•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Покупка на Honda Forza 250

honda forza

#1 faflata

faflata

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 34
  • Скутер:Honda dio af 18

16 юни 2017 - 11:36

Здравейте, решил съм да си купя скутера от заглавието. От няколко месеца следя обявите в интернет, на снимка изглежат добре, естествено и по думите на собствениците. В действителност обаче като ида на място винаги има нещо което не работи, така си прави, или то така си е било винаги и това не са неща за подценяване, а все някакви сериозни проблеми. В Перник има един човек, и като гледам по обявите на външен вид моторите, които предлага са доста добри, но ми е далеч и не съм ходил да видя какво предлага на живо. Някой ходил ли е да види какво предлага въпросния човек?

Ето мотора който ми харесва, надявам се който е ходил да пазарува нещо от него да напише някакви впечатления, предполагам, че е сериозен човек и ще си струва да се погледне какво предлага.

http://www.mobile.bg...494699627107324

scooterhouse.net

#2 default_pz

default_pz

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 269
  • МестонахождениеPA
  • Скутер:Burgman 400 K7

17 юни 2017 - 17:05

Допреди 6-7 месеца и аз бях решил да взимам такъв скутер, но се сблъсках със същото: звъня, разпитвам, всичко било супер и като отида, виждам поредния избрушляк, въпреки че ходех да гледам по-скъпите. След няколко стотин километра в напразни разходки до Пловдив, Дупница, Кюстендил, се отказах, 3 хил. и кусур не ми се даваха за читав екземпляр, според мен не си струва, въпреки че ABS-а и типтроника много ме блазнеха. Точно този не съм го оглеждал, но всички други, които видях бяха доста зле, нищо че на снимки и телефонни приказки са супер. Така че, ако твърдо си решил такъв да взимаш, ще навъртиш километраж, няма как.