•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Продавам Aprilia SR Tuning (AM категория)

aprilia sr tuning 70cc dr evo malossi arrow sport skf 999lv

#1 StickerBomb

StickerBomb

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 9
  • МестонахождениеПлевен
  • Скутер:Aprilia SR

30 юни 2016 - 12:27

Продавам Aprilia SR 70cc Tuning (кара се с категория AM).

- Дата на производство: 22.04.1997г.
- Дата на първа регистрация: 16.01.2014г. (аз съм първи собственик в България)
- ?зминати километри: около 43 000 (по километраж, но лично аз съм я карал 2 години без километраж.)
- Двигател: Minarelli Horizontal
- Мощмост: 70cc
- Цвят: Сив металик

Описание:

Скутера е в доста добро състояние за годините си!!! Много гледан скутер и поддържан! От лявата страна има леко ожулване и това може би, му е единствената забележка. Откъм двигател скутера е повече от перфектен, всякое едно лагерче, всяко едно уплътнение и семеринги са сменени!! Общо взето от 97 година е останало само корпуса на двигателя. Цилиндър чисто нов закупуван от Scooter House, колянов вал - спортен, също е закупуван от Scooter House. Този ремонт е правен в края на миналия сезон и този сезон скутера е каран много малко.. Аз бих си карал скутерчето просто ми мина времето и искам да си купя нещо по голямо. ?зрядни документи (Голям и малък талон, може да се прехвърля), застраховка (едногодишна на разсрочено плащане). Боядисван е преди 2 години боята е в добро състояние. По мотора има следните тунинг части:

Цилиндър: DR Evo 70cc (както споменах по горе закупен е чисто нов)
Колянов вал: CM Super Competition (също е закупен чисто нов)
Лагери на кол.вал: SFK C3 (нови естествено :Д)
Семеринги на кол.вал: RMS (закупени от Scooter House)
Гърне: Arrow
Карбуратор: BGM 17.5
Вариатор: Malossi Multivar 2000
Ролки: 4гр. Malossi (имам и 4.1гр. закупени от Scooter House, давам ги с мотора)
Съединител: Malossi Fly (Пружините също са на Malossi, червени малки и жълта централна. ?мам и бели малки. Червените също са купувани от Scooter House)
Свещ: NGK BR8ES (Пак от Scooter House :D)
Диодни мигачи
Боята е хубава и тапицерията на седалките е нова.

От бартери за други мотори не се интересувам!! Отначало бях пуснал мотора на 1600лв. защото съм вложил бая труд докато го направя така, но забелязвам че има по голям интерес към евтините и строшени скутери (не казвам че всички евтини са боклуци, ама скутер за 300 400лв. е не сериозно, но все пак на кой колкото са му възможностите) а не към скутерите които са правени с много труд и пари! Намалил съм доста цената на мотора защото няма сериозни хора които да имат интерес към него, по скоро ми се обаждат да си говорим общи приказки. Пари няма да избия и не искам да избирам, искам поне някаква част от парите за които съм го купил да си върна. :)

ЦЕНА: 999лв.

Тел: 0896587343
Сашо

Снимки:


scooterhouse.net