Към съдържанието

Съобщение

Публикувано изображение

--SpeedFight Project-- ! --Street custom--

• Заключена тема Тази тема е заключена
795 отговора на тази тема

#41 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 27 September 2008 - 23:04

Ето снимки на касетофончето, баса, 2те пищялки и шаблона, който направих днеска и начертах кое къде ще стои  ;)/> 2те пищялки ще бъдат захванати отвътре в коша от 2те страни, защото няма място при касетофона и баса..  ::)/>
П.П. Касетофончето е малко прашно, но няма изтъркани или неработещи копчета  :)/>
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

scooterhouse.net

#42 andrian^^

andrian^^

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 3399 Мнения:
  • МестонахождениеPleven

Публикувано 28 September 2008 - 14:34

Цитат

Aлооо... адриане... това да не ти е лафче... това е тема проект... както мен така и другите не ни интересуват... кой на кой пари дал и кво що... всичките ти мнения са бекъпнати... и при оплакване от теб... само ще послужи срещу теб... и моля без изказвания от сорта "само някой да ми е изтрил мненията и ще има проблеми" .... е извинявай ама прекаляваш... с отговорите, които грам нямат нищо общо с темата...

по темата... айде прави и давай снимки... ако има спам пиши ;)/>

относно усилвателя или касетофона.. ... след като самия касетофон има вграден усилвател примерно 4х40... и като сложиш 3 говоритела по 40 вата.... ще  ти е идеалка... по-добре от усилвател в случая... щом слагаш до 40 вата... в дадения пример
И ти ще ме извиняваш ама това е коментар  и то по темата ,то па неможе само да му се мазнят хората и да му викат супер яко ше стане...и да аз съм слагал музика и много добре знам какво е... И да с усилвател е много по добре и има много повече опций и настройки от касетофона... и да по въпроса с паричките можеш да се върнеш на зад и да провериш кой проговори пръв за парички и да използвай срещу мен каквото искаш ,неми е проблем нито ми е и зор ,имам собствено мнение по въпроса изразявам си го и никой неможе да ми каже дали да го изразя в вид на закачка или да напиша браво яко ше стане неми харесва нали разбираш.Иначе ти си точен знам. Ама металика че ти са мазни и ти лиже дупето това не е проблем ,поне не мой. Няма да си говорим за право и морал .... безмислено е ...И да ще си пиша постоянно където и когато искам ,но винаги ще има нещо макар и 1 думичка по темата, и едвали ще направя спам без да ме е предизвикал някой ... Тъй ,че който да ме заплашва си е негов проблем. Мисля ,че сме се разбрали като хората и няма да има смисъл от повече такива коментари от теб.Мисля ,че са ме направили модератор с доверие и че си върша работата, не съм тръгнал да спамя на блу металика темата щот ми е кеф,просто изказвам мнение ,а това е тема  проект всеки изказва мненията си докато се направи проекта нали така ? :)/> ? На едни им харесва на други не ,или трябва на всеки който нему харесва да не пише по темата ? Мисля че в тая държава има свобода на словото и всеки може да си дава мнението било то добро или лошо....Мисля да не разводнявам поста повече щото  не ми е приятно...

М и Ванка ако искаш да ти дам едни логове от така добрия ти приятел БлесседОне и какво казва след като му казвам ,че ще пусна рапорт до Венци и да не стане така да го отнесеш ти, неговия коментар беше: " И кво като му махнат правата ,тъкмо ще мога да стана модератор на оптичен тунинг и проекти..."  Ако искаш намери ме в скайп: kamikadzeracingteam  ще ти дам лог-а ;)/> Не ми е проблем... Нито ме бърка от някой :)/>

КО речии ?

#43 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 28 September 2008 - 14:42

Цитат

Цитат

Aлооо... адриане... това да не ти е лафче... това е тема проект... както мен така и другите не ни интересуват... кой на кой пари дал и кво що... всичките ти мнения са бекъпнати... и при оплакване от теб... само ще послужи срещу теб... и моля без изказвания от сорта "само някой да ми е изтрил мненията и ще има проблеми" .... е извинявай ама прекаляваш... с отговорите, които грам нямат нищо общо с темата...

по темата... айде прави и давай снимки... ако има спам пиши ;)/>

относно усилвателя или касетофона.. ... след като самия касетофон има вграден усилвател примерно 4х40... и като сложиш 3 говоритела по 40 вата.... ще  ти е идеалка... по-добре от усилвател в случая... щом слагаш до 40 вата... в дадения пример
И ти ще ме извиняваш ама това е коментар  и то по темата ,то па неможе само да му се мазнят хората и да му викат супер яко ше стане...и да аз съм слагал музика и много добре знам какво е... И да с усилвател е много по добре и има много повече опций и настройки от касетофона... и да по въпроса с паричките можеш да се върнеш на зад и да провериш кой проговори пръв за парички и да използвай срещу мен каквото искаш ,неми е проблем нито ми е и зор ,имам собствено мнение по въпроса изразявам си го и никой неможе да ми каже дали да го изразя в вид на закачка или да напиша браво яко ше стане неми харесва нали разбираш.Иначе ти си точен знам. Ама металика че ти са мазни и ти лиже дупето това не е проблем ,поне не мой. Няма да си говорим за право и морал .... безмислено е ...И да ще си пиша постоянно където и когато искам ,но винаги ще има нещо макар и 1 думичка по темата, и едвали ще направя спам без да ме е предизвикал някой ... Тъй ,че който да ме заплашва си е негов проблем. Мисля ,че сме се разбрали като хората и няма да има смисъл от повече такива коментари от теб.Мисля ,че са ме направили модератор с доверие и че си върша работата, не съм тръгнал да спамя на блу металика темата щот ми е кеф,просто изказвам мнение ,а това е тема  проект всеки изказва мненията си докато се направи проекта нали така ? :)/> ? На едни им харесва на други не ,или трябва на всеки който нему харесва да не пише по темата ? Мисля че в тая държава има свобода на словото и всеки може да си дава мнението било то добро или лошо....Мисля да не разводнявам поста повече щото  не ми е приятно...
Кат не ти харесва - пропускай ! На мен си ми харесва - аз ще си го карам и ще си я слушам музиката така че фък оф..

#44 fafcho

fafcho

Френски Изтребител

• Активни
  • PipPip
  • 765 Мнения:
  • МестонахождениеКостенец

Публикувано 28 September 2008 - 16:44

моторетката е станала раскошна мн яко и мн ме кефи евала продалжавай напред с обновленията и успех!
Публикувано изображение

Публикувано изображение

#45 NeI$I

NeI$I

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 716 Мнения:

Публикувано 28 September 2008 - 20:01

Кога ще стане готова музиката???

#46 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 28 September 2008 - 21:46

Сигурно другата събота и неделя  ::)/>

#47 Raptor

Raptor

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1308 Мнения:
  • МестонахождениеБургас/Ямбол

Публикувано 04 October 2008 - 23:40

така понеже BlessedOne е баннат (не се знае за колко време и защо) аз ще му ъп-вам темата :)/>

Ден 04.10.2008г.

Публикувано изображениеПубликувано изображение
Двигателя на работната маса за слагане на нови сeгменти и гарнитури, понеже старите бяха отървали и нямаше компресия.. :)/>

След като вече сeгментите и гарнитурите бяха сложени, монтирахме целия картер и мотора придоби вид :)/>
П.П. Това е импровизирания ми гараж - тоест тераса.. :D/> Малко е разхвърляно ама няма се плашите.. :)/>

След като изкарах мотора пред блока, запалихме го и го оставих да поработи 10тина минути за да се уверя, че всичко е ок го прибрах за довършителни работи - спойлери и т.н. Между другото работата на двигателя няма нищо общо с преди - тия гарнитури и сeгменти правят чудеса :D/>
П.П. Опа.. Хванал съм цигарата в кадър докато снимах в почивката :D/>

Всичко сглобено. Аз щастлив и уморен, а деня вече е към своя край.. :)/>

П.П. Следващия път ще ъпна със снимки навън.. :)/>
Публикувано изображение

Беров каза: v lichnata ti karta na adres pishe scooterclub-bg/forum :ulqlq :ulqlq :ulqlq

#48 NeI$I

NeI$I

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 716 Мнения:

Публикувано 05 October 2008 - 21:11

Попитай го какво стана с музиката и кога ще я прави?

#49 Raptor

Raptor

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1308 Мнения:
  • МестонахождениеБургас/Ямбол

Публикувано 05 October 2008 - 21:21

Blessed каза че в момента изрязва дъската за колоните и касетофона и когато я завърши ще има снимки :)/> :)/>
Публикувано изображение

Беров каза: v lichnata ti karta na adres pishe scooterclub-bg/forum :ulqlq :ulqlq :ulqlq

#50 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 17 October 2008 - 17:42

Айде малко ъп  :)/>
Понеже не бях онлайн 15 дни , Раптор пишеше вместо мене  :)/>

Дъската е изрязана по багажника.. Остава да се изрежат дупките за касетофона и говорителя, а другите 2 ще са вързани за стените на багажника вътре..  ;)/>

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

• Guests

Публикувано 17 October 2008 - 17:55

Колко е макса на Pejoto я дай малко хубави снимки ако може.

#52 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 17 October 2008 - 17:59

Макса е нормален - около 80-85 км/ч на равно..  :)/>
Снимки има от преди 6-7 месеца..  :(/> Скоро ще направя нови  ;)/>

• Guests

Публикувано 17 October 2008 - 18:19

Макса е нормален като на моя.А чакам с нетърпение нови пикчета

#54 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 18 October 2008 - 13:38

http://www.snimka.bg...album_id=298081
Ето малко нови снимки  (>:
Като го изкарам ще има баня ми се струва..  ::)/> :ulqlq

#55 DARKO

DARKO

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1764 Мнения:

Публикувано 18 October 2008 - 20:24

Малко селско ми изглежда с тва златисто :S!!! ЛИЧНО МНЕНИЕ :)/>
Posted Image
Posted Image

• Guests

Публикувано 18 October 2008 - 20:25

Цитат

Кое му е селското..супер е мотора

#57 DARKO

DARKO

НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPip
  • 1764 Мнения:

Публикувано 18 October 2008 - 20:27

тои е супер ама тва златистото не ми харесва селско е според мен ;)/>
Posted Image
Posted Image

• Guests

Публикувано 18 October 2008 - 21:03

Цитат

тои е супер ама тва златистото не ми харесва селско е според мен ;)/>

на теб може да не ти харесва но на по голямата част от форума го кефи мотора така че..

#59 BlessedOne

BlessedOne

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 6390 Мнения:
  • МестонахождениеПлевен

Публикувано 18 October 2008 - 21:10

Цитат

:ulqlq :ulqlq :ulqlq :ulqlq :ulqlq
Е па няма лошо всеки си има мнение  :)/>

• Guests

Публикувано 18 October 2008 - 23:22

Много ме радват тия PEJA Особено на стоян тва pejo е перфектно.!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни