•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Honda Foresight 250cc

honda foresight

#21 Велизар Марек

Велизар Марек

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 451
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:HONDA SILVER WING 600

30 октомври 2016 - 14:57

Никой не иска да върши работа . Нещо си в грешка ми се струва .

scooterhouse.net

#22 genchev_f12

genchev_f12

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2551
  • МестонахождениеБяла /обл.Русе
  • Скутер:x9/250/Honda f12/100/Phantom/Ciak

30 октомври 2016 - 18:37

може ли малко повече инструкции как да стигна до бушона?
До къде стигна , провери ли го да ли е здрав ...
image.gifimage.png image.gif

#23 genchev_f12

genchev_f12

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2551
  • МестонахождениеБяла /обл.Русе
  • Скутер:x9/250/Honda f12/100/Phantom/Ciak

30 октомври 2016 - 18:43

Колега, с удоволствие бих го закарал на човек, който разбира и за съответната сума, ще ми го направи. Само, че когато имах проблем с карбуратора съм обиколил 4 майстора и на никой не му се занимава със скутери. Всеки иска да му закараш мотор (без кори по който лесно се работи) за някакъв сериозен проблем, от който да вземат пари. Последният на който карах скутера, дори не беше свалил една пластмаса. Каза ми, че трябва да си взема нов смукач, че държеше високи обороти и работеше неравномерно + висок разход на гориво. Да ама не. Вкарах се във филма със смукача, и накрая се оказа, че самия карбуратор има проблем. Заради оста на поплавъка (беше износена), карба се препълваше и от там идваха проблемите. ? ако бях решил да си взимам нов смукач за 150 180 лв и след монтирането му ми прави същите проблеми какво правим? 180лв хвърлени на вятъра. На тва момче, му викам "а как ти се струва скутера, като цяло, добре ли работи" и той ми отговори "ми кво да ти кажа човек, то скутер, аз попринцип не обичам скутери" За какви майстори говорим? ? ей така от яд се хванах и си го направих. Никой не иска да ти свърши работа. А акумулатор има и върти добре, стaртера също е на ред. Ще сменя всички маркучи за бензина по пътя от резервоара до карба и се надявам да се оправи...

П.С.: На тва момче по едно време се взе баща му от някъде и се върти покрай скутера и ми вика "Много е хубав скутера, ама според мене скутерите са за жени :)" ? му викам "Човек тва е 250цц 170кг скутер, удобен е за дълъг път..." ? той стои и ми се смее...
Освен всички маркучи е желателно да се подменят и бенз. филтри ...
image.gifimage.png image.gif

#24 Polkut

Polkut

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 156
  • МестонахождениеКарлово

30 октомври 2016 - 20:04

Никой не иска да върши работа . Нещо си в грешка ми се струва .

Е ти ми помогна много, нали точно ти ми каза за проблема с препълването :) Благодарение на хора като вас се оправих с проблема. ?наче с тва никой не иска да ти свърши работа визирам майсторите в моя район. Не знам по другите места как е... Както и да е, напълних на момчето темата с глупости за което се извинявам.
Piaggio X9 250cc Honda

#25 Велизар Марек

Велизар Марек

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 451
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:HONDA SILVER WING 600

31 октомври 2016 - 18:12

:thumbup:

#26 Велизар Марек

Велизар Марек

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 451
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:HONDA SILVER WING 600

31 октомври 2016 - 18:31

Когато е стоял цяла нощ, преди да пробваш да запали махни 2-те болтчета на извитата пластина която държи смукача махни ги и изкарай малко на горе смукача 2-3мм не повече защото ще почне да взима много въздух, от там и така пробвай да запали. Ако работи мотора е ясно.Аз моя го палих сутрин с много малко газ за около минута го  държах и после като позагрее пускам масура и работи в норми.

#27 Dimitar Nedelev

Dimitar Nedelev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1
  • Скутер:Няма

12 август 2019 - 01:09

?зкам да си купя скутер Хонда форсайт !   250 куб.см. автоматична скоростна кутия, производство 1998 г-  Перфектна за възрастта си.75 хл.км.добре ли е ако може да ми кажете горе долу за цена предварително благодаря

#28 mb0y

mb0y

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 161
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:Хонда NSS250X

14 август 2019 - 15:09

75к не са много стига мотора да е поддържан както трябва.Ако е регнат и каран тук може би около 1200-400,ако човека си го е гледал може и повече.Влизаш мобилето и гледаш най-скъпия и най евтиния и сам си правиш изводите,като осредниш цената разбираш дали те одоволетворява.Ако пък гледаш определен мотор който ти харесва то цената тогава много не е от значение...