•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проблем с тяга на Speedfight 2 след смяна на ауспухам


#1 svpenev

svpenev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2
  • Телефонен номер:0877187877

25 юли 2018 - 10:04

Привет колеги , нов съм в форума и имам скутер Peugeot Speedfight 2 AC 2005 г.
Проблема започна след като смених оригиналното гърне с Leo Vince Zx : скутера тръгва като луд до 35 после е бавен от 35 до 55 - няма тяга ,а от 55 до 80 върви пак като луд.
Пробвах всичко отварях вариатор сменях ролки и съединител , чистих карбуратор нагласях иглата ,но няма подобрение . След цялото лутане реших да върна оригиналното гърне и скутера се оправи имам по слаби ниски но ускорява във всички диапазони и има мощност но макс му е 70 км.
Та въпроса ми е яко някой има представа свеща ми е нова каквото дават по каталог , чудя се да пробвам с по-голям жиглъор и игла .
Приемам съвети , Благодаря :)

scooterhouse.net

#2 Nord

Nord

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 123
  • МестонахождениеСандански

25 юли 2018 - 14:43

Я дай снимка на аспуха, имам едно подозрение....

#3 svpenev

svpenev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2
  • Телефонен номер:0877187877

25 юли 2018 - 20:12





Те така , ето ги и двете :)
- ще добавя, че при студен старт скутера върви добре , загрее ли малко и почва да губи тяга .



Те така , ето ги и двете :)

Те така , ето ги и двете :)

Те така , ето ги и двете :)
- ще добавя, че при студен старт скутера върви добре , загрее ли чалко и почва да губи тяга .

#4 Станимир2303

Станимир2303

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 59
  • Скутер:Keeway hurricane 50cc

26 юли 2018 - 11:40





Те така , ето ги и двете :)
- ще добавя, че при студен старт скутера върви добре , загрее ли чалко и почва да губи тяга .
? аз имам същия проблем но с keeway hurricane 50 сложих leo vince tt от 0 до 35/40 е много добре след 40 спира все едно дърпам друг мотор с въже и към 55/60до 75 пак ускорява както трябва

#5 Vokil

Vokil

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 210
  • Местонахождениеna moreto
  • Скутер:Longjia :)

26 юли 2018 - 23:49

Централна пружина е отговора .