•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Смяна на ръкохватки


#1 yanko78

yanko78

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 116

17 февруари 2019 - 12:47

?скам да сисменя ръкохваткитена спирачките. Гледам в алиекспрес по 30-40 лв. Някой взимал ли еот там, бива ли ги за тия пари?

scooterhouse.net

#2 Stealshot

Stealshot

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 164
  • МестонахождениеСофия обл.
  • Скутер:Aprilia SR 70R Diablo Black (mildly tuned ^-^ )

18 февруари 2019 - 20:10

Дръжките за спирачките дефакто искаш? Взимах от реномиран магазин даже и бяха твоите цени в евро и нищо не стана едни тесни седяха се едно колело карах нямаха зъбчето каде натиска стоп машинките абе пари на вятъра в крайна сметка с менгеме чук изправих едната от оригиналните ми беше крива после шкурки полиране сега са перфектни но оригиналните.

#3 krasy

krasy

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 255
  • МестонахождениеБУРГАС
  • Скутер:BURGMAN 400 1999

19 февруари 2019 - 12:15

Както Stealshot каза и моят опит е подобен.  Става въпрос за ямаха  yzf 125 мотоциклет.   Ръкохватки от китай бяха доста различни от оригиналните. Тънки, не съвпадат чопчетата за изключвателите, поръчах от другаде друг комплект и стана с много преправяне и пилене.

#4 yanko78

yanko78

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 116

24 февруари 2019 - 11:34

Нещо форума не работеше коректно. Ето за тези говоря. Дано не съм се преебал много.

https://s.click.alie...s.com/e/AEzsAD6

#5 DimitarDDR

DimitarDDR

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 266
  • МестонахождениеСливен
  • Скутер:Kymco Agility 125

24 февруари 2019 - 21:01

Не вярвам да си се прецакал. Все пак винаги чети коментарите на поръчалите преди теб. По-голяма част пишат мнения и качват снимки. Даже ти като ги получиш, моя съвет е да отметнеш в акаунта, че си ги получил. Но, не бързай да пишеш коментар, слагаш караш 1-2 месеца и тогава пиши реален коментар, качи снимки и т.н.

#6 yanko78

yanko78

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 116

24 февруари 2019 - 22:30

Не вярвам да си се прецакал. Все пак винаги чети коментарите на поръчалите преди теб. По-голяма част пишат мнения и качват снимки. Даже ти като ги получиш, моя съвет е да отметнеш в акаунта, че си ги получил. Но, не бързай да пишеш коментар, слагаш караш 1-2 месеца и тогава пиши реален коментар, качи снимки и т.н.
Съгласен съм с всичко което казваш, и така правя, просто мотора си го харесвам много и нямам търпение за новите спирачки, а в същото време ме е страх какво ще дойде и да не стане разорачование. Затова питах някой дали има впечатления от тях.