•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проект:<<Black Devil>>Malaguti f15<<

malaguti polini malossi sport 70 tunning stage6 f15 black devil

#181 kappo

kappo

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • МОДЕРАТОР
  • 5917
  • Скутер:GSX-R750

20 февруари 2018 - 08:35

Taka e
Nunquam petrorsum, semper ingrediendum!

scooterhouse.net

#182 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

25 февруари 2018 - 01:41

Купих семеринги coteco и сложих масло repsol 10W. Свалих двигатела за да сложа зегерки на остта,защото едната бягаше и целия двигател отиваше в на майка .... ?зчистих карба, филтъра и всякви простотии. Вече е ред да се сложат новите части, но първо искам да пипна някои неща по електрониката.

#183 Боко

Боко

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 8
  • Телефонен номер:0885420886
  • МестонахождениеТополовград
  • Скутер:Yamaha aerox

04 март 2018 - 10:52

С какъв цилиндър е. Кога вадиш книшка кантариш ли го

#184 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

04 март 2018 - 15:13

С какъв цилиндър е. Кога вадиш книшка кантариш ли го
Здравей. Почти всички части ги пише в началата страница. Книжка ще изкарам след около 2 месеца. Още се уча да го стънтя, иначе направо мога да го кантаря докато не му свърши бензина. ;)

#185 Боко

Боко

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 8
  • Телефонен номер:0885420886
  • МестонахождениеТополовград
  • Скутер:Yamaha aerox

04 март 2018 - 16:38

С кантаренето ме изкеши то и аз април я почвам какъв мо е мах спеда

#186 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

04 март 2018 - 20:40

С кантаренето ме изкеши то и аз април я почвам какъв мо е мах спеда
Около 100,но все още не съм сложил частите които съм купил. Старта му е с кантар и ускорението не спира докато вече се усети как умирга.

#187 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

22 март 2018 - 01:36

Здравейте. Реших да сложа конзола с всички нужни бутони, защото като монтирах бързата газ не ме радваше как стой самата газ па и конзолата не ми беше удобна за ползване... ? от там като започнаха проблемите... Незнайно защо цялата инсталация се беше набъркала БЕЗ ДА Е П?ПАНО Н?ЩО! Като пуснех лев мигач премигаше десен, като пуснех десен мигач и натиснех стартера премигваше лев мигач и фар. Викнах бащата(той е жичкаджия) да дойде да види какво се случва, че ми е ясно като в мъгла при тех. Бащата идва и се хваща за главата... Казва ми че е невъзмножно всичко да си му е работело( буквално няма нещо което да не работи по електрониката преди това чудо да стане), защото просто самите жици така са свързани, а както казах не съм пипал нищо... Баща ми пренареди цялата инсталация и сложи новата конзлола и вече няма ядове, а какво се беше случило това ще си остане мистерия... Монтирахме километража koso, също така сложихме спортната ел. top и кабела и лулата на tnt. Свалих вакум кранчето, защото не работеше и при наклон ми давеше. При свалянето ми се скъса колектора, защото там е щуцера за вакума. Направо си поръчах и монтирах колекор, клаподържач и клапи на stage6. Сложих маркучи на вакума и на бенза Kontinental, сложих и некъв измислен бензинов филтър... Бащата докато правеше тока си търках джантите, и понеже е луд ми направи едно голямо удобство. На една рейка ми завари ос и направи триъгълници(мисля че така се казваха) за да се захванат джантите и да съвършенно прави. От едната страна се захваща на менгеме а от другата страна на стойка с бормашина. Евала че го направи ама трябваше да го направи преди месеци, а той го направи като почнах да търкам на водна :lol:.

#188 Velislav

Velislav

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 138
  • МестонахождениеDupnica
  • Скутер:Malaguti f15

21 май 2018 - 19:37

Дойде време за едно от последните ъпчета. Понеже не виждам интерес и затова не качвах нищо.
Таа намерих оферта за чисто нов вар и понеже всичко искам да ми е чисто ново си го взех.   

Купих и монтирах KOSO термометър и некви измислени ръчки,
но незнайно защо ми харесваха и бяха на добра цена.

Монтираха ми ангелски очи (RGB) с всичките цветове и няколко мода.
Само не ми харесва дистанционното на ангелските,
защото ми е като на телевизора вкъщи :D.   

След 6 месечно шкурене на джантите вече са напълно готови да се слагат.
Боята и полираното според мен паснаха много добре,мисля че резултата е безупречен. Преди пастирането: След пастирането:   

?скам да закупя други картери, защото голямия картен ми е лепен и му нямам много доверие. Лепен е на ушето на апарата. Вече търся над половин година газов амортисьор над 340мм, но нищо и  нищо :D . На някой ако му се намират амортисьор или картер да ми пише във фб. След 2-3 седмици ще пусна линк към обещаното клипче,впрочем да се види как върви,и също така мисля да направя някакъв клип да се види какви екстри съм си направил и като цяло да се види как функционират работите по него. Поздрави ;) .
Пс. извинявам се за нареждането на снимките съобразно с изречемията, но правя всичко каквото мога :) .