Към съдържанието

Мечтите на един млад скутерджия потенциален моторист!

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 Stealshot

Stealshot

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 92 Мнения:
  • МестонахождениеСофия обл.
  • Скутер:Aprilia SR 70R Diablo Black (mildly tuned ^-^ )

Публикувано 11 April 2019 - 01:46

Тъй като тази вечер бях с по-възрастни компания фенове на чопъри с техните мудни V-Twinове, къде мотора се тресе от вибрации като сменящ скорости и са толкоз грамадни че все едно се возя на яхта и се зачудих какви са мечтите на един младеж скутерджия да кажем, (а й на някой по остарял скутерджия :D )който най-вероятно ще се запали по мотори и занапред, какъвто бях аз преди 10-12 години за какво сънувате нощем какъв е вашият "Dream Bike" така да го кажем какъв тип мотори ви се кара Спорт Турър, Накед,Cross,SuperMoto,Скутер FoReVeR, И какво реално планирате във вашия живот да карате след 2-5 години да кажем.

Аз лично за мен да си кажа Dream Bike ми е Ducati Panigale V4R кога няма да е скоро ,няма да лъжа голям фен съм на Европейските мотори (Italian + Triumph) знам че ще е неудобен знам че ще е звяр, но някога ми през живота ми зверски бих искал да съм собственик на една такава машинка.

А реално погледнато скутера много си го обичам, но ми се кара и по магистралата и така по бързичко малко, млад съм още ври ми кръвта и съм се насочил към "Naked" най-вече Kawasaki Z (750-1000, след 2008) може-би ако ми пасне и си намеря подходяща оферта до година, две да си взимам нещо по-така, много ми се кара пистово и лекичко като моята априлика скутер но съм един 193см, 110кг и знам че няма да са подходящи и удобни просто. И гледам реално на нещата.

Искам да чуя вашите мечти и реалности какво ви се кара в сънищата и какво може би в скорошен план :wub:

Този пост е редактиран от Stealshot: 11 April 2019 - 09:24

scooterhouse.net

#2 DimitarDDR

DimitarDDR

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 132 Мнения:
  • МестонахождениеСливен
  • Скутер:Kymco Agility 125

Публикувано 11 April 2019 - 12:39

S1000RR в краен случай може и Кавазаки H2R. :) Обаче разума надделява и си карам 125 кубиковия скутер и се оглеждам като гърмян заек да не ме отнесе  някой по улицата...

#3 ilko397

ilko397

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 951 Мнения:
  • Телефонен номер:0898759770
  • МестонахождениеРусе
  • Скутер:много са

Публикувано 11 April 2019 - 13:51

Аз май трябва да пиша нова тема , "мечтите на един дърт скутерджия " . :D  При мен всичко се разви наопъки или наобратно , както Ви се хареса . Почнах с големи мотори през 94-та на миналото хилядолетие ( ама как звучи само :lol: )  се веех на един Болл'дор 900 , после ендуро-болестта ме хвана , минах всички 600-ки ,че и повтарях , после 125 , 350 .....чак до мастодонтите Африка и Супертенджере .  Внасях мотори и съм опитвал всички класове и кубатури , отделно пациентите в сервиза . 98-ма започна скутербума и се замислих за някоя табуретка така за сервиза да разнасям части .  Сузуки Адрес , голяяяяяяяяяяяма грешка . :thumbdown:  Обаче табуретките се оказаха невероятно практични и де факто оттогава не съм оставял без такава , дори основният километраж го навъртам именно на такива .  Имам все още едно безобразно тунинговано ХТ последно превърнато в Мото , но не съм го карал от почти 2 години , нямам време за него , държа го щото ми е втората мото-любов чисто по сантиментални причини .  И аз харесвам нейкид стайла , сума време "ревах " за ТДМ , взех си и само за 2 месеца разбрах , че не е моят мотор , после СВ650 най-доброто Сузи дето съм карал . ВТР1000 Ф , голяма хала но ме скапваше ,махнах го .  И сега съм намислил стара любов да гоня , Чудовище 900 , това ще е .  Тъй че  viva la Ducaaaaaa !!! :thumbup: :D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни