, че е като чопър. ;) ?зглежда малко като лимузина при скутерите , ако ме разбираш :D дори вози като лимузина! Колега , важно е на теб скутера да ти харесва и на теб да ти е комфортно карането му. Няма значение какво караш, важното е на теб дали ти харесва. Всяко друго мнение е без значение! ;)
Единствено цвета не ми харесва чер металик но ще свикна ако ли не ще го сменя цвета .
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

#52 TheBeastOriginal

TheBeastOriginal

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1869
  • МестонахождениеOn Da' Street
  • Скутер:MZ Mastiff 660

11 юни 2015 - 18:58

Единствено цвета не ми харесва чер металик но ще свикна ако ли не ще го сменя цвета .

Ами скутера си е твой :D :D :D ... ти си решаваш какво да променяш и какво да запазиш! Желая ти много безаварийни хиляди километри върху този звяр! :)

#53 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 19:07

Благодаря ,  сега го засичам да видя колко ще изгори само на градско .
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

#54 zero

zero

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2092
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

11 юни 2015 - 19:59

тоя педал за кво е бре?

#55 Тодоров

Тодоров

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 4159
  • МестонахождениеБанкя
  • Скутер:Нямам.

11 юни 2015 - 20:06

Задна спирачка
__________________
Honda lead 125 86'
Honda Foresight 250
Honda Silver wing 600
Honda Nc 750xd

#56 jorko8111

jorko8111

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Местонахождениепазарджик
  • Скутер:PCX 125cc 2014г MAJESTY400cc2011г

11 юни 2015 - 21:24

Колега пъргав ли е по светофарите питам че гледам си е бая огромен със сигурност ще вози меко това е ясно

#57 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 21:48

Колега пъргав ли е по светофарите питам че гледам си е бая огромен със сигурност ще вози меко това е ясно
да пъргав е от 0 до 90 5-6 секунди и също така много хубаво спира от 11 дена го имам и още не е плъзнал гума при рязко спиране а няма ABS
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

#58 zero

zero

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2092
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Honda Sh300i

11 юни 2015 - 21:49

да бе, за 5-6 сек 90 :) ъпсурд

#59 majarov

majarov

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3080
  • МестонахождениеВ.Търново
  • Скутер:Honda JAZZ 250

11 юни 2015 - 21:51

Ако искаш вярвай няма смисъл да лъжа ускорява зверски за максимална скорост не мога да кажа още не посмях да го напъвам над 115 понеже не знаех в какво състояние са ролки и ремък за 2 години само масло е сменял предишния собственик днес отворих капака и видях че е понапукан между ребрата ремъка като сменя ремък и ролки тогава ще тествам максималната скорост.
HONDA и всички останали
https://www.youtube....h?v=z-2GchrUGZU

#60 jorko8111

jorko8111

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2332
  • Местонахождениепазарджик
  • Скутер:PCX 125cc 2014г MAJESTY400cc2011г

11 юни 2015 - 21:57

Еми добре е може да е с леки ролки