•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Възстановяването на хонда флюс 83г


#1 Beylian

Beylian

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 101
  • МестонахождениеНе казвам майна
  • Скутер:хонда флюс

17 май 2019 - 20:46

Обичам старите мотори и коли защото са правени с по качествени материали и без вродена смъртност на частите и така ми изпадна една хонда флюс 83 г и реших да се заема да я възстановя защото беше и още е в окаяно състояние.
Хондата беше без бутало със неработещ карбуратор ,спукана гума ,без задни капаци ръждясал спукан  резервоар,спукано гърне  и оръфана седалка с една дума кош от всякаде даже съжалих че я купих .След като оделих малко време този месец свърших няколко неща по нея,Заварих гърнето,сложих и ново бутало и сигменти ,изчистих карбуратора и му направих реглаж .купих нова вътрешна гума и след 5 тия посетен вулканизатор се смилиха над мен и ми я смениха .След като я запалих спрях да съжалявам че съм я купил ,работи учудващо добре ,пали от четвърт,двигателчето си брои оборотите ,оказа се фарове ,мигачи бибитки всичко си работи.направо се учудих как 35 годишен скутер работи толкова добре и няма липсващи копчета или проблеми по ел системата и мигачите .

scooterhouse.net