•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проект:<<Black Devil>>Malaguti f15<<

malaguti polini malossi sport 70 tunning stage6 f15 black devil

#121 ghostrider1993

ghostrider1993

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1155
  • Скутер:Yamaha BW'S 2009

19 май 2017 - 19:20

? след малко каране , цепене пак на картери за смяна на лагери. Доста безмислено. Сглоби го както му е реда и само каране.
подкрепям два лагера са около 20 кинта

scooterhouse.net

#122 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

22 май 2017 - 02:50

Тези дни не съм правил кой знае какво,защото магазините не работеха , но направих някои работи. Направих ауспуха с ''цветовете на дъката'' и след това му пръснах дебел слой лак. Резултата е уникален според мен :wub: . Боядисах заглушителя и кривката на ауспуха и след това ги пръснах с лак .Боядисах и люлката :lol: .Пръснахме джаните, но направихме няколко простотии и затова пак ще ги пръскам :thumbdown:. Взех и картери, но за съжаление нямам снимки. Днес ще купя лагери и семеринги, защото голегите по горе казаха че е безмислено да не ги сменя и пак да я цепя след някой месец.Прави сте!!! Също така ще взема ремонтен комплект за водна помпа,защото пак протече :angry: .Та мисля днес ако стигна да я пропукам :lol:.

#123 ghostrider1993

ghostrider1993

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1155
  • Скутер:Yamaha BW'S 2009

22 май 2017 - 10:02

минавай на ел. помпа това е решението всичко друго е компромис

#124 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

22 май 2017 - 10:17

минавай на ел. помпа това е решението всичко друго е компромис
Мислил съм го да мина ама кат се сетя за цената ми стане лошо

#125 ghostrider1993

ghostrider1993

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1155
  • Скутер:Yamaha BW'S 2009

22 май 2017 - 10:34

Мислил съм го да мина ама кат се сетя за цената ми стане лошо
дал си в пъти повече за ремонтни комплекти а сигурноста която имаш с такава помпа няма цена механичната протича на дълъг път и край кита отива без да разбереш как и защо скутера блокира както нямаш термометър докато ел помпата е безчеткова няма смиране течове и най вече върти водата винаги с една скорост

#126 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

22 май 2017 - 10:42

дал си в пъти повече за ремонтни комплекти а сигурноста която имаш с такава помпа няма цена механичната протича на дълъг път и край кита отива без да разбереш как и защо скутера блокира както нямаш термометър докато ел помпата е безчеткова няма смиране течове и най вече върти водата винаги с една скорост
Ако ми изпадне нещо ще си купя

#127 presian

presian

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 842
  • Телефонен номер:0888235359
  • МестонахождениеPleven
  • Скутер:Aprilia SR 180cc

22 май 2017 - 10:44


дал си в пъти повече за ремонтни комплекти а сигурноста която имаш с такава помпа няма цена механичната протича на дълъг път и край кита отива без да разбереш как и защо скутера блокира както нямаш термометър докато ел помпата е безчеткова няма смиране течове и най вече върти водата винаги с една скорост
А ел помпата не гори ли ?
ПРОДАВАМ ЧАСТ? ЗА YAMAHA AEROX (има и тунинг) - http://scooterclub-b...а-yamaha-aerox/

#128 ghostrider1993

ghostrider1993

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1155
  • Скутер:Yamaha BW'S 2009

22 май 2017 - 10:48

А ел помпата не гори ли ?
тази която имам аз е безчеткова няма обслужчване не гори отваря се да се смазва понякога по старите с четките ги дават по 2000 часа живот то кита ти няма толкова

#129 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

23 май 2017 - 03:05

Взех лагери и семеринги за вала. Събрах всички чаркалаци,но без водната помпа защото днеска забравих да мина да взема лагери и семерингата.? ауспуха е готов за монтиране.Утре ще откарам да пръснат джантите да станат уникални. Надявам се утре пак да има ъпче :)

#130 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

01 юни 2017 - 01:33

Тея дни се скъсах от работа...Заварихме планки за краш тапите, взех джантите и им монтирахме гуми, изшкурих всички пластмаси, след това ги шприцнахме и до преди малко ги изшкурих всичките :) . Утре най вероятно ще ги пръснем. Също така съм взел уникални бой, но нямам снимки. Ако утре ги пръснем ще има ъпче :scooter: .

#131 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

02 юни 2017 - 00:44

Сложих джантите, но не стигнахме да я пръснем... Утре я пръскаме на 10045%. При слагането на джантите се повдигна доста и ме радва много. Мисля че доста добре се е получи :wub:

#132 presian

presian

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 842
  • Телефонен номер:0888235359
  • МестонахождениеPleven
  • Скутер:Aprilia SR 180cc

02 юни 2017 - 05:10

Доста добре, браво.
ПРОДАВАМ ЧАСТ? ЗА YAMAHA AEROX (има и тунинг) - http://scooterclub-b...а-yamaha-aerox/

#133 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

05 юни 2017 - 00:58

Пръснахме скутера и мисля че се получи брутална ф15-ка :wub:. На 2-ри я зглобих, но нямах време да кача в форума. Срока който си дадох го спазих,защото исках да съм на събора на ''Неразделни братя'' Дупница. Возия яко на събора. Вчера сутринта го паля и проблем с тока.... Хвърля ток от бобината+цди-то (на фките е така) и не можах да се возя много щот прекъсва, но имах и втори проблем, беше  ми се охлабила гайката съединитела и всеедно постоянно ми бе на скорост. С една дума не знаех кво се случва :D. имах и още проблеми с гумите и джантите, но всичко вече е наред.

#134 presian

presian

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 842
  • Телефонен номер:0888235359
  • МестонахождениеPleven
  • Скутер:Aprilia SR 180cc

05 юни 2017 - 09:56

Сложи калник, така е грозно
ПРОДАВАМ ЧАСТ? ЗА YAMAHA AEROX (има и тунинг) - http://scooterclub-b...а-yamaha-aerox/

#135 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

05 юни 2017 - 12:29

Сложи калник, така е грозно
Ще сложа... Още не е готова напълни. ?ма още доста работи да й се правят

#136 fr0ntable

fr0ntable

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 498
  • МестонахождениеПерник
  • Скутер:Malaguti f12 High End

05 юни 2017 - 14:35

Браво много добре е станала :)

#137 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

05 юни 2017 - 22:20

Браво много добре е станала :)
?️

#138 Aerox_Voice

Aerox_Voice

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 223
  • Телефонен номер:0895001085
  • МестонахождениеNessebur
  • Скутер:Yamaha Aerox

06 юни 2017 - 00:02

Как реши вътрешните да са бордо а джантите сини ? Това само ми е странно иначе вс е мн добре за сега , браво ??;)

#139 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

06 юни 2017 - 09:22

Как реши вътрешните да са бордо а джантите сини ? Това само ми е странно иначе вс е мн добре за сега , браво ??;)
Колега тоя скутер ако е само два цвята няма да прилича на нищо, поради причината че е много голям и е пълно с пластмаси. ?наче от нищото реших да е такъв цвят и си ме радва

#140 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

23 юни 2017 - 14:40

Здравейте. Тези дни си обезвъздуших предната спирачна система и сложих казанче на брембо. Направих мигачите и стопа остана ми само да ги свържа. Залепих луните във фара . Остана ми да сложа стъклените лупи от бмв-то :lol: .